Daugumai vyrų patinka varpos implantai

Daugumai vyrų patinka varpos implantai

Paminėkite varpos implantą vyrui, sergančiam erekcijos disfunkcija (ED), ir jūs galite atrodyti niūriai. Tikėtina, kad mintis operuoti savo asmenines dalis bet kurį vyrą privers susiraukti. Ir, žinoma, kyla klausimų. Ar implantas veiks? Ar bus komplikacijų? Ar seksas jausis taip pat? Ką mano partneriai? Visa tai yra pagrįsti rūpesčiai. Tačiau ilgus metus atlikti tyrimai parodė, kad implantai yra labai patenkinti vyrais ir jų partneriais.

Kas yra varpos implantas?

Varpos implantas (kartais vadinamas varpos protezu) yra prietaisas, leidžiantis vyrui pasiekti erekciją kada tik jis nori. Implantas įdedamas į kūno vidų. Jokia implanto dalis nesimato. Seksualiniai pojūčiai, ejakuliacija ir orgazmas daugumai vyrų išlieka tokie patys. Iš esmės, implantų chirurgai pašalina akytkūnius – dvi kempines varpos kameras. Paprastai šios kameros prisipildo kraujo, kad susidarytų erekcija. Audinys pakeičiamas implantinėmis medžiagomis, kurios erekciją formuoja skirtingai, priklausomai nuo tipo:

  • Kalusis (pusiau standus, lankstomas) implantai – tai strypai, dedami į varpos kotą. Kai vyras nori turėti erekciją, jis tiesiog pakelia varpą į vietą. Baigęs seksualinę veiklą, jis vėl nuleidžia jį žemyn.
  • Pripučiamas varpos implantai yra šiek tiek sudėtingesni. Vietoj sulenkiamų strypų chirurgai į varpos kotą įdeda du cilindrus. Šie cilindrai yra prijungti prie siurblio, kuris chirurginiu būdu įdedamas į kapšelį. Norėdamas turėti erekciją, vyras įjungia siurblį, kuris užpildo cilindrus skysčiu, todėl varpa stačiasi. Po sekso jis išjungia siurblį, o varpa grįžta į suglebusią (ne erekcijos) būseną. Pripučiami implantai būna dviejų rūšių. Trijų dalių vienetai apima cilindrų porą, siurblį ir rezervuarą, kuriame yra skysčio. Su dviejų dalių blokai, siurblys ir rezervuaras yra tame pačiame bloke.

Kodėl verta implantuoti?

Nors mažiau invaziniai ED gydymo būdai, tokie kaip tabletės, injekcijos ir žvakutės, padeda daugeliui vyrų, jie tinka ne visiems. Kai kuriems vyrams šios galimybės tiesiog nesiseka. O kiti negali jomis naudotis. Pavyzdžiui, vyrai, vartojantys vaistus, kurių sudėtyje yra nitratų, negali vartoti ED tablečių, nes vaistų sąveika gali sukelti pavojingą kraujospūdžio sumažėjimą.

Ar vyrai patenkinti?

Ekspertai sako, kad dažniausiai taip. Pateikiame trumpą per pastaruosius dvejus metus atliktų tyrimų santrauką:

  • 2018 m. birželio mėn. BJU International paskelbė 142 italų vyrų su implantais tyrimą. Vyrai buvo patenkinti savo implantais praėjus metams po operacijos. Labiau patyrę chirurgai buvo labiau patenkinti pacientais.
  • 2018 m. liepos mėn Seksualinės medicinos žurnalas tyrimas, kuriame dalyvavo 902 vyrai su implantais, parodė, kad 93% buvo labai patenkinti praėjus šešiems mėnesiams po implantacijos. Tie, kurie patyrė didelių komplikacijų, buvo mažiau patenkinti.
  • 2018 m. lapkričio mėn Seksualinės medicinos apžvalgos pranešė, kad pacientų ir partnerių pasitenkinimo lygis viršijo 85%.
  • Tyrimas, paskelbtas Seksualinės medicinos žurnalas 2019 m. gegužės mėn. analizavo porų pasitenkinimą implantais 883 vyrų ir jų partnerių grupėje. Maždaug 90% asmenų, turinčių kaliuosius implantus, teigė esantys „šiek tiek“ arba „labai“ patenkinti. Šių kategorijų rodikliai buvo 96 % vyrų su dviejų dalių pripučiamais implantais ir 99 % vyrų su trijų dalių pripučiamais prietaisais. Dauguma porų teigė, kad implantas atitiko jų lūkesčius ir kad prietaisą lengva naudoti. Be to, dauguma teigė jaučiantys pasitikėjimą savo galimybėmis užsiimti seksualine veikla.

Varpos Implantų privalumai

Daugelis vyrų džiaugiasi implantų teikiamu spontaniškumu. Užuot laukę, kol pradės veikti kiti gydymo būdai, jie gali sukurti erekciją akimirksniu. Kai kurie jaučiasi vyriškesni, kai atkurta erekcijos funkcija, ir labiau pasitiki savimi, kai gali įtikti savo partneriui.

Varpos Implantų trūkumai

Kita vertus, implantai gali turėti tam tikrų trūkumų. Kaip ir atliekant bet kokią chirurginę procedūrą, yra infekcijos rizika. Įrenginio gedimai yra reti, bet galimi. Gali šiek tiek sutrumpėti varpa (nors kai kurie vyrai to nepastebi). Ir kai kuriems vyrams nepatinka „dirbtinis“ protezo aspektas.

One thought on “Daugumai vyrų patinka varpos implantai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI