Stimulo sirupas

Stimulo sirupas

Stimulas sirupo arba Stimulas vaikai yra narkotikas kad padeda didinti ištvermę (imuninę sistemą) . Šio vaisto sudėtyje yra veiklioji medžiaga meniranas žalias ( Phyllanthus niruri ).

Padidėję ištvermė, Stimuno vaikai gali užkirsti kelią ligoms arba pagreitinti ligų, tokių kaip šaltas kosulys ar tuberkuliozė, gijimą.

Stimulas A produktas, sūnus

Stimuno sirupas arba Stimuno anak gaminiai yra 3 skonių, būtent originalūs tuty vaisinisvynuogės ir apelsinų uogų skoniai. Kiekviename 5 ml sirupo vaisto yra 25 mg menirano žaliojo ekstrakto, kuris supakuotas į 60 ml ir 100 ml buteliukus, taip pat lazdelių pakelių pakuotė arba vienkartinis paketėliai .

Apie Stimuno vaikai

Aktyvūs ingredientai Žalias Meniranas
Grupė Nemokamas vaistas
Kategorija Žolelių vaistas
Pranašumai Stiprina imuninę sistemą
Vartoja Vaikai > 1 metai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: dar neįtraukta į kategorijas.
Nėščioms ir žindančioms moterims Stimuno vartoti nerekomenduojama. Pasitarkite su gydytoju apie naudą ir riziką.
Vaisto forma Sirupas

Įspėjimas:

  • Kai vaikas serga šaltu kosuliu, specifinio gydymo nėra. Tiesiog patenkinkite skysčių poreikį ir padauginkite poilsio, laukdami, kol nusiskundimai pagerės savaime.
  • Jei simptomai pasunkėja arba juos lydi karščiavimas ilgiau nei 2 dienas ir vaikas nenori valgyti, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.
  • Būkite atsargūs vartodami Stimuno children vaikams, sergantiems cukriniu diabetu, kraujo krešėjimo sutrikimais ar autoimuninėmis ligomis.
  • Venkite vartoti Stimuno kartu su kortikosteroidais.
  • Prieš duodami šį vaistą vaikams, pasitarkite su gydytoju, jei artimiausiu metu vaikui bus atliekama operacija.
  • Jei pasireiškė alerginė reakcija ar perdozavimas, nedelsdami nuveskite vaiką pas gydytoją.

Stimulas Dozė vaikams

Stimuno vaikams, kuriuos vartoja vyresni nei 1 metų vaikai, kad padėtų stiprinti imuninę sistemą. Stimuno dozė vaikui arba Stimuno sirupas yra 5 ml, atitinkanti 1 matavimo šaukštą arba 1 paketėlis, 1-3 kartus per dieną arba pagal gydytojo nurodymus.

Žolelių vaistų vartojimas padidinti kūno ištvermę Tinkamai

Jei norite duoti Stimuno vaikui, perskaitykite informaciją, esančią vaiko Stimuno pakuotės etiketėje arba laikykitės gydytojo nurodymų.

Laikykite vaiką Stimuno kambario temperatūroje. Atidarę buteliuką, nepamirškite sandariai uždaryti. Saugokite savo vaiko Stimuno nuo tiesioginių saulės spindulių ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu, nes sudedamosios dalys yra natūralios. Tai nėra visiškai tiesa, nes kai kurie augaliniai vaistai, pavyzdžiui, gydytojų vaistai, nepraeina bandymo etapo. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nežinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, geriau pasiteirauti gydytojo ir nenutraukti kitų gydytojo skirtų vaistų, prieš tai nepasitarę.

Tiesą sakant, nėra specialaus gydymo šaltam kosuliui palengvinti. Tačiau yra keletas dalykų, kurie gali padėti sergantiesiems jaustis geriau, kol šaltas kosulys nepranyks savaime.

Šalto kosulio simptomams palengvinti galima gerti daug vandens, pakankamai išsimiegoti ir praskalauti šiltu sūriu vandeniu.

Stimuno vaikas Vaistų sąveika

Stimuno vaikai nėra gerai vartojami su kortikosteroidiniais vaistais. Abu šie vaistai gali pašalinti vienas kito poveikį, todėl organizmui jokios naudos.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Stimuno vaikai

Remiantis vartotojų atliktais tyrimais, iki šiol Stimuno children nepastebėta jokio šalutinio poveikio. Tačiau yra tyrimų, kurie tai teigia Phyllanthus niruri gali sukelti skrandžio skausmą ir viduriavimą.

Papildomai, Phyllanthus niruri gali sulėtinti kraujo krešėjimą, todėl gali kilti kraujavimo rizika ir sumažinti cukraus kiekį kraujyje, todėl gali atsirasti hipoglikemija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI