Geriausias sužalojimų gydymo būdas greitam pasveikimui

Geriausias sužalojimų gydymo būdas greitam pasveikimui

Kalbant apie greitą atsigavimą po traumos, be tinkamo gydymo reikia pakankamai poilsio ir mankštos, kad viskas paspartėtų. Tačiau problema visada yra rasti tinkamą gydymo formą. Ir čia jums reikia pasikonsultuoti su medicinos ekspertu, kad jis paskirtų tinkamą gydymo formą arba nukreiptų jus pas ką nors, kas gali jums padėti šiuo klausimu.

Geriausias sužalojimo gydymo būdas priklausys nuo sužalojimo pobūdžio. Dėl sportinių traumų, kurios dažniausiai pasitaiko sportininkams ir žmonėms, kurie reguliariai mankštinasi, apsaugos, poilsio, ledo, suspaudimo ir pakilimo (PRICE) naudojimas paprastai yra geriausia priemonė greitai pasveikti. Tačiau tokioje situacijoje, kaip sužalojimai autoavarijoje, jums tikrai reikės ortopedo dėmesio, kad padėtų atsigauti. Gali prireikti, kad jus gydytų chiropraktikas, kurio specializacija yra nugaros smegenų ir kaulų pažeidimai, jei susidursite su raumenų ir kaulų sistemos problemomis.

Kaip elgtis gydant sužalojimus

Jei susižeisite bet kurią kūno dalį, turėsite greitai nuvykti į ligoninę ir atlikti išsamų patikrinimą. Nepatartina nueiti mylios vien su savigyda ir gydymu, nes galite patirti vidinių sužalojimų, kuriuos norint aptikti reikės rentgeno spindulių. Taigi pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra apsilankyti klinikoje. Ten būsite kritiškai ištirtas dėl kaulų ir skeleto sistemos pažeidimų, kad galėtumėte gauti tinkamą gydymą.

Apsauga

Tam reikės naudoti atramines sistemas, kad būtų išvengta tolesnių sužalojimo vietos problemų. Daugeliu atvejų ant vietos uždedamas turniketas, įtvaras ar gipsas, kad būtų išvengta bakterijų užteršimo ir būtų lengviau išgydyti. Gali prireikti judėjimo pagalbos priemonių, pvz., ramentų ar vežimėlių, kurie padėtų laikinai judėti, kol jūsų kūnas gyja. Tai padės apriboti tolesnę kūno vietos apkrovą, kai jūsų sužalojimas gyja.

Poilsis

Tai apima tam tikrą laiką, kai kūnas atsigauna, vengti sunkios veiklos, pvz., tolesnio pratimo. Viskas, kas reikalauja daug fizinės energijos, turės būti apribota. Galite pasikliauti ramentais ir invalido vežimėliu, kad išvengtumėte tolesnio stuburo apkrovos atsigaunant. Pakankamas kasdienis poilsis taip pat prisidės prie gijimo, ir jūs norite tai paremti tinkama mityba.

Ledas

Ledo paketų naudojimas yra įprastas gydant sportines traumas, kurios dažniausiai apima sąnario išnirimą, o ne kaulų lūžį. Tačiau taip pat galite naudoti ledo paketus, kurie padės sumažinti kaulų ir sąnarių įtampą, kai reikia gydyti autoavariją. Kad išvengtumėte odos nudegimo ant ledo, prieš tepdami ant pažeistos vietos šaldytą žirnių maišelį ar bet kurią kitą pasirinktą ledinę pakuotę apvyniokite rankšluosčiu.

Suspaudimas

Tai daroma siekiant sumažinti patinimą aplink pažeistą vietą ir gali būti padaryta naudojant juosteles. Jis veiks geriau, kai bus derinamas su ledu, kuris padeda sumažinti įtampą ir patinimą, o tai gali padėti greitai atsigauti.

Pakilimas

Gali prireikti pakelti koją ar ranką, kad padidėtų kraujo tiekimas ir arterijų užsikimšimas, dėl kurio gali atsirasti patinimas. Tai svarbu padaryti esant kaulų sužalojimui ar išnirimui, kuris gali greitai neužgyti, jei nepagerinsite kraujo tiekimo aplink sužeistą vietą.

Kada susisiekti su chiropraktiku

Chiropraktinis gydymas gali būti nereikalingas esant nedideliems sužalojimams, kurie nėra susiję su rimta raumenų ir kaulų sistemos pažeidimu. Tačiau gali prireikti susisiekti su juo, kai atsiranda nugaros smegenų pažeidimo požymių. Jie taip pat praverčia ieškant pagalbos esant nugaros, kaklo, pečių skausmams ir atsigaunant po autoavarijos. Tai padės pasikalbėti su gydytoju, kad nuspręstumėte, kokių veiksmų geriausia imtis.

Ir jei taip atsitiks, kad jums reikia susisiekti su chiropraktiku, norite būti tikri, kad savo vietovėje ieškote geriausio. Nuoroda čia arrowheadclinic.com nukreipia jus į ekspertus, turinčius patirties aptarnaujant klientus Gruzijoje ir Pietų Karolinoje, kuriems reikia autoavarijų ir chiropraktikos priežiūros.

Keliauti ilgą atstumą norint gauti gydymą traumos atveju gali būti ne geriausias pasirinkimas. Taigi visada ieškokite ko nors artimo, o jei taip atsitiktų, kad jie teikia iškvietimus į namus, norisi šoktelėti į tokį pasiūlymą. Internete galite ieškoti chiropraktikų šalia manęs ir tikrai gausite keletą rekomendacijų savo srities ekspertams.

Turėsite perskaityti jų svetaines, kad patikrintumėte jų teikiamų paslaugų tipą, kad įsitikintumėte, jog tai yra tai, ko ieškote. Apžvalgos skyrius taip pat padės suprasti jų teikiamų paslaugų kokybę ir įsitikinti, ko tikėtis dirbdami su jais.

Geriausias sužalojimų gydymo būdas greitam pasveikimui

Patarimai, kaip atsigauti po traumos

Net ir tada, kai į nelaimingą atsitikimą ar susižalojimą jums padeda gauti geriausi sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, jūs vis tiek turite atlikti tam tikrą vaidmenį, kad galėtumėte visiškai pasveikti. Vienas iš dalykų, kuriuos norite padaryti, yra vengti stresinių sąlygų ir skirti laiko pailsėti. Taigi norite pailsėti nuo darbo ir kitų įtemptų pomėgių, kuriais paprastai užsiimate, kol būsite saugūs.

Miegas taip pat yra kažkas, dėl ko nenorite daryti kompromisų šiuo sudėtingu laikotarpiu. Nors gali būti, kad nėra idealu visą dieną gulėti lovoje, nebent tai būtina, jūs norite užtikrinti, kad visą gydymo laikotarpį naktį miegotumėte net aštuonias valandas.

Be miego, jūsų mityba taip pat vaidina svarbų vaidmenį sveikatai ir gerovei, kurios jums labai reikia atsigaunant po traumos. Taigi, užuot valgę ar užsisakę maistą internetu, maistą turite ruošti namuose, kad įsitikintumėte, jog jie turi tinkamą mitybą. Šioje svetainėje galite rasti maisto produktų, kurie gali padėti greitai atsigauti po traumos.

Paskutiniame atsigavimo etape gali prireikti lengvos treniruotės, kad kaulas atsigautų ir taip pat išlygintų sąnarių ir raumenų problemas. Jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas turėtų galėti rekomenduoti treniruočių planą, kuris bus geriausias jūsų situacijai.

Baigiamoji pastaba

Atsigauti po autoįvykių nėra lengva, todėl tinkama psichinė ir emocinė pagalba gali padėti greitai pasveikti. Be to, jūs norite įsitikinti, kad gavote tinkamą traumos gydymą ir atlikti išsamų nuskaitymą, kad įsitikintumėte, jog žinote apie kūno kaulų pažeidimus, kuriuos reikia gydyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI