Kaip išsirinkti dantų šepetėlį

Kaip išsirinkti dantų šepetėlį

Stovėti koridoriuje, kuriame gausu dantų šepetėlių, gali būti nelengva užduotis. Turėdami šiuos patarimus, išsirinkite dantų šepetėlį bus lengva!

Ko ieškoti naudojant dantų šepetėlį

  • Daugumai suaugusiųjų dantų šepetėlio galvutė turi būti 1,25 cm pločio, 2,50 cm aukščio ir turėti pakankamai ilgą rankeną, kad ją būtų patogu laikyti valant dantis. Didesnius krūminius dantis gali būti sunku pasiekti.
  • Dantų šepetėliai yra trijų skirtingų šerių tipų: minkštų, vidutinių ir kietų. Minkšti nailoniniai šereliai yra geriausias ir saugiausias pasirinkimas. Vidutiniai ir kieti šeriai iš tikrųjų gali padaryti daugiau žalos nei naudos! Šie standesni šereliai gali pakenkti jūsų dantenoms ir emaliui, ypač atsižvelgiant į tai, kaip sunkiai valote dantis.
  • Šereliai taip pat būna suapvalinti arba tiesūs. Suapvalinti šereliai yra saugesni, nes neturi aštrių kraštų, kurie gali pažeisti dantenas ir taip padidinti infekcijų bei uždegimų tikimybę.

Elektriniai ir rankiniai dantų šepetėliai

Senas klausimas: ar naudoti rankinį ar elektrinį dantų šepetėlį? Kiekvienas turi daug privalumų ir trūkumų. Jei turite ribotą rankų miklumą (dažnai tai pastebima žmonėms su negalia arba tiems, kurie serga artritu), elektriniai dantų šepetėliai gali padėti pašalinti apnašas nuo dantų. Daugelis jų yra su laikmačiais, kad užtikrintų, jog valysite visas dvi minutes. Kai kuriuose elektriniuose dantų šepetėliuose taip pat yra jutikliai, kurie informuoja, jei valote dantis per sunkiai ir pažeidžiate emalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI