3 paprasti būdai, kaip greitai prarasti alaus pilvą, pagrįsti mokslu

3 paprasti būdai, kaip greitai prarasti alaus pilvą, pagrįsti mokslu

Senėjimas sukelia daug pokyčių jūsų kūne ir, deja, vienas, kuris šliaužia, ypač vidutinio amžiaus, yra alaus žarnynas. Tai prasideda subtiliais ženklais, pavyzdžiui, siauresniais džinsais, ir, kol net nepastebi, nėra slėpimo, kad turite alaus pilvą. Nesvarbu, ar jus motyvuoja drabužiai, prie kurių norite tilpti, ar rūpinimasis savo sveikata, guodžia žinojimas, kad galite atsikratyti alaus žarnų. Atsižvelgiant į tai, pilvo riebalai yra riebalai, kuriuos lengva kaupti, bet sunkiau prarasti. Norint laikytis naujos rutinos, reikia šiek tiek pakeisti jūsų gyvenimo būdą ir pasiryžti. (simonsezit.com) Tačiau jo praradimas gali būti labai svarbus ir netgi pakeisti gyvenimą. Pilvo riebalų perteklius arba alaus žarnos yra viena kenksmingų riebalų rūšių, išskiriančių toksiškas medžiagas į vartų veną. Šios medžiagos sukelia uždegimą, per veną patekusios į kepenis gali sukelti atsparumą insulinui. Tai viena iš priežasčių, kodėl pilvo riebalų, ypač visceralinių riebalų, kaupimasis yra žalingas. Pasak Harvardo sveikatos, visceraliniai riebalai yra susiję su didesne širdies ir kraujagyslių ligų rizika. Tai taip pat signalizuoja apie jautrumą kraujo krešėjimui, kraujospūdžiui ir insulinui. Gerai, kad galite daug nuveikti, kad prarastumėte alaus žarnyną ir sumažintumėte pavojų sveikatai. Štai 3 moksliškai pagrįsti patarimai, kaip prarasti alaus pilvą.

1. Ribokite perdirbtus maisto produktus

Gera pradžia norint suvaldyti svorį ir numesti alaus žarnyną yra apriboti perdirbtų maisto produktų vartojimą. Nors daugelyje dietų pagrindinis dėmesys skiriamas kalorijų mažinimui, daugeliui žmonių praktinis būdas tai pasiekti yra sumažinti perdirbtą maistą. Perdirbti maisto produktai, tokie kaip pusryčių dribsniai, pyragaičiai ir mėsos produktai, tokie kaip saliamis ir šoninė, atrodo nekenksmingi. Tačiau iš tikrųjų jie yra daug kalorijų šaltiniai, tačiau juose trūksta maistinių medžiagų. Juose taip pat yra daug cukraus, nesveikų riebalų ir natrio. Nė vienas iš jų, vartojamas per daug, nėra naudingas jūsų pilvui. Reguliariai valgyto perdirbto maisto pašalinimas arba ribojimas padeda sumažinti tų ingredientų perteklių. Tai taip pat neišvengiamai sumažina kasdienį suvartojamų kalorijų kiekį, o tai padeda numesti svorio. Be to, jei pakeisite perdirbtą maistą šviežiais produktais ir liesais baltymais, padidinsite savo maistinių medžiagų kiekį. Taip pat galite sumažinti riziką sveikatai, susijusią su hipertenzija, diabetu ir kt.

2. Valgykite daugiau tirpių skaidulų

Tirpios skaidulos yra skaidulų rūšis, kuri skatina jūsų žarnyno bakterijų sveikatą. Tai taip pat gali padėti padidinti bendrą riebalų praradimą sumažinant apetitą. Tirpus pluoštas, priešingai nei netirpus, tirpsta vandenyje. Sumaišius su vandeniu, tirpus pluoštas tampa gelio pavidalo medžiaga, kuri padeda sulėtinti virškinimą. Vienas tyrimas, atliktas Wake Forest Baptist medicinos centre, kas 10 gramų tirpių skaidulų, suvalgytų per dieną, susiejo su 3,7% visceralinių riebalų sumažėjimu. Tai daugiau nei 5 metai. Jų rekomendacija yra paprasta. Vartokite daugiau tirpių skaidulų iš šviežių produktų, tokių kaip daržovės, vaisiai ir pupelės. Maisto produktai, kuriuose yra ypač daug tirpių skaidulų, yra lima pupelės, juodosios pupelės, avokadai, brokoliai ir kriaušės. Kituose maisto produktuose, tokiuose kaip saldžiosios bulvės ir kryžmažiedžiai daržovės, pavyzdžiui, brokoliai, taip pat yra daug tirpių skaidulų.

3. Būkite aktyvūs ir pridėkite treniruočių

„Wake Forest Baptist“ medicinos centro tyrimas apie visceralinius riebalus ir jų mažinimo būdus padarė kitą išvadą. Jie nustatė, kad ne tik padidina tirpių skaidulų suvartojimą, bet ir saikingas pratimas gali padėti sumažinti visceralinius riebalus. Per tą patį 5 metų laikotarpį jų tyrimas parodė, kad visceralinių riebalų kaupimasis sumažėjo 7,4%, kai dalyviai pridėjo saikingą mankštą. Taigi, kas laikoma saikinga veikla? Tai 2–4 kartus per savaitę po 30 minučių intensyvios veiklos. Viskas, pradedant plaukimu ir pasipriešinimo treniruotėmis, baigiant važiavimu dviračiu, gali būti puikus būdas užsiimti aktyvia veikla ir pridėti saikingą mankštą. Bet jei norite dar labiau sumažinti riebalų kiekį, galite atlikti HIIT treniruotes, kuriose derinate anaerobinę ir pasipriešinimo treniruotę. Tai puikus būdas pagreitinti medžiagų apykaitą, išnaudoti po deginimo efektą ir pagreitinti riebalų deginimą. Įspėkite, kad HIIT gali būti stipri treniruotė, atsižvelgiant į tai, kas įtraukta į jūsų kasdienybę. Kiekvieną kartą, kai pradedate naują mankštos režimą, būtinai pasitarkite su savo gydytoju, kad įsitikintumėte, jog jis atitinka jūsų poreikius. Atlikę šiuos kelis paprastus pokyčius savo gyvenime, galite pradėti matyti visceralinių riebalų ir alaus pilvo sumažėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI