Skaitmeniniai atspaudai breketams ir ortodontijai

Skaitmeniniai atspaudai breketams ir ortodontijai

Skaitmeniniai atspaudai – tai skaitmeniniai burnos nuskaitymai, kurie sukuria jūsų dantų ir dantenų žemėlapį. Nuskaitymas leidžia jūsų odontologui arba ortodontui peržiūrėti jūsų dantis kompiuterio ekrane trimačiu modeliu, kuris yra tikslesnis nei rentgeno nuotrauka ar tradicinis pelėsis.

Skaitmeninius atspaudus arba 3-D intraoralinius nuskaitymus fiksuoja jūsų odontologo padėjėjas, judindamas nedidelę lazdelę aplink jūsų burnos vidų. Odontologo padėjėjui braukiant lazdele palei jūsų dantis ir dantenas, lazdelė fotografuoja ir atlieka matavimus, tada akimirksniu sujungia daugybę mažų vaizdų, kad susidarytų tikslus jūsų burnos vaizdas ir žemėlapis.

Kaip skaitmeniniai atspaudai naudojami breketams ir ortodontijoms?

Skaitmeniniai atspaudai padeda gydytojui ortodontui sukurti tikslesnį dantų žemėlapį, todėl lengviau apžiūrėti dantis ir įkandimą iš skirtingų kampų. Ši patobulinta vizualizacija leidžia jiems geriau suplanuoti efektyviausią ir stabiliausią dantų perkėlimo gydymo planą. Tai taip pat padeda nustatyti geriausią breketų uždėjimo būdą ir ar reikės papildomų prietaisų. Skaitmeninis atspaudas reiškia, kad turėsite tikslesnius dantų dydžio ir tarpų išmatavimus. Tai leidžia sudaryti tikslesnį breketų, laikiklių ir lygintuvo padėklų priežiūros planą.

Skaitmeninis atspaudas kartu su 3D panoraminiu rentgeno spinduliu padeda kuo tiksliau nukreipti gydymą ir priežiūrą.

Skaitmeniniai atspaudai taip pat yra geresni pacientų patogumui, nes nėra lipnių atspaudų medžiagų. Pacientams nuskaitymo procesas yra daug malonesnis nei tradiciniai įspūdžiai. Kiti pranašumai yra tai, kad skaitmeniniams modeliams nereikia fizinės saugyklos vietos, jie nesudūžta ir nesulūžta, o prireikus juos galima atspausdinti 3D spausdintuvu. Jie siūlo labai tikslią alternatyvą tradiciniams gipso liejiniams. Jie taip pat leidžia greičiau dirbti su laboratorija, nes galite nusiųsti failą į laboratoriją ir jie gali akimirksniu atspausdinti modelį naudodami 3D spausdintuvą, o ne fiziškai gabenti subtilų modelį į laboratoriją.

Jie taip pat yra smagi priemonė parodyti pacientams dantis ir įkandimą. Taip pat daug lengviau pakeisti skaitmeninį gipsą ir parodyti pacientams, kaip gali atrodyti jų dantys, jei tektų pašalinti dantį ar kažką panašaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI