Pasitikėkite savo sveikatos priežiūros komanda, kad ji palaikys jus

Pasitikėkite savo sveikatos priežiūros komanda, kad ji palaikys jus

Sveikatos priežiūros komandoms keliami aukštesni patikimumo standartai nei daugumai kitų specialistų. Taip yra todėl, kad prastos priežiūros pasekmės gali būti pražūtingos mūsų sveikatai ir gerovei. Advokatas yra pagrindinis pacientų pasitikėjimo kūrimo elementas.

Galite pasikliauti sveikatos priežiūros komanda, kuri pasisako už jus. Tačiau, deja, moterims tai sunkiau rasti. Kadangi 31 % moterų (palyginti su 19 % vyrų) teigė, kad prieš pradėdamos gydytis turėjo įrodyti lėtinį skausmą, labai svarbu sukurti priežiūros komandą, kuri jus išklausytų ir palaikytų jūsų nuomonę. Tačiau kaip iš tikrųjų atrodo gynimas sveikatos priežiūros srityje?

Norėdami geriau išmokti pasitikėti savo sveikatos priežiūros komanda ir įveikti gydytojų vengimą, turite suprasti advokacijos svarbą sveikatos priežiūros srityje. Laimei, duomenų analizė gerina pacientų ir priežiūros komandų gebėjimą suprasti ir pagerinti priežiūros kokybę. Dėl šios priežasties gydymo metu lengviau pasiekiamas bendravimas ir pagalba.

Reklamavimo svarba sveikatos priežiūros srityje

Kiekvienas nori jaustis taip, lyg būtų išgirstas ir suprastas, kai gauna reikiamą gydymą. Mūsų gyvenime mažai kas turi mums daugiau įtakos nei medicininės problemos. Nuo finansinių iki fizinių aspektų kiekvienas pacientas turėtų jaustis taip, lyg galėtų pasitikėti savo medicinos komanda, kuri dirbs paciento labui. Be šio pasitikėjimo sveikatos priežiūra tampa baisesne ir neprieinama sistema.

Štai čia ir atsiranda advokacija. Slaugos atstovavimo vaidmenį sudaro empatija ir aktyvus priežiūros komandos klausymas. Rezultatai yra gydytojai ir slaugytojai, kurie gali labiau pritaikyti gydymą kiekvienam pacientui.

Tiesą sakant, slaugos srityje advokacija tapo laukiama ir neatsiejama darbo dalimi. Šį darbą sudaro tarpininkavimas, socialinio teisingumo propagavimas ir pacientų duomenų apsauga, siekiant paremti saugius ir saugius priežiūros sprendimus. Pacientų gynimo sveikatos priežiūros srityje nauda yra tokia:

  • Pagerinta visuomenės sveikata
  • Padidintos pacientų ir gydytojų bendradarbiavimo galimybės
  • Geresnė priežiūra
  • Įgalinti pacientai
  • Didesnė prieiga prie priežiūros

Dėl didėjančių sveikatos priežiūros išlaidų ir riboto prieinamumo, pacientų, kuriems reikia pagalbos, pasitikėjimas ir propagavimas dažnai lieka antroje pusėje. Tačiau šios dorybės yra būtinos, kad asmenys gautų reikiamą priežiūrą.

Liūdna realybė yra ta, kad sveikatos priežiūros ištekliai dažnai yra per riboti, kad medicinos specialistai galėtų ginti pacientus taip, kaip jiems patinka. Moterims pacientėms problemą apsunkina klinikinių tyrimų duomenų trūkumas. Tačiau, laimei, duomenų analizė tampa galinga priemone, padedančia pagerinti medicininių procesų patikimumą ir suteikti daugiau galių pacientų atstovavimui. Štai ką tai reiškia jums.

Pasitikėkite savo sveikatos priežiūros komanda, kad ji palaikys jus

Kaip duomenų analizė priima geresnius sveikatos sprendimus

Šiomis dienomis technologinės naujovės, tokios kaip debesų duomenų tinklai, blokų grandinė arba penktosios kartos bevielis ryšys (5G), įgalina geresnę duomenų analizę ir saugumą medicinos srityje. Ką tai reiškia pacientams? Trumpai tariant, tai reiškia, kad galite geriau pasitikėti savo priežiūros paslaugų teikėjais.

Taip yra todėl, kad duomenų analizė gali būti naudojama priimant įvairius geresnius sveikatos sprendimus. Štai keli pavyzdžiai:

1. Sutaupytų išlaidų perdavimas pacientui.

Pirma, duomenų analizė padidina sveikatos priežiūros patikimumą vidutiniam pacientui taupydama išlaidas. Išnaudodami duomenų galią, priežiūros specialistai gali geriau sekti ir prižiūrėti išteklių ir paslaugų naudojimą, kad optimizuotų finansinės sėkmės sąlygas. Dėl to sutaupytos lėšos gali būti perduotos pacientui, kad būtų lengviau gauti priežiūrą. „Appnovation“ duomenimis, sveikatos priežiūros vadovai, naudojantys duomenų nuspėjamąją analizę, apskaičiavo, kad per penkerius metus sutaupysite 15 proc.

2. Paslaugų optimizavimas.

Antra, duomenų analizė yra būtina norint optimizuoti kiekvieną paciento gydymo aspektą. Nuo administracinių užduočių iki gydymo planų – kuo daugiau duomenų apie visas sąlygas, simptomus, demografinius rodiklius ir kt. turime, tuo geriau galime nustatyti skausmo taškus ir išspręsti problemas. Tobulinant moterų priežiūrą, šie patobulinimai yra ypač svarbūs, nes padeda įveikti pavojingą lyčių skirtumą medicinos srityje. Nesvarbu, ar šie duomenys gaunami iš pacientų atsiliepimų ar skaitmeninės analizės, juos naudojantys paslaugų teikėjai gali turėti daugiau informacijos, kad galėtų pasiūlyti optimizuotą priežiūrą.

3. Kibernetinio saugumo gerinimas.

Galiausiai, duomenų analizė palaiko aukštesnį saugos lygį visose duomenų saugojimo sistemose. Nesvarbu, ar jūsų priežiūros paslaugų teikėjas naudoja debesų tinklą, privačius serverius ar net blokų grandinės apskaitos sistemą, duomenų analizė kartu su šiais įrankiais suteikia geresnę priežiūrą ir veiksmingumą, kai kalbama apie skaitmenines grėsmes. Kadangi šiuolaikiniai dirbtinio intelekto įrankiai modeliuoja tūkstančius duomenų prieigos atvejų, kad būtų galima tiksliau pažymėti sukčiavimo atvejus, tai reiškia saugesnį duomenų tinklą pacientams.

Tačiau šios technologijos yra veiksmingos tik tada, kai jos yra integruotos ir naudojamos atsargiai ir empatiškai. Sveikatos priežiūros komandos, kurios iškelia pacientus į priekį ir centre, diegia pažangias technologijas, pvz., duomenų analizę, kad pasiektų optimalius rezultatus kiekvienam aptarnaujamam asmeniui. Teirautis paslaugų teikėjo apie jų naudojamas technologijas yra tik vienas iš daugelio būdų, kaip sužinoti, ar jūsų sveikatos priežiūros komanda pasisako už jus.

Pasitikėkite savo sveikatos priežiūros komanda, kad ji palaikys jus

Kaip pasakyti, kad jūsų sveikatos priežiūros komanda pasisako už jus

Ieškodami sveikatos priežiūros paslaugų, kuriomis galite pasitikėti, atminkite kelis svarbius patarimus. Išsirinkti naują gydytoją gali būti sunku. Tačiau suradę medikų komandą, kuri pasisako už jūsų interesus, galite būti tikri, kad jūsų sveikata yra gerose rankose.

Beje, kaip atpažinti, ar jūsų suburta sveikatos priežiūros komanda tikrai rūpinasi jūsų interesais? Norint pastebėti gynimą sveikatos priežiūros srityje, reikia žinoti, ko ieškoti. Štai keletas metrikų, pagal kurias galite spręsti apie savo rūpinimąsi propagavimu:

  • Jūsų medicininiai duomenys yra apsaugoti šifruotoje sistemoje, kuriai reikalingas bent kelių veiksnių autentifikavimas, kad pacientas prisijungtų.
  • Informacija apie sveikatos priežiūrą jums pateikiama išsamiame ir skaidriame portale.
  • Jūsų priežiūros paslaugų teikėjai klausosi, įrašo ir prisimena, ką jiems sakote.
  • Jūsų medicininės išlaidos yra paaiškintos, tikslios ir konkurencingos.
  • Jūsų priežiūros komanda sustoja, kad užtikrintų atsakymus į visus jūsų klausimus ir paaiškintų gydymo planus.

Šie elementai yra keli pagrindiniai patarimai, padėsiantys užtikrinti, kad jums teikiama kokybiška priežiūra. Su komanda, kuriai pasitikite, kad ji jus palaikys, didžioji dalis gydymo streso išsisklaido. Supraskite propagavimo svarbą savo sveikatos priežiūroje, tada žinokite, kaip paslaugų teikėjai palaiko jūsų gerovę naudodami duomenų analizę.

Šios strategijos gali padėti jums sukurti sveikatos priežiūros komandą, kuria galite pasitikėti. Savo ruožtu mėgaukitės sveikesniu, mažiau įtemptu gyvenimo būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI