Naudingi patarimai kūno rengybos įtakantiems, kaip užsidirbti pinigų

Naudingi patarimai kūno rengybos įtakantiems, kaip užsidirbti pinigų

Ar žinojote, kad savo meilę kūno rengybai ir tinklaraščių rašymui galite paversti visu etatu, kuris jums patinka? Taigi, štai koks dalykas: esate sveikatos ir kūno rengybos guru, jau turintis tinklaraštį arba „Instagram“ puslapį, kuriame dalinatės savo treniruočių kelione su savo sekėjais. Dabar galvojate tapti influenceriu ir tiesiog savo malonumui sukurtą tinklaraštį paversti rimtu sveikatos tinklaraščiu, kuris padės užsidirbti pinigų realiame gyvenime. Na, tai gana paprasta ir lengva. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime naudingais patarimais, kaip užsidirbti pinigų fitneso influenceriams.

Sukurkite internetinę kūno rengybos studiją

Jei norite tapti fitneso influenceriu, geriausias pasirinkimas gali būti perkelti savo užsiėmimus į internetinę platformą. Pasaulinės pandemijos laikais, kai, nepaisant daugelio vyriausybės pastangų skiepijant, Omicron variantas auga, daugelis žmonių vis dar nesijaučia patogiai lankydami sporto salę ar lankydami asmeninius kūno rengybos užsiėmimus. Jei perkelsite savo pamokas į virtualią aplinką, galėsite padidinti savo pasiekiamumą ir išmokyti daugiau žmonių nei kada nors anksčiau. Galite pasirinkti nemokamus bandomuosius užsiėmimus ir mokėti už likusius užsiėmimus arba taip pat galite surengti privačias internetines treniruotes. Bet kuriuo atveju tai padės greitai užsidirbti pinigų ir vis tiek galėsite daryti tai, kas jums patinka! Norėdami išlaikyti klientus, galite pasiūlyti savo klientams patrauklius pasiūlymus. Pavyzdžiui, jei kas nors nusprendžia prenumeruoti jūsų kanalą arba įsigyti jūsų vaizdo įrašų prenumeratą, galite pateikti nemokamų treniruočių tvarkaraštį, sveiko maisto receptų ar papildomų vaizdo įrašų. Šios mažos, bet apgalvotos taktikos nueina ilgą kelią!

Pasinaudokite socialiniais tinklais savo naudai

Jei neturite puslapio socialinėje žiniasklaidoje, laikas jį sukurti. Socialinė žiniasklaida ne tik padidina jūsų pasiekiamumą, bet ir atveria jums daugybę galimybių. Kita vertus, jei turite kūno rengybos tinklaraštį socialinėje žiniasklaidoje, bet nedažnai skelbiate, laikas vėl pradėti aktyviai veikti. Tai atlieka pagrindinį vaidmenį pradedant savo, kaip influencerio, karjerą. Tinklaraščio kūrimas socialinėje žiniasklaidoje yra puikus būdas padidinti savo pajamas, nes tai padeda pasiekti tūkstančius žmonių ir suteikia daug bendradarbiavimo galimybių. Turėtumėte išmokti kai kurių influencerių rinkodaros pagrindų, raktinių žodžių naudojimo ir kitų socialinės žiniasklaidos taktikos, kad maksimaliai padidintumėte savo potencialą ir taptumėte nepaprastu fitneso influenceriu. Galbūt norėsite patikrinti kitus influencerius ir jų „Instagram“ profilius, kad sužinotumėte, kaip jie elgiasi su viskuo, ir galbūt net pasirinkti kelias jų naudojamas strategijas.

Naudingi patarimai kūno rengybos įtakantiems, kaip užsidirbti pinigų

Siūlykite atsisiunčiamus skaitmeninius išteklius

Vienas iš būdų padidinti savo, kaip sveikatos ir kūno rengybos guru, populiarumą – siūlyti atsisiunčiamą turinį, pvz., receptus, treniruočių planus, kūno rengybos žurnalus ir t. t. Galite pasiūlyti kai kurių papildomų produktų, tačiau daugumą jų galite įsigyti. Šiuos planus galite suskirstyti į kategorijas ir nustatyti geriausio kainą. Tai padės uždirbti pinigų su minimaliu darbu. Tikriausiai nereikės iš naujo sudaryti bendrųjų treniruočių planų kiekvienam klientui. Tačiau dietos ar mankštos planų pritaikymas pagal kiekvieno kliento kūno tipą ir tikslus yra kita istorija. Galite juos įkainoti skirtingai ir net didesnę, nes tai reikalauja daugiau pastangų. Tikriausiai turėsite parodyti tam tikrą mitybos studijų sertifikatą prieš pradėdami teikti dietos ir kūno rengybos planus. Be to, informacijos ir šių planų atnaujinimas taip pat nereikėtų daug pastangų. Taigi, tai puikus būdas išlaikyti pinigų srautą.

Apsvarstykite galimybę tiesiogiai transliuoti

Galite suplanuoti tiesioginę transliaciją savo pasekėjams maždaug kartą per savaitę. Tiesioginiai užsiėmimai yra puiki rinkodaros strategija. Tai suteiks jūsų sekėjams, kurie neįsigijo jūsų treniruočių kanalo prenumeratos, galimybę pažvelgti į jūsų treniruotes ir tai, kas jos daro puikias. Daugelis influencerių naudojasi šia galimybe pritraukti naujų klientų ir bendradarbiauti su kitais prekių ženklais. Tiesioginis transliavimas taip pat padės padidinti jūsų kanalo įtraukimą ir pritraukti naujų stebėtojų. Tokiu būdu algoritmas bus palankesnis jūsų tinklaraščiui ir pasiūlys jį labiau panašiai mąstantiems asmenims.

Norint maksimaliai išnaudoti savo potencialą tapti puikiu kūno rengybos įtakojančiu veiksniu, reikia išlikti nuosekliems ir nuolat kurti gerą turinį. Taip įgysite ištikimų gerbėjų būrį. Tokiu būdu kiti prekės ženklų influenceriai būtų labiau suinteresuoti bendradarbiauti su jumis, o tai padidins jūsų galimybes gauti pajamų. Tiesiog išlikite nuoseklūs ir veržkitės, ir tapsite savo svajonių kūno rengybos guru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI