Perry Adam Lieber aptaria tinkamos įrangos naudojimo svarbą treniruojantis su svoriais

Perry Adam Lieber aptaria tinkamos įrangos naudojimo svarbą treniruojantis su svoriais

Tinkama įranga yra pagrindinė frazė, kurią reikia atsiminti treniruojant svorį. Pasak asmeninio trenerio iš Santa Barbaros, Kalifornijos Perry Adamo Lieberio, bet kurioje sporto salėje pamatysite žmones, naudojančius netinkamą ar netinkamą įrangą. Tai gali būti dėl savininkų aplaidumo, tačiau labiau tikėtina, kad dauguma žmonių nežino, kaip svarbu turėti kokybiškus treniruočių įrankius.

Štai keletas tinkamų ir netinkamų sunkiosios atletikos priemonių pavyzdžių:

Įsitikinkite, kad įranga yra tvirta

Pasak Perry Adamo Lieberio, jei jūsų spaudimo ant suoliuko strypas užfiksuoja stūmimą aukštyn (prieš spaudžiant aukštyn), tuomet turėtumėte arba įsigyti naują suolą, arba pastatyti tokį, kuris taip nesilankstytų. Funkcinis maitinimo stovas turėtų atlaikyti stiprų spaudimą nesilankstydamas.

Neryškių hantelių naudojimas šoniniam kėlimui prilygtų bandymui kirsti medžius dantų krapštukais. Investuodami į gražius, tvirtus hantelius, išnaudosite visas treniruotės galimybes ir išvengsite traumų.

Nenaudokite dalykų, kurių nereikia

Svorio diržo naudojimas atliekant pratimus, kai jis netinkamas, sulėtins jūsų progresą, nes veiks kaip įtvaras, neleidžiantis stabilizuotis apatinei nugaros daliai. Netinkamo diržo naudojimas taip pat gali sukelti per didelę kompensaciją su kitais raumenimis, siekiant kompensuoti silpnesnius, kuriuos palaiko diržas, todėl atsiranda disproporcija tarp raumenų grupių.

Tarkime, jūs darote kažką panašaus į štangos garbanas, stovėdami ant BOSU kamuolio (produkto, kuris turėtų pagerinti stabilumą ir pusiausvyrą). Tokiu atveju, pasak Perry Adamo Lieberio, tikriausiai švaistote laiką, nes neturite tinkamo stabilumo ar pusiausvyros. Treniruotės metu sutelkite dėmesį į kiekvieno judesio kokybę, o ne į tai, kaip jis „šokiruoja“ ar įspūdingas. Visa treniruočių su svoriais esmė yra ugdyti jėgą ir stabilumą, o ne žavėti minią cirko pasirodymais.

Įvairūs dalykai veda į naudą

Tai nereiškia, kad paprasti pratimų variantai neturi vietos kasdienybėje – jie gali būti labai naudingi, jei jie atliekami teisingai, tačiau, pasak Perry Adamo Lieber, gudrūs prietaisai turėtų būti naudojami tik kraštutiniu atveju. Prieš išleisdami šimtus ar tūkstančius dolerių įrangai, atminkite: rezultatų galite pasiekti nenaudodami nieko, išskyrus senus gerus svarmenis, hantelius, štangas ir savo kūno svorį.

Negaiškite laiko ieškodami nuorodų treniruodamiesi su svoriais; Vietoj to sutelkite dėmesį į tai, kad išnaudotumėte visas tinkamas svarmenų kilnojimo priemones, sužinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų kūnui, ir kad kiekvienas pakartojimas būtų svarbus.

Jei norite padidinti treniruotes su svoriais, čia yra šeši pranašumai, kuriuos turėtumėte žinoti naudodami tinkamą įrangą.

Perry Adam Lieber aptaria tinkamos įrangos naudojimo svarbą treniruojantis su svoriais

Mechaninės perkrovos ir judėjimo kelio valdymas

Naudojant maitinimo stovą su apsauginiais kaiščiais, galėsite valdyti mechaninę perkrovą ir judėjimo kelią. Tai reiškia, kad jei dėl nuovargio jūsų jėgos nukrenta, apsauginiai kaiščiai sulaiko svorį. Todėl jis neužsitrenkia ant jūsų ir neužstringa leidžiantis žemyn. Štanga paprastai yra per sunki šiam tikslui, nebent naudojate ypač lengvą pounda.

Tinkamas pasipriešinimo išdėstymas

Štanga leidžia nustatyti pasipriešinimą kūnui efektyviausiu sverto požiūriu. Pavyzdžiui, pritūpimų atveju geriausia vieta leidžia žmogui užimti gilią pritūpimo padėtį tiesiai virš „masės centro“. Priešingai nei stovėti atskirai nuo tos vietos, kur jie turėtų būti, kad galėtų išsiversti naudodami kojas, o ne klubus, apatinę nugaros dalį ir kitus stabilizuojančius raumenis.

Metabolinės perkrovos kūrimas

Jei norite būti suplėšyti, turite sukurti medžiagų apykaitos perkrovą, atlikdami pratimą dideliu kiekiu ir intensyvumu. Tai leidžia kūnui paversti riebalus energijai, o ne tik deginti angliavandenius kaip kurą – ir tai galima padaryti be jokios įrangos.

Laikas efektyvus trasos treniruotės

Viskas, ko jums reikia norint atlikti paprastą laiką efektyvią treniruotę be jokios įrangos, yra rankšluostis ir kėdė. Taikydami šį metodą, rankšluostį laikote abiem rankomis ir nuolat atliekate „rankšluosčių garbanos“ ar kitus judesius, kurių metu naudojamos rankos, kol jos išsenka.

Veiksminga kalanetika

Jei norite kuo greičiau išsiugdyti liesą raumenų masę nepriaugindami papildomų kūno riebalų, niekas nepranoksta efektyvios kalanetikos. Raumenys degina kalorijas ramybės būsenoje, todėl norint sukurti daugiau jų, reikia valgyti daugiau nepriaugant papildomo svorio – tol, kol tas kalorijas sudaro sveikas maistas, pvz., sveiki grūdai, vaisiai ir daržovės, o ne cukrus ir nesveikieji riebalai.

Perry Adam Lieber aptaria tinkamos įrangos naudojimo svarbą treniruojantis su svoriais

Sutelkite dėmesį į tam tikrų raumenų vystymąsi

Treniruodami su svoriais galite pabrėžti tam tikrus raumenis, kad jie būtų ryškesni nei kiti, nepakeisdami savo natūralios formos. Pavyzdžiui, stovėjimas ant vienos kojos kamuoliuko atliekant bicepso vingį yra nestabili padėtis, kurią būtų sunku išlaikyti be jokios įrangos. Tačiau tai leidžia labiau įtempti treniruojamą raumenų grupę.

Kilnodami svorius galite įtempti konkrečias kūno vietas, kad pasiektumėte estetinių rezultatų, kurių negalima pasiekti tik atliekant kalasteniją – visa sporto salės idėja yra dirbti su treniruokliais arba laisvais svoriais, o ne tik su raumenimis, nes raumenys yra skirti dirbti kartu. vienetu, o ne atskirai.

Saugumas

Kėlimo diržų naudojimas leis sumažinti sugadinimo riziką net ir esant ypač dideliems svoriams, nes išlaisvina jūsų rankas, kad jos nepavargtų ir negalėtų išlaikyti svorio. Tačiau jei juos naudosite neteisingai (ty apjuosite dirželį ant svarmens, kad įsigilintumėte į riešą), padidės susižeidimo rizika, ypač jei svoris bus numestas ant jūsų.

Paskutinės mintys

Nors jums nereikės jokios įrangos, kad ją suplėšytumėte, faktas yra tas, kad dauguma žmonių mieliau naudojasi ja, nes jiems tai atrodo estetiškesnė ir rezultatų galima pasiekti daug greičiau. Jei patenkate į šią kategoriją, turėtumėte apsvarstyti galimybę sumokėti nedidelį mokestį už narystę sporto salėje. Tiesiog įsitikinkite, kad eisite bent du kartus per savaitę ir įsitikinkite, kad jūsų forma yra tinkama atliekant kiekvieną pratimą, prieš didindami pasipriešinimą. Jei laikysitės tinkamos įrangos, per kelis mėnesius bus galima atlikti reikšmingą fizinę transformaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI