Kaip pradėti savo veganišką grožio kelionę

Kaip pradėti savo veganišką grožio kelionę

makiažo šepetėliai ant stalo su mergina fone

Tapti veganišku pastaruoju metu yra gana populiari tendencija. Tačiau tema vis dar diskutuotina, ar tapimas veganu išspręs visas mūsų aplinkosaugos problemas.

Visiems pradedantiesiems veganizmui reikia žinoti, kad tapti veganu reiškia ne tik maisto rūšį, kurią vartojate, bet ir tai, ką dedate ant odos.

Šiais laikais pamatysite, kad internetas yra užtvindytas veganiškų grožio patarimų, o visas grožis įtakoja pasitikėjimą ir rekomenduoja veganiškus produktus. Veganiškas grožis yra toks įniršis, kad nusprendėme pateikti jums viską, ką apie tai reikia žinoti. Visų pirma, sužinokime, kas yra veganiškas grožis.

Kas yra veganiškas grožis?

Veganiškas grožis yra kaip veganiškas maistas, kai reikia pasakyti „ne“ visiems gyvūninės kilmės produktams. Produktuose, kurie teigia esantys veganai, nėra jokių gyvūninės kilmės ingredientų, o žaliavos nėra išbandytos su gyvūnais.

Kai žmonės nusprendžia tapti visiškai veganais, jie linkę susilaikyti nuo visų gyvūninės kilmės produktų, pradedant nuo to, ką valgo, baigiant drabužiais ir nuo to, ką naudoja ant kūno.

Bandymai su gyvūnais JK uždrausti nuo 2013 m., tačiau jie ir toliau klesti beveik 80 pasaulio šalių. Kinijoje bandymai su gyvūnais yra teisinis reikalavimas. Taigi, jei norite būti veganas, o jūsų mėgstamiausio prekės ženklo gamyklos yra Kinijoje, galbūt norėsite persvarstyti savo mintis. Kai įmonė teigia esanti veganė, tai nebūtinai reiškia, kad jos sudedamosios dalys nėra išbandytos su gyvūnais. Todėl saulėgrąžų simbolis tapo patikimu Vegan Society prekės ženklu, kad klientas galėtų atpažinti veganiškus produktus. Pasirinkimas gali būti ribotas, kai reikia pereiti prie veganiškų produktų, bet tai bus verta.

Kodėl verta rinktis veganišką grožį?

Veganizmas šiuo metu auga ir labai svarbu pasirinkti tinkamą produktą. Iš to, ką įdėjome į mūsų kūnus prie to, ką įdedame įjungta mūsų kūnai, tai viskas vienoda, kai kalbama apie veganizmą.

Nesvarbu, ar esate šios srities naujokas, profesionalas, ar profesionalas, visada turėtumėte ieškoti priežasčių, kodėl norite pereiti prie šios srities. Kad jums būtų lengviau, pateikiame jums skirtų priežasčių sąrašą.

  • Tai sumažina gyvulinės kilmės produktų paklausą

Iš gyvūnų gautų produktų boikotavimas leis jums paremti priežastį ir sumažinti gyvūnų deginimą bei skerdimą. Naudojant gyvūninius produktus, padidės jų gamyba rinkoje, o tai savo ruožtu sukels pavojų nekaltiems gyvūnams. Todėl tapimas veganu sumažins šį poreikį ir sutaupys daug gyvūnų.

  • Juose nėra šalutinių negyvų gyvūnų produktų

Daugumoje rinkoje parduodamų produktų naudojamas negyvų vabzdžių ekstraktas ir karvių šlapimo rūgštis, kuri nėra sveika jūsų odai. Tai stebina, bet tiesa. Perėjus prie veganiškų produktų, galėsite naudoti daugiau sveikų produktų ir nereikės jaudintis, kad negyvų gyvūnų šalutiniai produktai išsibarstys po visą veidą.

  • Veganiški produktai taip pat nėra žiaurūs

Jei mylite gyvūnus, būtinai turite pereiti prie produktų be žiaurumo. Tapimas veganu gali būti labai svarbi šio žiauraus elgesio su gyvūnais stabdis. Veganiškų produktų naudojimas reikš, kad jokia jų sudedamoji dalis nebus bandoma su gyvūnais ir gaminant produktą jie jokiu būdu nebus sužaloti ar nužudyti. Taigi kitą kartą, kai pirksite tušą, rinkitės tušą, kuris nėra žiaurus.

  • Vegan Beauty yra geresnis pasirinkimas jautriai odai

Veganiški produktai naudoja mažiau ingredientų, todėl įrodyta, kad jie geriau tinka jautriai odai. Kuo daugiau sudedamųjų dalių, tuo didesnė tikimybė, kad atsiras odos problemų, tokių kaip bėrimas, sudirginimas, uždegimas ir kt. Jautrios odos žmonėms tikimybė sureaguoti į veganiškus ingredientus yra vos minimali.

  • Veganiškas grožis yra saugesnis planetai

Veganiškų produktų pakuotėse naudojamos ne tik saugios sudedamosios dalys, bet ir perdirbtos medžiagos. Tai reiškia, kad medžiagas, kurios dažniausiai užkemša sąvartynus, veganų įmonės naudoja savo produktams pakuoti. Šis procesas išlaisvins pasaulį nuo perpildytų sąvartynų, todėl jis taps daug švaresnis ir saugesnis gyventi.

  • Veganiškuose produktuose naudojami natūralūs ingredientai

Veganų gaminiuose naudojami natūralūs ingredientai, tokie kaip alavijas, ramunėlės, jūros dumbliai ir eteriniai aliejai, kuriuose gausu mineralų, todėl tikimybė sugadinti veidą yra menka. Visi šie ingredientai daro stebuklus jūsų veidui ir jūs nebūsite ilgai veikiami kenksmingų cheminių medžiagų. Veganų kompanijos supranta, kaip svarbu savo gaminiuose naudoti natūralius ingredientus, ypač kosmetikoje.

  • Veganiški grožio produktai turi senėjimą stabdančių privalumų

Senėjimą stabdančių savybių turėjimas nereiškia, kad atrodysite dešimčia metų jaunesnis už savo amžių. Tai bus klaidingas teiginys. Iš tikrųjų tai reiškia, kad veganiškuose produktuose naudojami ingredientai sulėtins senėjimo procesą, todėl jūsų oda ilgai išlieka jaunatviška ir spindi. Kadangi juose naudojami natūralūs ingredientai, jie sumažins spuogų ir kitų odos problemų atsiradimą, todėl jūsų oda bus hidratuota ir putli.

  • Veganiški makiažo produktai yra aukštos kokybės

Kaip jau buvo aptarta, veganiškos makiažo priemonėse naudojamos daug daugiau natūralių ingredientų, kurie neturi nei kvapo, nei šalutinio poveikio. Jie ilgiau išsilaiko ant odos, todėl ji tampa lygi ir skaisti, o jų naudojimas yra daug lengvesnis ir nepriekaištingas nei kitų chemiškai prisotintų grožio priemonių.

  • Veganiškų produktų naudojimas suteikia ramybės jausmą

Be visų privalumų odai, jis taip pat naudingas jūsų širdies ir proto sveikatai. Didžiąją laiko dalį jūs nuolat pabrėžiate savo kosmetikos gaminiuose naudojamas sudedamąsias dalis, nes neturite supratimo apie jų mokslinius pavadinimus. Tačiau kai kalbama apie veganiškus produktus, jūs tiksliai žinote, ką naudojate, todėl jūsų protas ir širdis bus be streso ir sveiki.

  • Veganiški grožio produktai patenkins bet kokį biudžetą

Kalbant apie perjungimą, turite žinoti, kad yra mažiau galimybių. Tačiau tai nereiškia, kad negausite kokybiškų produktų. Veganiški produktai yra prieinami kiekvienam biudžetui nuo aukščiausios klasės iki pagrindinių, jie turi viską. Jei planuojate tapti veganu, jums nereikia riboti savo finansų ar pageidavimų, nes kiekvienas ras kažką.

Kai kurie ne veganiški ingredientai, kurių reikia vengti

Pirkdami veganiškus produktus turite labai atidžiai peržvelgti ingredientų sąrašą. Gali būti, kad įmonė teigia esanti veganė, tačiau ji naudoja gyvūninės kilmės šalutinius produktus. Taigi, čia yra sąrašas visų ne veganiškų ingredientų, kurių turėtumėte vengti.

1. Lanolinas

Tai produktas, pagamintas iš avies vilnos ir veikia kaip minkštiklis, kuris drėkina ir minkština odą. Alternatyva šiam produktui bus būtina ir kokosų sviestas arba taukmedžio sviestas.

2. Šelakas

Tai produktas, gaunamas iš mažų lako vabzdžių ir milijonai šių vabzdžių nužudomi siekiant gauti nedidelį kiekį šio produkto. Tai ingredientas, į kurį reikia atkreipti dėmesį gaminant nagų dažus.

3. Kazeinas

Jis gaunamas iš karvės pieno, kuris naudojamas plaukų kondicionavimo ir veido priežiūros produktuose. Veganiška alternatyva yra naudoti augalinį pieną.

4. Skvalenas

Tai cheminė medžiaga, gaunama iš ryklio kepenų. Yra žinoma, kad jis turi senėjimą stabdančių savybių. Veganiška alternatyva yra naudoti augalinį skvaleną, gautą iš kviečių gemalų ir alyvuogių.

5. Guaninas

Jis gaunamas iš negyvų žuvų žvynų. Jis naudojamas makiažo produktams ir nagų dažams pridėti blizgesio ir blizgesio.

6. Oleino rūgštis

Tai taip pat minkštiklis, gaunamas iš gyvulinių riebalų. Jis naudojamas dėl drėkinančių savybių. Veganiškos alternatyvos yra augalinė oleino rūgštis, gaunama iš riešutų, kokoso ir alyvuogių.

7. Stearino rūgštis

Jis gaunamas iš kiaulių ir karvių skrandžio. Kitas alternatyvus gyvulinių riebalų naudojimas. Tačiau mažiau tikėtina, kad tai pakenks jūsų odai.

8. Karminas

Tai raudonas atspalvis, naudojamas daugumoje makiažo produktų, kad būtų suteikta raudona spalva. Jie gaunami žudant šimtus vabzdžių, kad susidarytų nedideli kiekiai.

9. Kolagenas

Kolagenas, žinomas dėl savo senėjimą stabdančių savybių, gaunamas iš gyvūnų kaulų, odos, raiščių ir audinių. Sveika alternatyva yra kolagenas, gautas iš amlos aliejaus ir migdolų aliejaus.

10. Elastinas

Jis taip pat gaunamas iš gyvūnų taip pat kaip kolagenas. Veganiškos alternatyvos apima hialurono rūgštį.

11. Keratinas

Tai taip pat gerai žinomas ingredientas, dažniausiai randamas plaukų ir nagų gaminiuose. Veganiška alternatyva yra amla (indiškas agrastas) ir migdolų aliejus.

12. Bičių vaškas

Kaip rodo pavadinimas, jis gaunamas iš bičių ir dažnai naudojamas lūpų balzamuose ir lūpų produktuose. Veganiška alternatyva apima vašką, gautą iš augalų.

Esmė

Perėjimas prie veganiškų produktų yra labai kilnaus tikslo palaikymas. Tai ne tik apsaugo daugybę gyvūnų nuo skerdimo, bet ir yra naudinga odai. Jūs neprivalote būti profesionalas, kad suprastumėte veganiškus produktus, kurie yra geriausia dalis. Taigi laimingo veganizmo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI