Didelis antsvoris?  Čia yra geriausi jūsų pasirinkimai

Didelis antsvoris? Čia yra geriausi jūsų pasirinkimai

Didelis antsvoris turi daug rimtesnių pasekmių sveikatai nei tik jūsų fizinė išvaizda. Tie, kurie kenčia nuo nutukimo, dažniau susiduria su aukštu kraujospūdžiu, diabetu, širdies ligomis, insultu ir kitomis sunkiomis ligomis.

Tačiau pakeisti savo svorį ir pakeisti savo gyvenimą nėra paprastas ir lengvas procesas. Ypač tiems, kurie yra nutukę, gali būti sunku numesti svorio ir jį išlaikyti be pagalbos. Štai keletas gydymo būdų, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei jums reikia pakeisti savo gyvenimą.

Bariatrinė chirurgija

Paprastai drastiškesnis ir net paskutinis būdas numesti svorio yra bariatrinė operacija. Tai procedūra, kuri fiziškai pakeičia jūsų virškinimo sistemą ir sukels pokyčius visam gyvenimui. Po operacijos jūsų mityba bus labai ribota ir, be kita ko, turėsite papildyti ADEK vitaminu.

Nors šis gydymo būdas gali būti ekstremalus, jis paprastai labai veiksmingas padedant pacientams numesti svorio, tapti sveikesniems ir išlikti tokiais visą likusį gyvenimą. Ši procedūra apima visą gyvenimą trunkantį įsipareigojimą gyventi geriau ir gali tikrai išgelbėti tų, kuriems tikrai sunku, gyvybes.

Vaistai nuo svorio

Ne tokia ekstremali priemonė yra vaistų, padedančių gydyti nutukimą, receptas. Svorį mažinančių vaistų negalima painioti su augaliniais maisto papildais ir apetitą mažinančiais vaistais, kuriuos galima įsigyti be recepto arba net iš draugų ir šeimos narių, dalyvaujančių versle.

Vartojant tinkamus vaistus svorio netekimui, svarbu šį gydymą derinti su sveikos mitybos ir mankštos planu, kad iš tiesų būtų matyti rezultatai ir pagerinti savo sveikatą tiek trumpuoju, tiek ilgalaikiu laikotarpiu.

Tai galimybė aptarti su registruotu sveikatos specialistu, kuris paskirs vaistus, jei sutiks, kad tai gali būti jums tinkamas būdas.

Svorio metimo prietaisai

Jei stengiatės numesti svorį kitomis įprastomis priemonėmis, bet nenorite atlikti bariatrinės operacijos, gydytojas gali apsvarstyti galimybę naudoti svorio mažinimo prietaisus, tokius kaip elektrinė stimuliavimo sistema, skrandžio balionų sistema arba ištuštinimo sistema.

Kiekvienas iš šių prietaisų veikia skirtingai, kad padėtų numesti svorį, tačiau kiekvienas iš jų apima tam tikrą chirurginę procedūrą, skirtą įterpti skirtingus prietaisus į pilvą.

Visi šie prietaisai yra palyginti nauji medicininiai gydymo būdai ir dar neatlikti išsamūs tyrimai, įrodantys jų veiksmingumą, tačiau galite aptarti juos kaip galimas galimybes su gydytoju.

Įpročių ir mitybos pokyčiai

Žinoma, paprasčiausias ir ekonomiškiausias būdas numesti svorio yra pakeisti savo gyvenimo būdo įpročius ir mitybą. Sveika svorio metimo dieta kartu su sveikos gyvensenos pokyčiais, tokiais kaip geras miegas ir reguliari mankšta, turėtų būti pirmasis jūsų veiksmas bandant numesti svorio.

Tik išbandžius šias tradicines svorio metimo priemones reikėtų pagalvoti apie ekstremalesnius ir rimtesnius intervencijos metodus. Atminkite, kad laikytis dietos ir mankštos plano gali būti sunku ir gali prireikti daug laiko, kol pamatysite rezultatus, tačiau nutukimą galite įveikti be kitokio gydymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI