Kaip valyti dantų burnos apsaugą?

Kaip valyti dantų burnos apsaugą?

Jei naktį dėvite stresą mažinančią burnos apsaugą, kad išvengtumėte bruksizmo, ir nežinote, kaip ją išvalyti, siūlome keletą paprastų veiksmų žemiau.

Kasdienis valymas

Svarbu nuplauti burnos apsauga arba permatomus dantų įtvarus kai tik išimama iš burnos, kad jo paviršiuje nepradėtų daugintis bakterijos. Be to, seilių likučiai gali pradėti kvepėti ir pablogėti naktinės apsaugos paviršiuje; taigi, taip pat būtina jį valyti šepetėliu, padedančiu pašalinti likusias bakterijas ir sulaikyti apnašų susidarymą.

Patartina naudoti kitą nei įprastas dantų šepetėlį ar net naudoti specifinį protezų šepetėlį. Šepetys turi būti minkštas arba vidutinis, kad būtų išvengta galimo dantų apsaugos pažeidimo.

  • Nerekomenduojama ant šepetėlio naudoti dantų pastą burnos apsaugai valyti, nes daugumoje dantų pastų yra abrazyvinių komponentų, kurie pagreitina jų nusidėvėjimą. Tam tikrais atvejais jie gali net labiau subraižyti ir sutrumpinti tarnavimo laiką.
  • Prieš sandėliuojant nusausinkite burnos apsaugą būtina vengti bakterijų kaupimosi. Apsaugą rekomenduojama palikti ant sauso lygaus paviršiaus 15-20 minučių.
  • Burnos apsaugos laikymas dėžutėje yra labai svarbus siekiant išvengti bakterijų kaupimosi ar drėgmės.

Savaitinis valymas

Visos šios instrukcijos yra kasdien valyti burnos apsaugą. Tačiau svarbu atlikti išsamų valymą ir kartą per savaitę, taip pat pamatysite, ar jūsų burnos apsauga negelsta. Yra trys būdai, kaip tai padaryti greitai ir efektyviai, kad būtų užtikrinta gera priežiūra:

  • Naudoti specifinių protezų valiklis. Formatas, kuriuos galima rasti, yra tabletės, kurios ištirpsta vandenyje. Burnos apsaugą būtina mirkti ilgiau ar mažiau 20 minučių, kaip rekomenduoja gamintojas, ir niekada ilgiau nei rekomenduojama.
  • Kaip naminis metodas, a gali būti naudojamas baltojo acto ir vandenilio peroksido mišinys. Burnos apsauga turi būti mirkyti ne ilgiau kaip 30 minučių. Pasibaigus šiam laikui, burnos apsaugą turite gerai nuplauti drungnu vandeniu.
  • Nuplaukite kas kelias dienas su vandeniu ir plovikliu arba neutraliu muilu. Įsitikinkite, kad jį gerai išskalavote, kad burnos apsauga nepajustų ploviklio skonio, kai ji įdėta į burną.

Gerai išvalykite korpusą

Taip pat svarbu išlaikyti švarų dėklą ar dėžutę, kurioje laikote burnos apsaugą, kad talpykloje nesikauptų bakterijos. Kai jis yra nešvarus arba bent kartą per savaitę su skalbimo skysčiu arba įdėjus jį į indaplovę.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI