Kodėl verta rinktis cirkonio implantus?

Kodėl verta rinktis cirkonio implantus?

Dantų implantavimas – viena populiariausių ir efektyviausių dantų atkūrimo technologijų. Sėkmingai atliktas dantų implantavimas suteikia galimybę džiaugtis visapusiškai atkurtomis danties funkcinėmis ir estetinėmis savybėmis. Todėl būtent šį dantų atkūrimo būdą šiais laikais renkasi didžioji dalis, dantų netekties problemą norinčių išspręsti, pacientų. Dantų implantavimas gali būti atliekamas įvairiais implantais, pagrįstais kardinaliai skirtinga sudėtimi. Šiuo metu itin populiarėja cirkoniniai implantai. Kokie yra šių implantų privalumai? Ir kokiomis savybėmis cirkonio implantai yra geresni už kito tipo implantų versijas?

Implantai, pagrįsti natūralia sudėtimi

Atliekant dantų implantavimą, pagal paciento pageidavimą, gali būti naudojami įvairių medžiagų implantai. Implanto sudėtis stipriai įtakoja ne tik tokios paslaugos kainą, bet ir galutinį implantavimo rezultatą. Bene labiausiai odontologijoje paplitę yra titaniniai implantai, tačiau šiais laikais vis dažniau pasirenkami ir itin daug teigiamų savybių turintys cirkoniniai implantai. Šio tipo implantai išsiskiria itin natūralia, žmogaus organizmui jokios žalos nekeliančia sudėtimi. Atlikus dantų implantavimą cirkoniais implantais, visi pacientai susiduria su itin minimalia, beveik neįmanoma implantų atmetimo rizika. Taip pat įvairiais tyrimais įrodyta, jog cirkonio sudėtimi pagrįsti implantai beveik niekada nesukelia jokių alerginių reakcijų.

Keramikiniai implantai – ne tik estetiškas, bet ir praktiškas pasirinkimas

Kitaip nei kitos rūšies implantų, keraminių implantų neveikia jokie organizmo procesai. Dėl šios priežasties, ant šio tipo implantų rečiau kaupiasi apnašos, todėl juos turintis žmogus gali džiaugtis ženkliai paprastesne implantų priežiūra. Aukštos kokybės keramikos implantai negenda net ir veikiant įvairioms burnos bakterijoms, todėl turint tokio tipo implantus maksimaliai sumažėja aplinkinių audinių uždegimų tikimybė.

Cirkonio keramika – pavydėtinos fizikinės savybės

Nors cirkonio keramikos implantai naudojami dar sąlyginai neilgai, tačiau šio tipo implantai turi akivaizdžių išskirtinumų. Cirkonio keramika pasižymi nepriekaištingu tvirtumu. Tokiais tvirtumo rodikliais pasigirti gali toli gražu ne kiekviena odontologijoje naudojama medžiaga. Dėl tvirtumo savybių keramikiniai implantai gali atlaikyti tikrai didelį kramtymo krūvį. Taip pat cirkonio implantai yra atsparūs korozijai. Dėl šių ir panašių priežasčių, implantus iš cirkonio keramikos pelnytai galima laikyti viena atspariausių dėvėjimuisi, ilgaamžiškiausių dantų implantų rūšių.

Keramikiniai implantai –  visiems, kurie siekia nepriekaištingos estetikos

Nors implantai iš titano ar kitų medžiagų taip pat pasižymi pakankamai geromis estetinėmis savybėmis, tačiau cirkoniniai implantai užtikrina geriausią estetinį rezultatą. Savo išvaizda keramikiniai implantai labiausiai prilygsta natūraliems dantims, todėl šią implantų rūšį dažniausiai renkasi ypatingai savo išvaizda besirūpinantys pacientai. Taip pat, įsriegus titano implantus, įsriegimo vietoje ilgainiui neretai susiformuoja pilkos spalvos plotai. Atlikus dantų implantavimą keramikiniais implantais, tokiems defektams kelias užkertamas.

Dantų atkūrimo būdas – visam žmogaus gyvenimui

Cirkonio implantai yra estetiškesnė ir daugeliu aspektų tobulesnė, visų kitų implantų rūšių alternatyva. Didžiausias keraminių implantų trūkumas – sąlyginai didelė kaina. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad be išimties visi, kokybiški, ilgaamžiai, gerą estetinį ir funkcinį rezultatą užtikrinantys implantai tikrai nėra labai pigūs. Taip pat reikėtų suvokti, jog tikėtina, kad pasirinkti dantų implantai greičiausiai Jus lydės visą likusį gyvenimą, todėl visada reikėtų rinktis ne patį pigiausią, o patį geriausią variantą. Jeigu susiduriate su dantų netekimo problema ir šiuo metu ieškote efektyviausio dantų atkūrimo metodo, rekomenduojame plačiau susipažinti su cirkonio implantų teikiama nauda. Apsilankę dantų implantavimo paslaugas teikiančių klinikų internetinėse svetainėse, tikrai rasite daugiau informacijos apie kiekvieną implantų rūšį ir galėsite lengviau priimti teisingą, individualius Jūsų poreikius pateisinantį sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI