7 priežastys, kodėl turėtumėte kasdien gerti šiltą sūrų vandenį

7 priežastys, kodėl turėtumėte kasdien gerti šiltą sūrų vandenį

Gurkšnodami šiltą sūrų vandenį, malšinate peršalimo ir alergijos sukeltus gerklės skausmus. Bet čia daugiau! Mums visiems reikia nedidelio natrio ar druskos kiekio, kad palaikytume tinkamą skysčių funkciją ir elektrolitų kiekį organizme. Taigi, druskos maišymas vandenyje ir gėrimas skatina hidrataciją, elektrolitų pusiausvyrą ir virškinimą. Sūdyto vandens gėrimas taip pat gali padėti sustiprinti imuninę sistemą.

7 šilto sūraus vandens privalumai sveikatai

1. Rehidratacija ir elektrolitų balansas

Bet kokios formos vandens gėrimas padeda išlaikyti hidrataciją, tačiau sūrus vanduo taip pat padeda palaikyti tinkamą elektrolitų balansą. Kad žmogaus organizmas veiktų geriausiai, jam reikia tikslios elektrolitų, įskaitant natrio, kalio, kalcio ir magnio, balanso. Taigi, kai vartojate sūrų vandenį saikingai, jis gali padėti papildyti šiuos būtinus elektrolitus, prarastus fizinio aktyvumo, karštų sąlygų ar ligų metu. Jūsų raumenys, nervai ir kūno sistemos veiks efektyviau, jei gersite sūrų vandenį.

2. Skatina virškinimo sveikatą

Vartojant saikingai, sūrus vanduo gali padėti pagerinti virškinimą. 2010 m. atliktas tyrimas žurnale „Journal of Alternative and Complementary Medicine“ parodė, kad sūrus vanduo gali padėti ištuštinti. Tai gali padidinti virškinimo skysčių sekreciją, kuri padės suskaidyti maistą skrandyje ir pagerins maistinių medžiagų įsisavinimą. Be to, jis padeda palaikyti reguliuotą skrandžio pH lygį, o tai būtina norint užtikrinti geriausią įmanomą virškinimą.

3. Detoksikacija

Sūrio vandens gėrimas gali turėti detoksikuojančių savybių, kurios gali padėti prakaituojant pašalinti iš organizmo toksiškus junginius. Be to, sūrus vanduo gali suaktyvinti inkstų ir kepenų veiklą, o tai padeda organizmui pašalinti atliekas. Tai gali pagerinti bendrą sveikatą ir gerovę.

4. Naudinga odai

Sūrus vanduo taip pat gali pagerinti jūsų odos būklę. Kai naudojamas lokaliai, sūrus vanduo gali padėti nušveisti ir atjauninti odą, sumažinti spuogų, psoriazės ir egzemos simptomus. Tačiau kai geriate sūrų vandenį, oda gali būti skaidresnė ir sveikesnė, nes padeda subalansuoti organizmo pH lygį, mažina uždegimą ir pašalina toksinus.

5. Apsaugo nuo kvėpavimo problemų

Kai mūsų gerklė jaučiasi šiek tiek sudirgusi, mūsų mamos visada siūlo gargaliuoti šiltu sūriu vandeniu ir gerti. Remiantis in vivo tyrimu, sūrus vanduo blokuoja imunoglobulino E (IgE), histamino ir priešuždegiminių citokinų atsakus, kurie taip pat gali sukelti alerginę reakciją. Dr Ratna taip pat sako: „Sūrus vanduo padeda suskaidyti gleives, mažina uždegimą ir mažina diskomfortą, o tai pagerina bendrą plaučių ir kvėpavimo funkciją, todėl tai gali būti namų gynimo priemonė nuo peršalimo, alergijų ir kitų kvėpavimo takų ligų.

6. Skatina svorio metimą

Ne tiesiogiai, bet saikingas sūraus vandens gėrimas gali netiesiogiai padėti valdyti svorį. Tai gali padėti išvalyti virškinimo sistemą ir pašalinti toksinus bei atliekas, kurios gali padėti išlaikyti sveiką svorį.

7. Streso mažinimas

Raminantis ir raminantis sūraus vandens poveikis yra gerai žinomas. Tai padeda atsipalaiduoti ir sumažinti streso lygį. Sūriame vandenyje esantys mineralai, tokie kaip magnis, ramina nervų sistemą, padeda jaustis lengviau ir gerina psichinę savijautą.

Ar šiltas sūrus vanduo yra geresnis už įprastą sūrų vandenį?

Sūdyto vandens gėrimas paprastai yra naudingas jūsų sveikatai. Tačiau šiltas sūrus vanduo dažnai rekomenduojamas dėl jo raminančio ir gydomojo poveikio. Tai gali padėti susidoroti su virškinimu, kvėpavimo sutrikimais ir sumažinti stresą. Jis gali būti naudojamas kaip namų priemonė nuo alergijos ar peršalimo sukeltos gerklės skausmo ir sudirginimo. Prieš gerdami įsitikinkite, kad druska visiškai ištirpo, kad išvengtumėte diskomforto ar dirginimo. Be to, gerkite jį saikingai.

Nors jūros vandens gėrimas turi keletą naudos sveikatai, svarbiausia yra saikas. Per didelis druskos vartojimas gali sukelti daug sveikatos problemų, tokių kaip padidėjęs kraujospūdis ir susilpnėjusi inkstų funkcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI