Drabužių ir aksesuarų kontrolinis sąrašas pradedantiesiems sportininkams

Drabužių ir aksesuarų kontrolinis sąrašas pradedantiesiems sportininkams

Daugelis sporto šakų gali būti fiziškai sudėtingos. Dažnai pradedantieji sportininkai patiria su sportu susijusias traumas, tokias kaip patempimai, patempimai ir lūžiai, kai to mažiausiai tikisi. Kad nesusižalotų, sportininkai treniruodamiesi ir dalyvaudami sporto varžybose dėvi tinkamą sportinę aprangą.

Tinkamos sportinės aprangos dėvėjimas taip pat gali turėti įtakos sportininko pasirodymui. Tinkama apranga ir drabužiai gali palaikyti skirtingas kūno dalis ir nukreipti į konkrečias raumenų grupes, o tai padeda pagerinti sportininko jėgą. Tam tikri priedai taip pat gali padaryti fizinę veiklą patogesnę ir malonesnę.

Jei užsiimate nauja sporto šaka, turite turėti tinkamą sportinę aprangą ir aksesuarus, kad užtikrintumėte savo saugumą. Jei nesate tikri, ką įsigyti, štai keletas vyriškų drabužių, avalynės ir aksesuarų, kuriuos turite įtraukti į savo pirkinių sąrašą.

Kryžiaus treniruočių arba bėgimo bateliai

Daugelis pradedančiųjų sportininkų savo avalynę laiko viena iš labiausiai vertinamų investicijų. Taip yra todėl, kad daugelis sporto šakų reikalauja, kad sportininkai turėtų stabilų pagrindą, kad galėtų geriausiai pasirodyti. Ir jūs galite tai pasiekti tik tada, kai turite tinkamus batus, kurie suteikia pakankamai atramos ir padidina mobilumą.

Jei norite išbandyti įvairias sporto šakas, nepirkdami kiekvienai specialios avalynės, krosiniai treniruokliai yra puikus pasirinkimas. Jie užtikrina kulno amortizaciją, šoninį stabilumą ir priekinės pėdos amortizaciją. Dėl šių savybių jie gali būti naudojami daugeliui užsiėmimų, tokių kaip kardio ir svorio kilnojimas.

Jei norite užsiimti bėgimu kaip sportu, įsigykite šiai veiklai tinkamą avalynę. Daugelis bėgimo batelių yra specialiai pagaminti taip, kad užtikrintų tinkamą atramą, amortizaciją ir sukibimą, kad galėtumėte patogiai ir saugiai bėgti ilgus atstumus grindiniu. Jie taip pat apsaugo jūsų kojų pirštus ir kulnus nuo traumų, tokių kaip sausgyslių uždegimas ir lūžiai.

Kulkšnies arba bėgimo kojinės

Neužtenka įsigyti tinkamą avalynę. Savo sportinę aprangą turite papildyti tinkama pora kojinių. Idealiu atveju kojinės turėtų pakankamai amortizuoti ir užkirsti kelią pūslių susidarymui.

Vienas iš populiariausių kojinių tipų, skirtų daugeliui fitneso entuziastų, yra kulkšnies kojinės. Daugelis vyrų juos dėvi per treniruotes ir fizinę veiklą, pvz., žygius pėsčiomis, vaikščiojimą ar važinėjimą dviračiu. Jos trumpesnės nei dauguma kojinių ir siekia tik kulkšnį. Pradedantiesiems sportininkams, kuriems nepatinka, kad iš kryžminių treniruoklių išeina joks papildomas audinys, kojinės dažnai yra geriausias pasirinkimas.

Kita vertus, kai kurios sportinės kojinės turi specialių savybių, kurios patenkina specifinius sportininkų poreikius. Pavyzdžiui, daugelis vyriškų bėgimo kojinių sugeria drėgmę, todėl jūsų kojos gali išlikti sausos ir vėsios, kai prakaituojate. Be to, bėgimo kojinės turi būti lengvos, kad nevaržytų judėjimo. Tuo pačiu metu jie turi turėti įmontuotą amortizaciją ir ergonomišką prigludimą, kad būtų užtikrintas maksimalus patogumas ir išvengta traumų.

Drabužių ir aksesuarų kontrolinis sąrašas pradedantiesiems sportininkams

Sportiniai šortai arba antblauzdžiai

Tamprūs apatiniai yra būtini fiziškai aktyviems žmonėms. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pasirinkti tarp šortų ir antblauzdžių.

  • Sportiniai šortai – Daugelis pradedančiųjų sportininkų mėgsta mūvėti šortus, nes jie yra patogūs ir turi daugiau kvėpuojančio audinio. Jie taip pat leidžia laisvai judėti ir yra labai universalūs, nes gali būti dėvimi atliekant bet kokią fizinę veiklą. Daugelis fitneso šortų gali patenkinti įvairius sporto poreikius. Taip yra todėl, kad kūno rengybos šortai dažniausiai gaminami iš poliesterio arba nailono audinio, kad užtikrintų reikiamą patvarumą ir komfortą, reikalingą užsiimant pasirinkta sporto šaka.
  • Sportinės antblauzdžiai – Kita vertus, sportiniai antblauzdžiai dažniausiai gaminami iš tamprių audinių, tokių kaip spandeksas ir poliesteris, kad būtų lankstumo ir judėjimo laisvės. Skirtingai nuo laisvų kelnių, antblauzdžių prigludimas prie odos gali neleisti audiniui trintis į odą ir sukelti nereikalingą trintį. Be to, kai kurie sportiniai antblauzdžiai turi elastines plokštes, kurios palaiko apatinius nugaros raumenis.

Tam tikrų sporto šakų sportininkams gali būti naudinga dėvėti antblauzdžius treniruočių ar žaidimų metu. Pavyzdžiui, kai kurie bėgikai renkasi antblauzdžius, nes jie padeda įveikti vėjo pasipriešinimą, kad būtų lengviau įsibėgėti.

Sportiniai marškinėliai

Geri marškinėliai pradedantiesiems sportininkams yra lengvi treniruočių viršutiniai drabužiai, kurie suteikia lankstumo ir tinkamo kvėpavimo. Nesvarbu, ar norite marškinių be rankovių, trumpomis rankovėmis ar ilgomis rankovėmis, rinkitės iš kvėpuojančio ir drėgmę praleidžiančio audinio, kuris padės išlikti sausai. Jei užsiimate įspūdingu sportu, rinkitės marškinius su vėdinamomis tinklinėmis plokštėmis, kad baigę galėtumėte greitai atvėsti.

Kitas variantas – dėvėti kompresinius marškinius. Šie populiarūs sportiniai drabužiai yra kūno formos drabužiai, dažnai pagaminti iš spandekso tipo medžiagos. Kompresinius marškinius dėvi asmenys, norintys pagerinti savo veiklą ir pagreitinti atsigavimą.

Kai kurie kompresiniai marškiniai taip pat yra pagaminti iš audinių, kurie apsaugo nuo žalingų saulės spindulių. Su jais sportininkai gali patogiai užsiimti lauko veikla, nesijaudindami dėl saulės nudegimo.

Drabužių ir aksesuarų kontrolinis sąrašas pradedantiesiems sportininkams

Belaidės ausinės arba ausinės

Nesvarbu, ar treniruojatės patalpoje, ar lauke, nuotaikingos muzikos klausymasis gali padėti išlaikyti motyvaciją. Štai kodėl daugelis sportininkų treniruodamiesi mėgsta klausytis kumščius spaudžiančios muzikos. Jei per treniruotes dažnai nuobodžiaujate, gali būti gera idėja investuoti į geras ausines ar ausines, kad viskas būtų šiek tiek įdomiau.

Ieškodami geriausio garso priedo, rinkitės porą, kuri yra belaidė ir palaiko Bluetooth technologiją. Tokiu būdu galite lengvai prijungti ausines arba ausines prie mobiliosios programėlės nesijaudindami, kad laidai trukdys judėti.

Daugelis ausinių ir ausinių taip pat gali atlaikyti prakaito ir drėgmės poveikį, todėl galite jas naudoti įvairiomis oro sąlygomis. Kai kurie garso priedai turi kaklo juosteles, kad neprarastumėte atskirų ausinių, o kiti turi ergonomišką virš ausies pritvirtintą dizainą, užtikrinantį, kad jie liktų vietoje.

Daugelis sporto šakų reikalauja specialios sportinės aprangos, kad sportininkas būtų saugus ir patogus. Jei esate pradedantysis sportininkas, anksčiau išvardyti drabužiai ir aksesuarai gali padėti jums pradėti sportinę kelionę. Kai būsite tikri, kokiai sporto šakai norite užsiimti, būtinai išsiaiškinkite tinkamą įrangą. Taip elgdamiesi galite pagerinti savo rezultatus ir išvengti rimtų traumų treniruodamiesi ar užsiimdami pasirinkta sporto šaka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI