Kokosaus aliejaus privalumai norint mesti svorį

Kokosaus aliejaus privalumai norint mesti svorį

Ar žinojote, kad vis daugiau įrodymų rodo, kad įdarbinimas kokosų aliejus svorio netekimui ar tikrai gali duoti gerų rezultatų? Kokosų aliejus yra ne tik turtingas daugelio gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų šaltinis, bet ir dažnai yra ekonomiška ir visiškai natūrali alternatyva, palyginti su nereceptiniais vaistais. „Spatz3“ rekomenduojame pirmiausia pažvelgti į kai kuriuos bendrus šios medžiagos privalumus sveikatai, prieš pradėdami aptarti, kaip kokosų aliejus gali sumažinti svorį.

Kokosų aliejus: gamtos medicinos kabinetas

Panašiai kaip kokosų vanduo ir kokosų pienas, šis aliejus gaminamas iš kokoso augalo, todėl jame yra daug tų pačių ingredientų (dažnai didesnėmis koncentracijomis). Kai kurios iš stipriausių medžiagų yra:

  • Palmitino rūgštis.
  • Mono- ir polinesočiųjų riebalų.
  • Vidutinės grandinės trigliceridai (daugiau apie juos vėliau).
  • Augaliniai steroliai.

Dėl šios priežasties kokosų aliejus taip pat gali būti naudojamas praktiškai. Jis gali būti naudojamas kaip odos drėkiklis, jis padės sumažinti saulės nudegimo tikimybę, teigiamai veikia senėjimą ir turi antimikrobinių savybių. Dabar aptarsime Kaip naudoti kokosų aliejų svorio netekimui.

Kaip kokosų aliejus gali būti naudojamas norint numesti svorio?

Kad būtų aišku, ryšys tarp kokosų aliejaus ir svorio metimo dar nėra iki galo suprastas. Vis dėlto mokslininkai nustatė ryšį tarp vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) ir kūno masės indekso. MCT gali padėti padidinti medžiagų apykaitą ir kontroliuoti apetitą; abu yra pagrindiniai rūpesčiai tiems, kurie nepatenkinti savo dabartiniu svoriu. Faktas, kad šie sveikų riebalų rūgščių gali būti virškinamas be sunkumų, tai dar viena priežastis, kodėl kokosų aliejus pastaruoju metu tampa vis populiaresnis pasirinkimas. Taigi, kokių praktinių veiksmų reikia imtis, jei norite įtraukti kokosų aliejų į savo mitybos režimą? Panagrinėkime keletą dažniausiai užduodamų klausimų.

Kiek aliejaus turėtumėte suvartoti?

Svarbu paminėti, kad panašiai kaip kokosų vanduo, kokosų aliejus yra lengvas vidurius laisvinantis vaistas. Štai kodėl dauguma ekspertų rekomenduoja pradėti nuo mažų dozių (nuo vieno iki dviejų arbatinių šaukštelių per dieną). Taigi galite stebėti, kaip jūsų kūnas reaguoja. Taip pat kai kurie asmenys gali būti alergiški kokosams. Tokiu atveju didesnės dozės gali sukelti problemų, tokių kaip mėšlungis ir virškinimo sutrikimai.

Kada yra geriausias laikas vartoti kokosų aliejų norint numesti svorio?

Jums bus malonu sužinoti, kad kokosų aliejų galima gerti bet kuriuo dienos metu. Tačiau tie, kurie planuoja naudoti šį aliejų kūno svorio problemoms spręsti, paprastai turėtų ryte vartokite kokosų aliejų ir iškart po pusryčių. Teorija yra tokia, kad jūs nepajusite potraukio tarp valgymų ir jūsų kūnas gali greičiau metabolizuoti veikliąsias medžiagas.

Ar galima naudoti kokosų aliejų pilvo riebalams mažinti?

Vienas iš labiausiai užsispyrusių riebalų, kuriuos reikia prarasti, yra pilvo srityje. Pilvo riebalus gali būti sunku tiesiogiai pašalinti atliekant mankštą, todėl daugelis žmonių natūraliai kaups svorį šioje srityje. Dėl apetitą mažinančio kokosų aliejaus poveikio ir gebėjimo skatinti sotumo jausmą, jis laikomas efektyvia priemone pilvo riebalams sumažinti, jei vartojamas reguliariai.

Ar yra koks nors kokosų aliejaus šalutinis poveikis?

Laimei, dauguma žmonių tai padarys nepatiria jokio neigiamo poveikio. Nedidelis skaičius vis dar gali pastebėti tokias problemas kaip pilvo pūtimas, pilvo spazmai ar viduriavimas. Taip pat reikėtų paminėti, kad vartojant didesnius kiekius, kokosų aliejus gali padidinti MTL cholesterolio kiekį kraujyje. Jei jums jau buvo diagnozuotas didelis cholesterolio kiekis arba hipertenzija, protinga iš anksto pasitarti su gydytoju.

Naudingas pasirinkimas

Kadangi kokosų aliejus siūlomas daugumoje sveiko maisto parduotuvių, tai patogus papildas, kuris gali duoti perspektyvių rezultatų, jei vartojamas taip, kaip rekomenduojama. Vis dėlto atminkite, kad nenumesite svorio per naktį nesinaudoję papildomų strategijų, tokių kaip sveika mityba ir daug mankštos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI