STIMUNO FORTE

STIMUNO FORTE

Imuninės sistemos (imuninės sistemos) stiprinimui naudingos Stimuno kapsulės arba Stimuno Forte. Šio vaisto sudėtyje yra žaliųjų menirano augalų ekstrakto ( Phyllanthus niruri ).

Manoma, kad „Stimuno Forte“ esantis žaliojo menirano augalo ekstrakto turinys gali užkirsti kelią įvairioms ligoms ir pagreitinti infekcinių ligų gijimo procesą.

Stimuno Forte produktai yra dviejų formų: viena juostelė su 10 kapsulių ir vienas buteliukas su 30 kapsulių. Kiekvienos 1 Stimuno Forte kapsulės turinys arba sudėtis yra 50 mg ekstrakto Phyllanthus niruri augalas .

Kas yra Stimuno Forte?

Stimuno Forte turinys Žalias Meniranas ( Phyllanthus niruri )
Grupė Nemokamas vaistas
Kategorija Žolelių vaistas
Stimuno Forte privalumai Stiprina imuninę sistemą
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: dar neįtraukta į kategorijas.
Nėščioms ir žindančioms moterims Stimuno Forte vartoti nerekomenduojama. Pasitarkite su gydytoju apie naudą ir riziką.
Vaisto forma Kapsulė

Įspėjimai prieš vartojant Stimuno Forte:

  • Būkite atsargūs vartodami Stimuno Forte, jei sergate cukriniu diabetu, hipertenzija, kraujo krešėjimo sutrikimais, alerginėmis ligomis ar autoimuninėmis ligomis.
  • Venkite vartoti Stimuno Forte kartu su kortikosteroidais, vaistais nuo diabeto, antihipertenziniais vaistais ir antikoaguliantais.
  • Pasitarkite su gydytoju, jei artimiausiu metu planuojate operaciją prieš vartojant Stimuno Forte arba vartojant jį.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Dozavimas ir naudojimo taisyklės Stimuno Forte

Stimuno Forte vartoja suaugusieji. Rekomenduojama dozė yra 1-3 kapsulės per dieną.

Kaip tinkamai vartoti Stimuno Forte

Vartokite Stimuno Forte pagal vartojimo taisykles, nurodytas ant vaisto pakuotės arba kaip nurodė gydytojas. Stimuno Forte galima vartoti prieš valgį arba po jo. Stimuno kapsulėms nuryti naudokite vandenį.

Stimuno Forte laikykite kambario temperatūroje ir uždarytoje talpyklėje, kad išvengtumėte saulės spindulių, ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu dėl jų natūralių ingredientų. Tai nėra visiškai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo etapo, pavyzdžiui, gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika nėra tiksliai žinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, geriau pasiteirauti su gydytoju ir nenutraukti kitų gydytojo skirtų vaistų.

Tiesą sakant, ištvermę galima pagerinti laikantis sveikos gyvensenos. Būdas, kurį galima padaryti, yra gerti skysčius, valgyti maistingą maistą, pakankamai ilsėtis, reguliariai mankštintis, vengti streso, nerūkyti ir vartoti alkoholį.

Laikinasis Stimuno Forte su kitais vaistais

Jei vartojama kartu su kitais vaistais, turinys Phyllanthus niruri „Stimuno Forte“ gali sukelti tokį poveikį:

  • Pašalinus naudą Phyllanthus nirurijei vartojama kartu su kortikosteroidiniais vaistais.
  • Vartojant kartu su vaistais nuo diabeto, tokiais kaip glimepiridas ir metforminas, padidėja hipoglikemijos rizika.
  • Padidinkite žemo kraujospūdžio riziką, jei vartojate kartu su antihipertenziniais vaistais, tokiais kaip valsartanas ir amlodipinas.
  • Padidina kraujavimo riziką, jei vartojama kartu su kraują skystinančiais vaistais, tokiais kaip aspirinas, varfarinas ir klopidogrelis.

Stimuno Forte šalutinis poveikis ir pavojai

Remiantis vartotojų atliktais tyrimais, iki šiol Stimuno Forte šalutinis poveikis nenustatytas. Šis vaistas yra saugus vartoti, jei vartojamas pagal rekomenduojamą dozę.

Tačiau kiti tyrimai teigia, kad lapai Phyllanthus niruri gali sukelti skrandžio skausmą ir viduriavimą. Be to, šie lapai taip pat gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir slopinti kraujo krešėjimą, todėl kyla kraujavimo rizika, ypač pacientams, kuriems atliekama operacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI