Pasak ekspertų, kaip greitai per savaitę atsikratyti visceralinių riebalų

Pasak ekspertų, kaip greitai per savaitę atsikratyti visceralinių riebalų

Visceraliniai riebalai yra giliai pilvo ertmėje šalia jūsų gyvybiškai svarbių organų. Tyrimai sieja visceralinius riebalus su įvairiomis ligomis, tokiomis kaip 2 tipo diabetas, insultas ir tam tikros vėžio formos. Tai yra patys kenksmingiausi riebalai jūsų organizmui. Dėl šios priežasties jūs norite padaryti viską, ką galite, kad prarastumėte visceralinius riebalus ir pagerintumėte savo sveikatą. Be treniruočių su pilvo riebalais ir nepageidaujamo maisto atsisakymo, čia yra keletas papildomų patarimų, kaip per savaitę numesti visceralinius riebalus.

Intensyvios treniruotės

Vienas iš greičiausių būdų greitai atsikratyti visceralinių riebalų yra intensyvios treniruotės. Pratimai, tokie kaip plaukimas, šokinėjimas su virve ir važiavimas dviračiu, laikomi energingais ir veiksmingais deginant riebalus. Viename tyrime buvo lyginamas pasipriešinimo treniruočių ir aerobikos poveikis 119 antsvorio ir nutukusių suaugusiųjų. Jie nustatė, kad aerobikos treniruotės buvo veiksmingesnės nei pasipriešinimo treniruotės, kai reikia sumažinti kūno riebalus ir kūno masę. Jei jūsų pasipriešinimo treniruotės yra jūsų pagrindinė treniruotė, atlikite intensyvų kardio treniruotę, kad paspartintumėte riebalų praradimą aplink pilvą.

Valgyk švariai

Jūs negalite treniruoti savo dietos. Norint sumažinti kūno riebalus ir atsikratyti kenksmingų visceralinių riebalų, būtina sutvarkyti savo mitybą. Tiesą sakant, tai yra pirmoji vieta, kur norėtumėte pradėti. Jums nebūtinai reikia griežto valgymo plano, bet jūs turite išmokti protingai pasirinkti maistą. Kai einate apsipirkti, venkite probleminių maisto produktų, tokių kaip pridėtas cukrus, perdirbtas maistas ir paprasti angliavandeniai. Vietoj to valgykite daug daržovių, pupelių, riešutų ir vaisių. Grūdai taip pat puikiai tinka norint padidinti skaidulų suvartojimą ir likti patenkintam. Jūros gėrybėse ir žuvyje taip pat gausu omega-3 riebalų rūgščių, kurios yra naudingos jūsų smegenims ir bendrai sveikatai. Jie taip pat padeda sudeginti pilvo riebalus. Jei nežinote, nuo ko pradėti, pradėkite nuo šių 32 maisto produktų, skirtų pilvo riebalams deginti, ir 7 dienų pilvo riebalų valgymo plano, kad pilvas būtų plokščias. Kai bandote numesti svorio, labai svarbu išlaikyti raumenų masę. Viena makrokomandų, kuri yra būtina raumenų palaikymui, yra baltymai. Baltymai yra kiekviename mūsų kūno audinyje ir ląstelėje, įskaitant raumenis. Jie naudojami suskaidytam baltymui atkurti, kad būtų išlaikyta optimali masė. (Modafinilas) Renkantis baltymų šaltinius, apsvarstykite galimybę įtraukti nepakeičiamas aminorūgštis, kurių mūsų organizmas negali pasigaminti pats. Maisto produktai, tokie kaip mėsa, paukštiena, kiaušiniai ir jūros gėrybės, yra kai kurie maisto produktai, kuriuose yra amino rūgščių.

Valgykite daugiau baltymų

Kai bandote numesti svorio, labai svarbu išlaikyti raumenų masę. Viena makrokomandų, kuri yra būtina raumenų palaikymui, yra baltymai. Baltymai yra kiekviename mūsų kūno audinyje ir ląstelėje, įskaitant raumenis. Jie naudojami suskaidytam baltymui atkurti, kad būtų išlaikyta optimali masė. Renkantis baltymų šaltinius, apsvarstykite galimybę įtraukti nepakeičiamas aminorūgštis, kurių mūsų organizmas negali pasigaminti pats. Maisto produktai, tokie kaip mėsa, paukštiena, kiaušiniai ir jūros gėrybės, yra kai kurie maisto produktai, kuriuose yra visaverčių baltymų. Amerikos sporto medicinos koledžas (ACSM) rekomenduoja, kad 10–35% jūsų dienos kalorijų būtų gaunama iš baltymų. Alternatyvus būdas apskaičiuoti rekomenduojamą paros normą – paimti savo kūno svorį svarais ir padauginti jį iš 0,35 gramo baltymų. Jei sveriate 165 svarus, jums rekomenduojama kasdien suvartoti 60 gramų baltymų. Kai jūsų tikslas yra prarasti kūno riebalus, įskaitant visceralinius riebalus, svarbu išlaikyti tokį baltymų suvartojimo lygį. Taip yra todėl, kad raumenys formuojasi, kai turite teigiamą baltymų balansą. Tai reiškia, kad jūsų baltymų kiekis viršija suskaidytų raumenų baltymų kiekį. Ypač jei gyvenate aktyvų gyvenimo būdą, intensyviai treniruojate kardio ir jėgos treniruotes, valgykite daugiau baltymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI