Kaip pacientai gali saugiai apsaugoti savo sveikatą nuo medicininio aplaidumo

Kaip pacientai gali saugiai apsaugoti savo sveikatą nuo medicininio aplaidumo

Medicinos aplaidumas yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių Jungtinėse Valstijose. Nors Amerikos sveikatos priežiūros pramonė yra viena geriausių pasaulyje, klaidų pasitaiko, o aplaidūs gydytojai randa darbą. Dėl šios priežasties labai svarbu apsisaugoti nuo medikų aplaidumo.

Stendamiesi apsisaugoti, sumažinate tikimybę tapti medicininio aplaidumo auka. Be to, jūs nustatote save taip, kad galėtumėte su tuo susitvarkyti, jei taip nutiktų jums.

Šiame straipsnyje bus pateikti keli būdai, kaip pacientai gali apsisaugoti nuo medicininio aplaidumo:

Pasamdykite advokatą

Advokato samdymas nėra prevencinė priemonė, o greičiau sprendimas, jei kada nors taptumėte medicininio aplaidumo auka. Jei samdote advokatą, turite mokėti kas mėnesį, o jei jums jų prireiks, jis jums atstovaus nemokamai. Jei gavote klaidingą medicininę diagnozę, turite samdyti advokatą, kuris kovos už tai, kad gautumėte kompensaciją. Taip pat galite gauti kompensaciją, jei gydytojas padarė klaidą operuodamas ar skirdamas vaistus.

Advokatai kreipsis į jūsų gydytojo draudimo bendrovę arba kreipsis į teismą. Bet kuriuo atveju jie nagrinės jūsų prašymą dėl kompensacijos nuo pradžios iki pabaigos, todėl galėsite sutelkti dėmesį į atsigavimą.

Arogantiški gydytojai

Vienas geriausių būdų apsisaugoti nuo medikų aplaidumo – vengti tokių arogantiškų gydytojų kaip maras. Dažnai arogantiški gydytojai yra atsakingi už daugumą netinkamo elgesio atvejų, nes užuot pasikliavę logika, jie priima sprendimus remdamiesi arogancija ir asmeniniais jausmais.

Arogantišką gydytoją pastebėti labai lengva, nes jie atsisako savęs klausinėti, negaili kritikos. Jei jūsų gydytojas atrodo arogantiškas, praneškite apie tai vietinės chirurgijos ar ligoninės vadovui. Kitas akivaizdus ženklas, kad susiduriate su arogantišku gydytoju, yra tai, kad jis išrašo vaistus nepaklausęs jūsų problemų ir elgiasi taip, lyg viską žinotų. Jums visada turėtų būti leista paaiškinti savo problemas gydytojui prieš jam imantis veiksmų.

Medicinos kvalifikacijos

Vienas iš būdų užtikrinti, kad niekada nepatektumėte į nepakankamai kvalifikuoto ir pavojingo gydytojo rankas, yra užtikrinti, kad jis turėtų pakankamą medicininę kvalifikaciją. Daugumoje gydytojų kabinetų nedirbs gydytojai, neturintys universitetinės kvalifikacijos. Tačiau jei bendraujate su privačios praktikos gydytojais, nėra garantijos, kad jie turi atitinkamą kvalifikaciją.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra licencijavimas. Jei gydytojas neturi licencijos, jokiu būdu neturėtumėte jo leisti šalia savęs. Licencijos išduodamos gydytojams, kurie yra kvalifikuoti ir saugūs pacientams dirbti.

Kaip pacientai gali saugiai apsaugoti savo sveikatą nuo medicininio aplaidumo

Medicinos ekspertizė

Kitas dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra gydytojo kompetencijos sritis. Jei gydytojas yra chiropraktikas specialistas, tai nereiškia, kad jis yra kvalifikuotas priimti sprendimus apie jūsų akių sveikatą. Jei nesate tikri, kad gydytojas yra kvalifikuotas toje sveikatos priežiūros srityje, kurioje jis dirba, paprašykite jo pateikti jums savo laipsnius arba kvalifikacijos pažymėjimus.

Jei lankotės pas gydytoją, kuris tiesiog nėra kvalifikuotas ir neturi patirties toje srityje, apie kurią su juo diskutuojate, įvyks klaidų, visiškai nėra taip, kad jie to negalėtų.

Sveikatos draudimas

Kiekvienas gydytojas, su kuriuo bendraujate, turi būti apdraustas. Jei jie nėra apdrausti, jūs negalėsite lengvai gauti kompensacijos iš jų, jei jie neteisingai diagnozuos. Medicinos draudimas yra privalomas praktikuojantiems gydytojams visose JAV valstijose. Tačiau kitose šalyse to gali ir nebūti. Jei išvykstate gydytis iš Jungtinių Valstijų, turėkite tai omenyje.

Dauguma gydytojų paskelbs informaciją apie draudiką ir pažymas savo svetainėje arba savo klinikoje. Jei paprašysite patvirtinimo, kad jie yra apdrausti, dauguma mielai suteiks jums šią informaciją.

Atsiliepimų skaitymas

Skaitmeninėje eroje vienas iš paprasčiausių būdų nustatyti, ar gydytojas yra kvalifikuotas, ar ne, yra perskaityti jų apžvalgas internete. Net gydytojų operacijos turi apžvalgų puslapius „Google“ ir „Trust Pilot“. Jei matote, kad apžvalgos apskritai yra blogos, turėtumėte vengti su jomis susidoroti.

Tačiau vien todėl, kad gydytojų atsiliepimai yra geri, dar nereiškia, kad galite jais pasitikėti. Vis tiek turite atsižvelgti į visus kitus šiame straipsnyje nurodytus dalykus, kad galėtumėte būti tikri, kad gydytojas yra atsakingas, kvalifikuotas ir gali jumis pasirūpinti.

Medicininis aplaidumas yra žudikas. Laimei, to galima išvengti laikantis šiame straipsnyje aprašytų veiksmų. Jei vis dėlto tampate jos auka, turite pateikti kompensacijos reikalavimą, kurį jums gali padėti teisininkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI