Kodėl turėtumėte galvoti apie globos namus savo senstantiems tėvams?

Kodėl turėtumėte galvoti apie globos namus savo senstantiems tėvams?

Tai gyvenimo ciklas: jums senstant, auga ir jūsų tėvai, o tai reikštų, kad jie nebegalės daryti taip, kaip anksčiau. Galite apsvarstyti galimybę rūpintis savo senstančiais tėvais (-iais) namuose, tačiau tai gana sudėtinga. Žongliruodami savo šeima ir asmeniniu gyvenimu, ne tik rūpindamiesi tėvais, galite skirti daugiau dėmesio vienam aspektui, o ne kitam, o tai sukelti daugiau streso. Nepaisant daugybės patikimų globos namų, tokių kaip Oakland Care, turinčių pagyvenusių žmonių priežiūros patirties, suprantama, kad norite jais rūpintis patys. Tačiau tai gali būti būtent tai, ko jiems reikia. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę savo senstančius tėvus apgyvendinti globos namuose.

Medicininės priežiūros paslaugos

Nuo receptų išrašymo iki susitikimo, yra keletas medicininės priežiūros poreikių, kurių jums reikės, kad padėtų savo senstantiems tėvams. Deja, gali būti dienų, kai būsite per daug užsiėmę, kad įvykdytumėte šiuos įsipareigojimus. Taip pat yra avarinių situacijų, kurios jums gali sukelti stresą, tikimybė. Globos namuose gyventojams visą parą užtikrinama medicininė pagalba. Esate tikra, kad jūsų tėvai gaus tinkamus vaistus ir bus išgerti laiku. Be to, esate tikri, kad profesionalai tvarko visą medicininę pagalbą ir neatidėliotinus atvejus, todėl užtikrinama gera kokybė. Apmokyti darbuotojai taip pat esate užtikrinti, kad jūsų tėvai gaus tinkamą priežiūrą ir medicininę pagalbą dėl sudėtingų ligų, tokių kaip demencija ir Alzheimerio liga.

Draugystė

Vyresnio amžiaus žmonėms reikia socialinio gyvenimo. Nors laikas su šeima juos gali padaryti laimingus, sveika leisti laiką su bendraamžiais, kurie dalijasi panašiais iššūkiais ir patirtimi. Kai esate namuose, labai tikėtina, kad tokios galimybės bendrauti gali būti sunkiai pasiekiamos. Slaugos namuose jūsų tėvai gali sukurti socialinį tinklą. Be to, šie globos namai skatina socialinę veiklą, pavyzdžiui, žaidimų vakarus, suteikdami gyventojams galimybę bendrauti ir bendrauti.

Kodėl turėtumėte galvoti apie globos namus savo senstantiems tėvams?

Saugumas

Kitas privalumas siunčiant savo senstančius tėvus į globos namus yra saugumas. Judumas yra dažna problema, su kuria susiduria daugelis vyresnio amžiaus žmonių. Dėl to jiems reikia paramos einant ar stovint. Tai taip pat reiškia, kad jie gali paslysti ir nukristi, jei nesiimama tinkamų priemonių. Paprastai tai yra iššūkis, su kuriuo galite susidurti, kai tėvai lieka namuose su jumis. Laimei, kadangi globos namai skirti senjorams, imamasi įvairių traumų išvengimo priemonių. Aikštelės taip pat apsaugotos nuo vagysčių ir kitų įsibrovėlių, nes tokiose patalpose dirba tik patikimi ir skaidrūs asmenys.

Palengvinkite stresą

Turite omenyje, kad norite patys pasirūpinti savo senstančiais tėvais, tačiau tai gali užtrukti daug laiko ir būti sudėtinga, ypač jei nesate priežiūros specialistas. Šis stresas taip pat gali paveikti jūsų tėvus. Taip yra todėl, kad dėl streso galite tapti irzlūs arba priblokšti, todėl būsite nepatikimi. Patalpindami juos į globos namus, užtikrinsite, kad jie gaus reikiamą priežiūrą ir sumažinsite stresą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI