Kokosų miltai svorio metimui: atsisakykite įprastų miltų, jei norite atsikratyti papildomų kilogramų

Kokosų miltai svorio metimui: atsisakykite įprastų miltų, jei norite atsikratyti papildomų kilogramų

Kova sulieknėti atrodo kaip nesibaigianti užduotis. Net atrodo, kad kovojame neįveikiamą kovą su savo kūno svoriu. Perteklinis svoris taip pat sukelia lėtinių sveikatos problemų riziką. Bet ei, jei, nepaisant visų pastangų, jūsų svėrimas nusprendė nesitraukti, tikriausiai darote kažką ne taip! Daugelis iš mūsų perka mintį valgyti viską, kas mums patinka, ir pakanka intensyviai treniruotis, kad ją perdegtume. Pataisysime jus – jūsų svorio metimas labai priklauso nuo to, kuo maitinate savo kūną. Kad numestumėte papildomus kilogramus, jums nereikia įmantrių mitybos planų ar ingredientų sąrašo, apie kuriuos niekada negirdėjote. Kartais perėjimas prie sveikesnio maisto, pavyzdžiui, kvietinių miltų pakeitimas kokosų miltais, gali padaryti stebuklus. Taip, jūs girdėjote teisingai! Kokosų miltai gali padėti numesti svorio. Supraskime daugiau apie tai, kaip kokosų miltai padeda numesti svorio.

Kas yra kokoso miltai?

Kokosų miltai gaunami džiovinant ir sumalant kokoso minkštimą. Gamybos procese kokosai iš pradžių sulaužomi ir nusausinami nuo skysčio. Tada kokoso mėsa atskiriama, nuplaunama, sutarkuojama ir perkošiama, kad kietosios medžiagos būtų atskirtos nuo pieno. Tada kokoso mėsa atskiriama, nuplaunama, sutarkuojama ir perkošiama, kad atskirtų kietąsias medžiagas nuo pieno. Kietosios dalys toliau kepamos labai žemoje temperatūroje, kad išdžiūtų prieš sumalant į miltus. Gauname baltus miltelius, panašius į miltus, pagamintus iš grūdų, pavyzdžiui, kviečių. Be to, kokosų miltai yra švelnaus skonio, kuris jaučiasi prislopintas ir šiek tiek sausesnis.

Kokie yra kokosų miltų svorio metimo pranašumai?

Pasak mūsų eksperto, čia yra keletas kokosų miltų svorio metimo privalumų.

1. Didelis skaidulų kiekis

Vienas iš svarbiausių kokosų miltų įtraukimo į savo mitybą pranašumų yra didelis skaidulų kiekis. Skaidulos ne tik skatina sotumo jausmą, mažina bendrą suvartojamų kalorijų kiekį, bet ir padeda virškinimui bei padeda palaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kurie nori valdyti svorį, pažabodami nereikalingą potraukį ir skatindami sotumo jausmą.

2. Kokosų miltai yra be glitimo

Kokosų miltai taip pat yra be glitimo, todėl tinka žmonėms, turintiems jautrumą glitimui. Pasirinkus alternatyvas be glitimo, galima sumažinti uždegimą ir virškinimo diskomfortą, o tai prisideda prie bendros gerovės jausmo svorio metimo kelionės metu.

3. Sudėtyje yra sveikųjų riebalų

Be to, kokosų miltai turi unikalų sveikų riebalų, ypač vidutinės grandinės trigliceridų (MCT), derinį. Yra žinoma, kad šie riebalai organizme metabolizuojami skirtingai, o tai gali sustiprinti kalorijų deginimo procesą, aiškina Kaulas. Be to, MCT gali būti greitas ir efektyvus energijos šaltinis, skatinantis aktyvų gyvenimo būdą, palankų svorio valdymui.

Koks yra kokosų miltų šalutinis poveikis?

Nors kokosų miltų įtraukimas į savo racioną naudingas sveikatai, būtina žinoti galimą šalutinį kokosų miltų poveikį. Dietologė teigia, kad kai kuriems žmonėms, vartodami kokosų miltus, gali atsirasti virškinimo problemų, tokių kaip pilvo pūtimas ar dujų susidarymas, ypač jei jie staiga įtraukiami į dietą. Patartina pradėti nuo mažų kiekių ir palaipsniui didinti suvartojamą kiekį, kad virškinimo sistema galėtų prisitaikyti. Kokosų miltai išsiskiria kaip universalus ir maistingas ingredientas, galintis padėti numesti svorio. Dėl turtingos skaidulų sudėties, be glitimo ir unikalių sveikų riebalų jis yra vertingas subalansuoto ir apgalvoto mitybos plano priedas. Kaip ir bet kokius mitybos pokyčius, rekomenduojama pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu arba mitybos specialistu, kad įsitikintumėte, jog kokosų miltai atitinka individualius sveikatos tikslus ir mitybos poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI