Breketai ne tik ištiesina dantis

Breketai ne tik ištiesina dantis

Išgirdę žodį „breketai“, tikriausiai galvojate apie dantų gydymą, kuris ištiesins dantis. Nors tai absoliuti tiesa, ortodontinis gydymas breketais suteikia ir kitų svarbių privalumų, kurie dažnai nepastebimi.

Tinkamai sureguliuoti dantys gali padėti pagerinti išvaizdą ir sustiprinti paciento pasitikėjimą savimi, bet ar žinojote, kad netinkamai sureguliuoti dantys ilgainiui gali sukelti didesnių problemų? Tinkamai išlyginti dantys sumažina būsimų dantų problemų riziką, o juos lengviau prižiūrėti taikant burnos higienos procedūras – valant šepetėlį ir naudojant siūlą.

Štai keletas ne kosmetinių privalumų, kuriuos suteikia breketai:

Breketai gerina kasdienius higienos įpročius

Kai jūsų dantys tiesūs, juos lengviau išvalyti, nes jūsų dantų šepetėlis ir siūlas gali geriau pasiekti visus paviršius. Kai dantys yra susigrūdę ir persidengia, dažnai atsiranda vietų, kurių negalima išlaikyti laikantis kasdienių higienos įpročių.

Breketai gerina ilgalaikę burnos sveikatą

Kadangi tiesūs dantys palengvina valymą ir dantų siūlą, jie yra mažiau linkę kauptis pertekliniams akmenims ir akmenims. Perteklinis kaupimasis laikui bėgant gali sukelti dantenų ligą, vadinamą periodontitu, ir sukelti kaulų praradimą aplink dantis, galbūt net dantų praradimą pažengusiose ligos stadijose. Tinkamai išdėstyti ir išlyginti dantys padės išlaikyti visą burną sveikesnę.

Petnešos taiso netinkamus įkandimus

Netinkamai subalansuoto sąkandžio korekcija yra viena iš efektyviausių breketų funkcijų. Tinkamai sureguliavus perteklinį sąkandį, apatinį sąkandį, kryžminį sąkandį ir pan., galima išvengti būsimų problemų, tokių kaip per didelis dantų paviršių nusidėvėjimas, o kraštutiniais atvejais galima išvengti dantų praradimo.

Nors ir rečiau, dantų tiesinimas ir paciento sąkandžio gerinimas taikant ortodontinį gydymą gali padėti pasiekti geresnių rezultatų atliekant kitas procedūras, pavyzdžiui, protezuojant vainikus, laminatus, tiltus ar implantus.

Pasitarkite su savo odontologu apie tai, kaip ortodontinis gydymas gali padėti pagerinti bendrą burnos būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI