Kokie yra penki geriausi baltymai, skirti svorio metimui?

Kokie yra penki geriausi baltymai, skirti svorio metimui?

Nors suvartojamų kalorijų mažinimas yra logiškiausias būdas sumažinti kūno masės indeksą, ar žinojote, kad baltymai svorio metimui ar iš tikrųjų gali sustiprinti dabartinio mitybos režimo poveikį? Kadangi tai yra mažiau žinomas faktas, reikia išsamesnio paaiškinimo. Koks yra baltymų ir kūno riebalų santykis? Ar yra an ideali baltymų dieta ir jei taip, ką tai reiškia? Kiek baltymų turėtų suvartoti moteris kasdien, jei tikisi atsikratyti kelių perteklinių kilogramų? Pažiūrėkime, ką turi pasakyti Spatz3 ekspertai.

Kaip baltymai padeda jūsų kūnui numesti svorio?

Daugelis iš mūsų baltymus siejo vien tik su jų raumenų kūrimo savybėmis. Tačiau šie junginiai suteikia daug papildomų privalumų. Sveikų baltymų vartojimas padės natūraliai pagreitinti medžiagų apykaitą, reguliuoti tam tikrus hormonus, susijusius su riebalų (pvz., kortizolio) gamyba, ir gali veikti kaip apetitą slopinanti priemonė. Be to, baltymų junginiai yra gana sunkiai suskaidomi virškinimo trakte. Dėl to kūnas išeikvoja daugiau energijos ir sudegina daugiau kalorijų.

Kas yra didelio baltymų kalorijų deficito dieta?

Šis svorio metimo metodas pirmą kartą buvo išpopuliarintas praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje. Galbūt labiausiai žinoma sistema tuo metu buvo Atkinso dieta. Tokia strategija apribojo angliavandenių suvartojimą, o sutelkė dėmesį į riebalų ir baltymų vaidmenį. Nors iš pradžių buvo įvairių rezultatų, kai kurie asmenys sugebėjo pasiekti įspūdingos naudos. Tačiau turime atkreipti dėmesį į svarbų pastebėjimą. Organizmui reikės a tam tikras angliavandenių kiekis (kalorijų pavidalu), kad būtų metabolizuojami baltymai. Be jų kai kurie baltymai gali būti nesuskaidyti į jų sudedamąsias dalis (žinomas kaip aminorūgštys). Tai viena iš priežasčių, kodėl visiškai pašalinti angliavandenius iš savo raciono iš tikrųjų yra nenaudinga.

Penki veiksmingiausi baltymai norint numesti svorio

Dabar, kai pažvelgėme į baltymų ir medžiagų apykaitos ryšį, ar kai kurie junginiai yra geresni už kitus? Čia yra greitas suskirstymas geri baltymai svorio metimui kurie dažnai matomi sveiko maisto parduotuvėse:

  • Išrūgų baltymai (veiksmingiausias baltymas užsispyrusiems pilvo riebalams deginti).
  • Sojos baltymai.
  • Kiaušinių baltymai.
  • Kazeinas.
  • Jautienos baltymai.

Tai pasakius, išrūgų baltymai yra veiksmingiausia formulė dėl subalansuoto aminorūgščių profilio. Taip pat reikėtų pažymėti, kad kiaušinis ir jautiena yra žinomi kaip lėtai virškinamų baltymų. Tai reiškia, kad organizmui reikės nemažai laiko, kad juos suskaidytų. Teoriškai šie baltymai turėtų sudeginti daugiausia riebalų, jei vartojami sveikais kiekiais.

Jūsų baltyminio maisto produktų, skirtų svorio netekimui, sąrašas

Nors visus aukščiau paminėtus baltymus galima įsigyti vežamų užkandžių batonėlių ir miltelių papildų pavidalu, valgydami baltymų turintį maistą savo organizmą gausite ir daugybe kitų gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų. Štai keletas sveikiausių maisto produktų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

  • Vištos krūtinėlė.
  • Žuvis.
  • Liesos jautienos.
  • Ankštiniai augalai.
  • Kvinoja.
  • Visus kiaušinius.
  • Paprastas graikiškas jogurtas.
  • Mažo riebumo varškė.

Dabar matome, kad vegetarams ir veganams taip pat lengva sukurti ideali baltymų dieta su trupučiu tyrimų.

Kiek baltymų reikėtų suvartoti kiekvieną dieną?

Tikslus baltymų kiekis, reikalingas norint numesti svorio, priklauso nuo lyties. Pavyzdžiui, patinai turėtų suvartoti maždaug 2,2 gramo vienam kilogramui kūno svorio. Moterims tai sumažėja iki 1,6 gramo vienam kilogramui. Tačiau reikia atsižvelgti ir į kitus veiksnius, tokius kaip amžius, sveikata ir fizinis aktyvumas. Štai kodėl papildai yra patogus būdas gauti šias vertes. Baltymų kiekis ir tipas, kurį reikėtų suvartoti norint numesti svorio laikui bėgant, yra vienas dažniausių klausimų tiems, kurie nori maksimaliai padidinti Spatz3 teikiamo reguliuojamo skrandžio baliono poveikį. Nors aukščiau pateiktos rekomendacijos gali būti naudojamos kaip apytikslės gairės, taip pat siūlome pasikalbėti su gydytoju arba mitybos specialistu. Jis ar ji galės teikti tikslesnius patarimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI