Neleiskite, kad nugaros skausmas sugadintų jūsų gyvenimą

Neleiskite, kad nugaros skausmas sugadintų jūsų gyvenimą

Jei jaučiatės pavargę nuo stipraus nugaros skausmo kiekvieną dieną, verta išbandyti alternatyvius gydymo būdus ir sprendimus, kurie padėtų jums geriau veikti ir su mažiau skausmo. Nugaros skausmas tikrai gali būti varginantis, todėl ankstyvas gydymas gali turėti įtakos.

Išbandykite alternatyvią mediciną

Prieš kreipiantis į artimiausią skausmą malšinančių vaistų pakuotę, gali būti verta pasidomėti alternatyviais vaistais ir gydymo būdais. Nuskausminamieji vaistai yra tinkami laikinai numalšinti skausmą, kad galėtumėte užsiimti kasdiene veikla, tačiau turite būti atsargūs, kad per trumpą laiką neišgertumėte per daug. Buvo žinoma, kad skausmą malšinantys vaistai sukelia priklausomybę, todėl tikrai verta panagrinėti įvairius skausmo malšinimo būdus.

Galite pabandyti apsilankyti pas masažo terapeutą, kad pamatytumėte, ar giliųjų audinių spaudimas gali sumažinti skausmą. Taip pat galite išbandyti seną kinų akupunktūros mediciną, kuri, kaip žinoma, daugeliui pacientų mažina nugaros skausmą.

Naršykite chirurgijos galimybes

Tai gali jus šokiruoti, tačiau kai kurioms nugaros ligoms reikia operacijos. Jūsų gydytojas galės jums pasakyti apie jūsų nugaros skausmus, kai lankysitės pas juos. Tačiau chirurgija niekada neturėtų būti jūsų pirmoji išeitis, ji gali būti naudinga, tačiau tai gali būti ne greitas sprendimas. Išnaudoję visas kitas galimybes, turėtumėte ištirti chirurgiją.

Kai jums bus atlikta nugaros operacija, jums reikės atlikti bendrą anesteziją. Tai užtikrina, kad jūs miegate ir operacijos metu nieko nejausite. Suradę puikų anesteziologą, tokį kaip daktaras Singhas, atsipalaiduosite prieš operaciją.

Pagerinkite miego aplinką

Gali būti labai paprasta jūsų nugaros skausmo priežastis. Viena iš jų gali būti ta, kad jūsų čiužinys sukelia tam tikrų problemų. Jei jūsų čiužinys per senas arba per minkštas, tai gali turėti įtakos jūsų stuburui ir nugaros raumenims. Jūsų čiužinys turi būti keičiamas kas aštuonerius metus, po to jis gali susigumbti ir susidėvėti spyruoklės. Čiužinio keitimas gali būti sprendimas, kaip geriau miegoti esant nugaros skausmams.

Taip pat galite pagalvoti apie miego padėties keitimą, kad pamatytumėte, ar tai sumažina nugaros skausmą. Jei miegate priekyje arba gale, galite pabandyti miegoti ant šono, kad sumažintumėte spaudimą nugarai.

Pagalvokite apie vandens terapiją

Vandens terapija yra fizinės terapijos rūšis, atliekama vandenyje. Vanduo padeda pacientui atlikti teisingus judesius, kai jam padeda vandens jėga. Jei kenčiate nuo apatinės nugaros dalies skausmo, vandens terapija gali jums padėti.

Buvimas vandenyje yra puikus jums ir jūsų kūnui apskritai. Jei nerandate tinkamo vandens terapijos centro, plaukimas yra puikus pratimas, kuris gali padėti atlaisvinti sustingusius sąnarius.

Tikimės, kad tai padės suprasti kai kuriuos veiksmus, kurių galite imtis norėdami užtikrinti, kad stiprus nugaros skausmas nesugadintų jūsų gyvenimo kokybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI