Būdai kaip galima įveikti nerimą

Būdai kaip galima įveikti nerimą

Kai jaučiu nerimą, tiesiog noriu likti susirangęs ant sofos ir niekada neišeiti iš namų. Prieš kelerius metus nusprendžiau, kad neleisiu savo nerimui susiaurinti mano pasaulio ir vogti iš manęs patirties. Dabar ryžtuosi ir darau viską, ką paprastai daryčiau, net kai jaučiu nerimą AF. Kai išvažiuoju, visada įsitikinu, kad rankinėje turiu keletą šių daiktų. Pasirengimas ir planas, kaip susidoroti su nerimu, padeda man išlikti ramiam. Štai keletas daiktų, kuriuos nešuosiu savo nerimo įveikimo rinkinyje.

Eteriniai aliejai

Esu apsėstas eterinių aliejų. Dirbdama naudoju energijos suteikiančius ir prieš eidama miegoti į difuzorių įlašinu kelis lašus levandų. Kai būnu lauke, nešiojuosi ypatingą nerimo lengvumą eterinių aliejų mišinys. Jei pradedu jausti nerimą, tiesiog užsidedu jį ant riešų ir tai padeda man įsitvirtinti dabartinėje akimirkoje.

Ausinės

Niekada neišeinu iš namų be ausinių. Jie puikiai tinka, jei jums tiesiog reikia viską užblokuoti ir kurį laiką sutelkti dėmesį į kvėpavimą. Naudoju juos klausydamasis muzikos ar vadovaujamų meditacijų. Ausinių užsidėjimas yra universalus ženklas „Netrukdyti“, todėl jei esate lėktuve ar autobuse, įsidėkite ausines, kad praneštumėte visiems aplinkiniams, kad nenorite kalbėtis.

Vadovaujama meditacija

Savo telefone laikau vadovaujamų meditacijų rinkinį, kurį galiu panaudoti, jei pradedu nerimauti. Aš net užsidėjau ausines, kad galėčiau tai padaryti vonioje vakarėliuose ir oro uoste. Raskite porą, kuri jums patinka, ir įsitikinkite, kad atsisiuntėte ir esate pasiruošę naudoti. Tai man tikrai padeda ir man labai guodžia žinoti, kad galiu nusėlinti tai padaryti. Stengiuosi būti iniciatyvus ir tai daryti iš karto, kai tik pradedu nerimauti, o ne laukti, kol būsiu ant panikos priepuolio slenksčio.

Su kuo pasinerti

Aš asmeniškai mėgstu laikyti kristalus kišenėje, kad galėčiau sukti galvą, jei jaučiuosi nepatogiai. Skirtingomis dienomis nešiojuosi skirtingus, bet mano mėgstamiausias yra rožinis kvarcas. Man atrodo, kad kristalus labai patogu laikyti rankose ir įsivaizduoju, kad jie skleidžia raminančią ir gydančią energiją per visą mano kūną. Tai geras būdas atitraukti dėmesį ir paprastas būdas pabandyti susigrąžinti save į dabartinę akimirką.

Guma

Man atrodo, kad agresyviai kramtuoju gumą, kai jaučiu stresą, kad tikrai atsipalaiduočiau. Tai taip pat lengva rasti, jei atsiduriate toli nuo namų ir nesate pasiruošę susidoroti su nerimu. Susikoncentruokite į skonį ir pabandykite sugrąžinti save į dabartinę akimirką.

Papildomi vaistai

Neseniai įkliuvau be vaistų, kai sugedo mano automobilis ir jis tikrai įsisiurbė. Turėkite papildomų vaistų savo piniginėje, jei per naktį kur nors įstrigtumėte. Visada geriau jį turėti ir nereikėti, tada reikia ir neturėti.

Grojaraštis

Sukurkite bet kokios muzikos grojaraščius, padedančius jaustis ramiems, ir atsisiųskite juos į savo telefoną. Esu tikras, kad daugelis žmonių jums lieptų sudaryti atpalaiduojančių dainų grojaraštį, kurių galėtumėte klausytis, bet man tai nelabai tinka. Man patinka kurti šokių ir pop dainų grojaraščius ir stengtis pakelti save geresnę nuotaiką. Man padeda sutelkti dėmesį į laimingus ir lengvabūdiškus jausmus, kad pabandyčiau atsikratyti pražūties ir niūrumo, kuris mane apima, kai pradedu jausti nerimą.

TV laida arba filmas

Įdėkite savo mėgstamą filmą ar TV laidą į savo telefoną, kad galėtumėte žiūrėti, jei pradėsite jausti nerimą. Jei turite ausines, visada galite įlįsti į kampą ir šiek tiek atsiriboti. Aš dažnai tai darau keliaudamas ir mano įprasti gudrybės neveikia, kad nusiraminčiau. Įslinksiu į kampą ir kurį laiką žiūrėsiu filmą ir tiesiog išsiskirsiu.

Knygos

Knygos taip pat puikiai blaško dėmesį. Laikykite ką nors lengvai skaitomo savo telefone arba rankinėje.

Akiniai nuo saulės

Tai yra geriausia, kai jaučiate, kad norite tiesiog dingti. Kai dėviu akinius nuo saulės, aš jaučiuosi kaip blogas asilas. Aš laikau juos savo krepšyje ir nešioju, kai tik pradedu norėti, kad galėčiau tiesiog dingti.

Vanduo

Vanduo gali padėti numalšinti nerimą, ypač jei gėrėte per daug kofeino arba valgėte per daug cukraus. Vandens gėrimas gali padėti sumažinti kai kuriuos neigiamus simptomus ir padėti greičiau jaustis geriau. Be to, tai puikiai tinka jūsų bendrai sveikatai ir netgi padeda gerai atrodyti. Raskite vandens buteliuką, kuris jums patinka, ir laikykite jį su savimi visą laiką. Aš esu apsėstas šiuo nes jis išlaiko mano gėrimą šaltą visą dieną net Floridos vasarą.

Terapeutas

Vėlgi, nelabai tinka jūsų nerimo įveikimo rinkinys, bet jei tikrai kovojate su nerimu, rekomenduoju susirasti šalia jūsų esantį terapeutą, kuris specializuojasi nerimo srityje. Pokalbis su žmogumi, kuris yra išmokytas padėti žmonėms susidoroti su nerimu, gali būti tikrai naudingas, ypač jei jūsų pagalbos sistema nėra tokia puiki arba nesuprantate, ką išgyvenate.

Ausų kamštukai

Keliaudama visada turiu ausų kištukus rankinėje. Jie taip pat puikūs, jei turite kambariokų ir norite tiesiog likti vienas. Jie puikiai tinka, kai norite tiesiog užblokuoti pasaulį, bet atsidurti triukšmingoje aplinkoje.

Žurnalas

Aš tiesiogine prasme niekada neišeinu iš namų be žurnalo. Kai jaučiu nerimą, paprastai išrašau porą puslapių patvirtinimų ir tai padeda susikoncentruoti į teigiamą ir sugrįžti į dabartinę akimirką. Nerimui dažniausiai naudoju teiginius: „Galų gale man visada viskas pavyksta“ ir „Viskas, kas man atsitinka, yra mano didžiausias labui“. Turiu spausdinamą patvirtinimų sąrašą, kurį galite paimti mano išteklių bibliotekoje.

Spalvinimo knyga

Man patinka spalvinimo knygelės suaugusiems ir jos puikiai atitraukia dėmesį, jei mano protas nesulėtėja. „Amazon“ turi daugybę spalvinimo knygų suaugusiems galite užsisakyti. Smagu, kad turi į ką susikoncentruoti, o rankos ir mintys yra užimtos. Tikiuosi, kad šis sąrašas suteiks jums idėjų, kaip sukurti savo nerimo įveikimo rinkinį. Jei esate pasiruošę susidoroti su nerimu, galite lengviau atsidurti situacijose, kurios gali sukelti nerimą. Jei ieškote daugiau informacijos, peržiūrėkite mano psichikos sveikatos išteklių biblioteką ir kitus mano pranešimus apie nerimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI