Kodėl odontologas matuoja kraujospūdį?

Kodėl odontologas matuoja kraujospūdį?

Be papildomos naudos pacientams, yra trys priežastys, dėl kurių odontologas turėtų reguliariai matuoti kraujospūdį:

Vietiniuose anestetikuose yra epinefrino

Epinefrinas yra endogeninė medžiaga, ty natūraliai susidaro organizme ir pasiskirsto kaip mūsų organizmo kovos ar bėgimo reakcijos dalis. Epinefrinas padidina kraujospūdį, kad padėtų organizmui reaguoti į ekstremalias situacijas. Kai stomatologas naudoja vietinį anestetiką arba nuskausminamąjį kremą, kurio sudėtyje yra epinefrino, gali padidėti kraujospūdis. Jei odontologas netikrina jūsų kraujospūdžio ir naudoja vietinį anestetiką, asmeniui gali kilti neatidėliotinos medicinos pagalbos pavojus. Dažnai pacientai neturi aukšto kraujospūdžio simptomų ir nežino.

Dantų nerimas ir odontologo baimė

Daugelis žmonių turi „baltojo chalato sindromą“ arba odontologo baimę ir dantų nerimą. Gali būti, kad kai kas nors yra jūsų asmeninėje erdvėje, nervinantis, o daugelis žmonių bijo nežinomybės. Jei odontologai matuoja kraujospūdį, kai sėdite savo kėdėje, jie gali nustatyti pradinę jūsų sveikatos būklę arba nurodyti bet kokius priešhipertenzinius ar hipertenzinius skaičius, kad įspėtų jus kreiptis į gydytoją. Nerimas ir baimė gali padidinti kraujospūdį, todėl įsitikinęs, kad kraujospūdis normalus ir sveikas, odontologas gali žinoti apie bet kokią su gydymu susijusią riziką.

Diskomfortas gali turėti įtakos kūno reakcijai

Kaip ir dantų nerimas ir odontologo baimė, diskomfortas sukelia kraujospūdžio padidėjimą, o tai įspėja jūsų kūną, kad kažkas negerai. Nors tai yra natūralus atsakas, jis gali išprovokuoti kitas skubias medicinines situacijas asmenims, turintiems aukštą kraujospūdį, jei jie tampa pernelyg nepatogūs ar nerimauja. Nustačius pradinę padėtį, kai tik pacientas atsisėda ant kėdės, užtikrinama jo sveikata.

Aukštas kraujospūdis ir dantų procedūros

Kai odontologai svarsto, kaip procedūros gali paveikti kraujospūdį, nesunku suprasti, kodėl odontologams taip svarbu kiekvieno vizito pradžioje stebėti savo pacientų kraujospūdį. Visų pirma, tai yra puiki paslauga, kurią reikia suteikti pacientui, nes yra daug sąsajų tarp jūsų burnos sveikatos ir širdies ir kraujagyslių sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI