SKVALENAS

SKVALENAS

Skvalenas yra organinis junginys, randamas žmogaus, gyvūnų ir augalų organizme. Žmonėms šis junginys susidaro kepenyse ir cirkuliuoja kraujyje. Kaip farmacinis produktas, skvalenas gaminamas ekstrahuojant žuvų taukus, ypač iš ryklių kepenų aliejaus.

Skvalenas taip pat derinamas su kitomis odos priežiūros produktų sudedamosiomis dalimis ir yra naudingas drėkinant sausą odą, nes skvalenas yra vienas iš komponentų, iš kurių susidaro aliejus ant odos. Be to, manoma, kad skvaleno papildai taip pat yra antioksidantas, naudingas kovojant su aukštu cholesterolio kiekiu, didinant gerojo cholesterolio (DTL) kiekį ir sumažinant blogojo cholesterolio (MTL) bei trigliceridų kiekį. Tačiau tai vis dar reikalauja tolesnių tyrimų.

Odos priežiūros priemonių ir skvaleno papildų galima laisvai įsigyti vaistinėse, tačiau prieš vartojant reikėtų pasitarti su gydytoju.

Prekių ženklai: Biomoist, Cebelia Intensive Anti-Aging, Hukimed Care Cream, Hydrabio Gel-Creme, Novell Smoothing Cream (NSC), Nustella, Nutraplus rankų kremas, Global Sebium, Vitacare Natural Squalene, Fishqua

Apie Skvalenas

Grupė Minkštikliai ir papildai
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai
  • Drėkinkite sausą odą.
  • Papildai, padedantys susidoroti su padidėjusiu cholesterolio kiekiu.
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Kol kas nežinoma, ar skvaleną saugu vartoti maitinančioms motinoms. Žindančioms motinoms patariama prieš vartojant jį pasitarti su gydytoju.
Vaisto forma Kapsulės ir vietiniai vaistai

Įspėjimas:

  • Vaikai, nėščios ar maitinančios motinos turi pasitarti su gydytoju prieš vartodamos papildus ar skvaleno odos priežiūros priemones.
  • Pasakykite gydytojui apie vartojamus vaistus, įskaitant nereceptinius vaistus, receptus, papildus ir vaistažoles.
  • Pasitarkite su gydytoju, jei norite vartoti papildus ilgą laiką.
  • Jei pavartojus skvaleno atsirado alergija ar perdozuota, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Skvaleno dozavimas

Dėl skvaleno dozės ir vartojimo trukmės pasitarkite su gydytoju. Vidutinė dozė paprastai priklauso nuo amžiaus, sveikatos būklės ir paciento reakcijos į vaistą. Skvaleno vartojimas pagal naudojimo taisykles, nurodytas ant pakuotės.

Skvaleną, esantį odos priežiūros priemonėse, užtepkite pakankamai ir laikykitės ant produkto pakuotės pateiktų naudojimo instrukcijų.

Naudokite Skvalenas Teisingai

Vartokite skvaleno papildus pagal instrukcijas ant pakuotės ir laikykitės gydytojo rekomenduojamų vartojimo rekomendacijų.

Norint naudoti odos priežiūros priemones, kurių sudėtyje yra skvaleno, reikia naudoti po odos valymo, pavyzdžiui, po vonios. Prieš tepdami kremą ar losjoną, nepamirškite nusausinti odos. Jei atsiranda odos dirginimas, nedelsiant nustokite jį naudoti.

Odos priežiūros priemones, kuriose yra skvaleno, naudokite tik tose odos vietose, kurias reikia gydyti. Venkite vietinių vaistų sąlyčio su akimis ir gleivinėmis, kurios yra minkštieji audiniai, apsaugantys kelis organus, pavyzdžiui, nosį, burną, tiesiąją žarną ir makštį.

Vaistų sąveika

Riebalų pasisavinimą slopinančių vaistų, tokių kaip orlistatas, vartojimas sutrikdys skvaleno absorbciją. Pasitarkite su gydytoju dėl kitų vaistų, galinčių sukelti sąveiką su skvalenu, vartojimo.

Skvalenas Šalutiniai poveikiai

Informacija apie šalutinį skvaleno papildų poveikį yra labai ribota. Tačiau yra pranešimų, kad skvaleno papildymas iš ryklių kepenų aliejaus ekstrakto gali sukelti plaučių uždegimą įkvėpus. Skvaleno papildai, kurių sudėtyje yra ryklių kepenų aliejaus, paprastai turi blogą kvapą ir skonį.

Odos priežiūros priemonės dėl skvaleno ar kitų jame esančių sudedamųjų dalių gali sukelti alergines reakcijas arba sudirginti odą.

Būtinai perskaitykite kiekvieno vaisto ar odos priežiūros gaminio sudedamąsias dalis ir prieš naudodami pasitarkite su gydytoju. Jei pasireiškia alerginė reakcija, pvz., išbėrimas ar patinimas, nedelsdami nustokite vartoti ir kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte tinkamą gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI