Kas yra kūno pertvarkymas?

Kas yra kūno pertvarkymas?

Kas yra kūno pertvarkymas? Jei esate kaip ir daugelis skaitytojų, didelė tikimybė, kad šis terminas bus visiškai nepažįstamas. Iš pačios frazės vis tiek galime padaryti keletą preliminarių išvadų. Žvelgiant iš labai bendros perspektyvos, kūno pertvarka apima mūsų kūno sudėties pakeitimą.

Tada turime savęs paklausti, kodėl tokia koncepcija tokia svarbi. Kitaip tariant, kokį vaidmenį mūsų sveikatai atlieka kūno pertvarkymas? Kaip šis metodas veikia mūsų kūno masės indeksą (KMI) ir pagrindines biologines funkcijas? Pradėkime atidžiau pažvelgdami į kūno pertvarkymą iš plačios perspektyvos, prieš pradėdami aptarti, kaip tai galima pritaikyti.

„Viskas viename“ metodas

Daugelis tų, kurie nori numesti svorio, pagrįstai sutelks dėmesį į riebalų mažinimą. Tai yra labai prasminga, kai prisimename, kad didesnis kūno masės indeksas dažnai yra susijęs su daugybe sveikatos problemų, tokių kaip suaugusiųjų diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, uždegiminės ligos ir aukštas kraujospūdis. Tačiau daugelis mano, kad ši strategija skirta tik vienam platesnio vaizdo aspektui.

Kūno perkomponavimas Vietoj to, jis pašalina riebalų perteklių ir tuo pat metu priauga liesos raumenų masės. Todėl atsižvelgiama į kitus kintamuosius, įskaitant:

  • Kaulų tankis.
  • Raumenų masės procentas.
  • Vandens svoris.

Kitaip tariant, šis metodas analizuoja jūsų kūno sudėtį, o ne vien jo svorį.

Kūno pertvarkymo privalumai

Geriausias būdas peržiūrėti kūno perkomponavimo pranašumai yra palyginti šią strategiją su standartine svorio metimo dieta. Kūno perkomponavimas sprendžia kitus gyvenimo būdo pokyčiai pavyzdžiui, fizinis pasirengimas, ištvermė, jėgos treniruotės ir dieta kaip vienas paketas, o ne vienas kitą paneigiantys elementai.

Įdomu tai, kad tą pačią techniką sportininkai ir kultūristai naudoja dešimtmečius. Pagrindinis jų tikslas yra sumažinti kūno riebalų procentą išlaikant (arba didinant) liesą raumenų masę. Tai dažnai įvyksta prieš pat varžybas ir tai vadinama treniruočių ciklo „kirpimo“ faze.

Pagrindinis kūno pertvarkymo privalumas yra tai, kad neaukosite raumenų masės ar kaulų tankio, kad pasiektumėte savo tikslus. Taip yra ne visada, kai kalbama apie tradicines dietas, kurios iš jūsų organizmo gali netekti gyvybiškai svarbių maistinių medžiagų, kurių reikia tinkamai funkcionuoti. Taigi nenuostabu, kad žmonės, kurie tiesiog sumažina suvartojamų kalorijų kiekį, dažnai jausis vangūs, irzlūs ir netgi kenčia nuo susilpnėjusios imuninės sistemos. Kūno pertvarkymas padeda pašalinti šiuos šalutinius poveikius.

Kas yra kūno atkūrimo dieta?

Panašiai kaip ir kiti svorio metimo būdai, a kūno atkūrimo dieta skirsis tarp asmenų. Taip pat atsižvelgiama į tokius veiksnius kaip amžius, svoris, lytis ir dabartinis fizinio aktyvumo lygis. Tačiau reikia laikytis kelių bendrų gairių:

  • Nuo 30 iki 35 procentų kalorijų gaukite iš angliavandenių.
  • Nuo 30 iki 35 procentų jūsų kalorijų turėtų būti gaunama iš sveikų baltymų šaltinių.
  • Likusius 30–40 procentų reikėtų gauti iš riebalų.

Kitas svarbus dalykas, kurį reikia paminėti, yra tai, kad veiksmingiausios kūno pertvarkymo dietos yra tokios dažniau valgo mažesnes porcijas. Tai gali prilygti nuo penkių iki šešių seansų per dieną (priešingai tik vienam ar dviem dideliems kaloringiems valgiams).

Ko reikia kūno pertvarkymui?

Dabar akivaizdu, kad kūno pertvarkymas labai priklauso nuo suvartojamų makroelementų (angliavandenių, riebalų ir baltymų), taip pat nuo kiekvienos jų proporcijų. Vis dar reikia atlikti keletą papildomų veiksmų. Vienas iš jų apima išsikelti realius tikslus nuo pradžios. Taip pat būtų protinga mažiau dėmesio skirti savo KMI, nes KMI rodmenyse neatsižvelgiama į svorį, priaugtą dėl liesos raumenų masės. Vietoj to stebėkite savo išvaizdą, jėgą ir energijos lygį visą dieną.

Ar taip pat būtų gera idėja Spatz3 reguliuojamą skrandžio balioną derinti su kūno pertvarkymo dieta? Tai iš tikrųjų gali būti puiki strategija, jei jums sunku sumažinti kasdienį kalorijų kiekį. Be to, „Spatz3“ sistema padės pašalinti baisų potraukį, kuris kitu atveju gali sukelti nesveikų užkandžių.

Kas yra kūno pertvarkymas? Galbūt svarbiausias dalykas yra tai, kad ši technika yra vienas veiksmingiausių būdų apsaugoti raumenis ir kaulus, kartu siekiant svajonių numesti svorio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI