Apsvarstykite šiuos 6 dalykus prieš pradėdami treniruotę

Apsvarstykite šiuos 6 dalykus prieš pradėdami treniruotę

Pradėdami naują treniruočių rutiną susiduriame su daugybe iššūkių. Vienas iš jų yra išsiaiškinti, kaip prisitaikyti prie mūsų įvairių įsipareigojimų ir pareigų, o tai gali būti sudėtinga, jei dirbate ilgas valandas arba turite vaikų. Kitas iššūkis gali būti nejausti, kad atėjo laikas sveikti. Tačiau prieš pradedant bet kokią kūno rengybos rutiną, yra šeši dalykai, į kuriuos pirmiausia turėtų atsižvelgti kiekvienas!

Prieš naudodami papildus pasitarkite su profesionalu

Vienas dalykas, kurį tikrai turėtumėte apsvarstyti prieš pradėdami naują treniruočių rutiną, yra tai, ar kiekvieną dieną skiriate pakankamai laiko sau, ar ne, ir ar manote, kad tai yra kažkas, kas jus motyvuos ilgą laiką, ar tai tiesiog tai bus dar vienas nesėkmingas bandymas pasveikti!

Prieš pradedant mankštos režimą, visada yra puiki idėja atlikti tam tikrą tyrimą. Pavyzdžiui, ar žinote, kokie papildai laikomi „sveikais“, o kurie – „pavojingais“? Niekada neturėtumėte pradėti vartoti jokių papildų prieš tai nepasitarę su gydytoju. Gavę žalią šviesą iš savo gydytojo, pirkite ne tik pirmuosius papildus. Kai kurie gali būti brangūs, todėl pagalvokite apie pinigus, kuriuos galite sutaupyti naudodami Muscle Nation reklamos kredito kodus arba bet kokius kuponus, kuriuos galite įsigyti. Tokiu būdu treniruotės eigoje galite turėti papildomų pinigų bet kokiai treniruočių įrangai.

Jūsų bendra sveikata ir tikslai

Prieš pradedant treniruotę svarbu atsižvelgti į savo bendrą sveikatą ir tikslus, kuriuos norite pasiekti. Taip pat galbūt norėsite apsvarstyti esamas traumas ar sveikatos problemas, kurios gali turėti įtakos jūsų gebėjimui treniruotis. Taip pat verta pagalvoti, kiek laiko skiriate sau kiekvieną dieną ir ar tai bus kažkas, kas ilgą laiką išlaikys jus motyvuotus, ar visgi tai bus dar vienas nesėkmingas bandymas pasveikti. .

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra svorio metimas, ar jėgos treniruotės, svarbu pagalvoti apie savo bendrą sveikatą ir tai, kas geriausiai padės pasiekti šiuos tikslus. Pavyzdžiui, kai kuriems žmonėms gali prireikti daugiau poilsio nei kitiems (arba skirtingų treniruočių tipų), o kai kurie žmonės gali norėti sutelkti dėmesį į svorio metimą, o kiti nori daugiau raumenų tonuso.

Venkite persitreniruoti, kad išvengtumėte traumų

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte apsvarstyti prieš pradėdami treniruotę, yra tai, kiek laiko skiriate sau kiekvieną dieną. Dėl persitreniravimo gali būti ne tik sunkiau pasiekti užsibrėžtus tikslus, bet ir susižaloti, jei per daug spaudžiate save pakankamai nepailsėję. Kita vertus, kai kuriems žmonėms gali prireikti daugiau poilsio nei kitiems (arba skirtingų treniruočių tipų).

Jei taip yra, geriau nepersitreniruoti, nes tai taip pat gali sukelti traumą. Net viena trauma gali sugrąžinti visą jūsų tempą ir prarasti visą iki šiol padarytą pažangą!

Apsvarstykite šiuos 6 dalykus prieš pradėdami treniruotę

Sukurkite planą ir stenkitės jo laikytis

Prieš pradedant treniruotę, svarbu sudaryti planą ir stengtis jo laikytis. Turėtumėte pagalvoti apie savo tvarkaraštį, ar kiekvieną dieną skiriate pakankamai laiko sau, ar ne, ir ar tai bus kažkas, kas ilgą laiką išlaikys jus motyvuotus, ar tai bus tik dar vienas nesėkmingas bandymas pasveikti po to. visi!

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti pradedant treniruočių režimą, yra jūsų tvarkaraštis. Pavyzdžiui, kiek laiko galite skirti savo dabartinėms pareigoms? Ar turite kokių nors medicininių problemų, kurios gali turėti įtakos jūsų sveikatai ir gebėjimui sportuoti? Jei taip, ar šios sąlygos leidžia lanksčiai pasirinkti, kokie pratimai jums labiausiai tiktų – ar visai neveikia? Ar yra kokių nors pratimų, kurių niekada neturėtumėte bandyti, nesvarbu?

Stenkitės kuo labiau sumažinti sukčiavimo dienas

Kad išvengtumėte speleo per dažnai, stenkitės kuo labiau sumažinti sukčiavimo dienas. Tai reiškia, kad kiekviena diena neturėtų būti traktuojama kaip nemokamas leidimas, kuriame galite valgyti bet ką ir viską. Jei galite laikytis mankštos rutinos ir išlaikyti savo mitybą švarią 80% savaitės, tada kartais nepakenks, jei „apgaudysite“ likusius 20%. Jei planuojate iš anksto, tai netgi gali padėti jums įgyti pagreitį, kad kartą ar du per savaitę nebūtų taip sunku, arba galite tiesiog sukurti dar sveikesnį maistą!

Galiausiai pagalvokite, ar kiekvieną dieną skiriate pakankamai laiko sau, ar ne, ir ar tai bus kažkas, kas ilgą laiką išlaikys jus motyvuotą, ar visgi tai bus dar vienas nesėkmingas bandymas tapti sveiku. Tam reikia kantrybės ir atkaklumo – dviejų savybių, reikalingų norint išnaudoti visas treniruočių rutinos galimybes!

Apsvarstykite savo motyvaciją

Prieš pradėdami treniruotis, svarbu pagalvoti, ar kiekvieną dieną skiriate pakankamai laiko sau ir ar tai bus kažkas, kas ilgą laiką išlaikys jus motyvuotą, ar tai bus tik dar vienas nesėkmingas bandymas. juk sveikas.

Galiausiai pagalvokite apie savo motyvaciją! Ar tai kažkas, kam jauti aistrą? Dėl kokių priežasčių noras tapti tinkamas jums patinka asmeniniu lygmeniu? Pavyzdžiui, ar norite daugiau energijos? Ar norite greičiau atsigauti po traumos? Ar norite daugiau jėgų užmiestyje žygiuodami ir stovyklaudami su draugais ir šeima? Ar svajoji nubėgti maratoną? Ar norite turėti geresnę formą savo vaikams?

Yra daug dalykų, kuriuos turėsite apsvarstyti prieš pradėdami treniruotę. Pvz., tvarkaraščiai, motyvacija, sveikatos problemos ir pernelyg dažnai nerimaujama. Ir atminkite, kad tai ne visada lengva! Reikia laiko ir kantrybės, kad išnaudotumėte visas treniruočių rutinos galimybes! Kaip ir gyvenime apskritai, sveika gyvensena reikalauja ir kantrybės, ir užsispyrimo, kad pasisektų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI