Kokie yra geriausi čiužinių užvalkalai nuo alergijos?

Kokie yra geriausi čiužinių užvalkalai nuo alergijos?

Yra daug pasirinkimų, todėl gali būti painu nustatyti geriausius čiužinių užvalkalus nuo alergijos. Aš padėsiu jums suskaidyti tai, kas svarbiausia jūsų šeimai. Geriausi čiužinių užvalkalai nuo alergijos, dulkių erkučių, blakių ir naminių gyvūnėlių alergenų yra tie, kurie yra netoksiški, pralaidūs orui ir atsparūs vandeniui! Čiužinių užvalkalai nuo alergijos yra pagaminti taip, kad dulkių erkės alergenai ir patalynės vabzdžiai nepatektų į jūsų čiužinį ir iš jo nepatektų. Šie gyvūnai mėgsta patekti į čiužinius, o užvalkalai su apsauga, galinčia juos užblokuoti, gali padėti nuo alergijos. Užvalkalai turi visiškai uždengti čiužinį (6 pusių), o jų poros turi būti pakankamai mažos, kad užblokuotų šiuos mažyčius alergenus. Porų dydis yra tarpas tarp pluoštų.

Kodėl atsparumas vandeniui toks svarbus?

Kadangi gali atsirasti drėgmė dėl išsiliejimo, skysčių, prakaito ir naktinių nelaimingų atsitikimų, svarbu užkirsti kelią bakterijoms ir pelėsiui bei dėmėms, kurios nesugadintų jūsų čiužinio. Miegoti švarioje lovoje, kurioje nėra bakterijų ir pelėsių, akivaizdžiai svarbu jūsų šeimos sveikatai. Plastikinė membrana sukuria veiksmingiausią barjerą, nes pro plastiką niekas negali prasiskverbti – jis nėra porėtas ar pralaidus. Dėl šios priežasties plastikas padaro užvalkalą atsparų vandeniui, o jūsų vaikų lovoms būtinai reikia hidroizoliacijos. Bet čia yra plastikinių dangtelių problema … Dauguma plastikinių dangtelių yra pagaminti iš vinilo / PVC arba tam tikro tipo uretano. Vinilo / PVC sudėtyje yra kancerogenų, o plastifikatoriai, naudojami kietajam PVC plastikui suminkštinti ir padaryti jį pakankamai lanksčiu naudoti kaip čiužinio užvalkalus, yra ftalatai arba ftalatai. Ftalatai yra akivaizdus pavojus sveikatai; šie junginiai nepriklauso jūsų vaikų miego aplinkai. Net vinilu be ftalatų negalima pasitikėti. Uretanas gali būti sudėtingas – kai kurios rūšys gali būti saugios, o kitos – ne tokios. Jūs nenorite, kad jūsų šeima būtų veikiama stiprių cheminių medžiagų ir toksinų. Ant plastiko gali būti karšta miegoti – jis visiškai nepralaidus orui. Jums reikia oro srauto tarp čiužinio ir užvalkalo. Plastikas taip pat gali būti susiraukšlėjęs arba traškus – tai paskutinis dalykas, kurio jums reikia, kai bandote miegoti.

Ekologiškos medvilnės čiužinių užvalkalai nuo alergijos

Galite įsigyti sandariai austų medvilninių audinių užvalkalus su mažomis poromis, kurie laikomi atspariais alergenams ir dulkių erkėms. Geriausia, jei medvilnė yra ekologiška, jei ketinate pirkti medvilninius užvalkalus nuo dulkių erkučių. Ekologiškos medvilnės užvalkalai nuo dulkių erkučių yra lengvi ir šalti audiniai, kurie gali blokuoti alergenus. Tačiau šie dangteliai nėra atsparūs vandeniui. Jei norite apsaugoti čiužinį, jūsų šeimai tikrai reikia vandeniui atsparių užvalkalų. Dėl šios priežasties dažniausiai rekomenduoju įsigyti ekologiškos medvilnės užvalkalus nuo dulkių erkučių ir uždengti ekologišką vandeniui atsparų čiužinį. Tačiau perkant ir dangtelį, ir įklotą, gali būti šiek tiek brangu. Dabar galite gauti geriausius iš abiejų pasaulių viename saugiame, netoksiškame, kvėpuojančiame čiužinio apvalkale! Pagaliau turime geriausius čiužinių užvalkalus nuo alergijos, kurie efektyviai blokuoja alergenus, yra visiškai atsparūs vandeniui, taip pat saugūs ir netoksiški. Šie užvalkalai yra lengvi, vėsūs ir pralaidūs orui, apgaubia visą čiužinį. Membraninis audinys nepraleidžia jokių alergenų – apsaugo nuo žiedadulkių, pelėsių sporų, gyvūnų pleiskanų, net nuo patalinių blakių ir blusų. Vandeniui atspari plastikinė membrana yra ne GMO, biologinio pagrindo, gauta iš kukurūzų krakmolo. Jį patvirtino GOTS, todėl tikrai žinome, kad jis saugus ir netoksiškas. Ši membrana yra įterpta tarp dviejų organinės medvilnės tamprio trikotažo sluoksnių, kurie užtikrina oro srautą ir daro ją minkštą bei kvėpuojančią. Nėra traškaus, raukšlėto garso. Jame nėra visų toksinų ir 100% vandeniui atspari apsauga, kuri tyli miegoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI