Ar yra įvairių būdų, kaip pasninkauti su pertraukomis?

Ar yra įvairių būdų, kaip pasninkauti su pertraukomis?

Nenuostabu, kad keli asmenys nori sužinoti išsamiai įvairūs protarpinio badavimo būdai. Atsakymai į šiuos klausimus padeda suprasti protarpinio badavimo privalumai. Protarpinis badavimas veikia jūsų ląsteles ir hormonus, nes jūsų kūnas koreguoja savo hormonų lygį, kad sukaupti kūno riebalai būtų lengviau prieinami. Be to, jūsų ląstelės inicijuoja taisymo procesus ir keičia genų raišką, taip sustiprindamos jūsų sveikatą ir padėdami jums pasiekti svorio metimo tikslus. Galite valgyti mažiau ir sudeginti daugiau kalorijų. Jis veikia pailgindamas laikotarpį, kurį jūsų kūnas sudegino per paskutinį valgį suvartotas kalorijas ir pradeda deginti riebalus.

Ką valgyti protarpinio badavimo metu

Jei jums įdomu ką valgyti protarpinio badavimo metu, pasninko metu galite gerti vandenį, juodąją arbatą ir juodą kavą. Valgymo lango metu galite valgyti įprastai, bet nepersivalgyti, nes tai bus nenaudinga. Galite rinktis nerafinuotus angliavandenius, žalumynus, sveikus riebalus ir liesus baltymus. Yra įvairūs protarpinio badavimo būdai, nes jie skiriasi priklausomai nuo to, kiek dienų badaujate ir kaip kontroliuojate kalorijas. Pertraukiamo badavimo modeliai atitinka tvarkaraštį, o jūs galite pasirinkti iš skirtingų badavimo stilių, kad gautumėte tinkamą pertraukiamo badavimo modelį.

Įvairūs protarpinio badavimo būdai

Įvairūs būdai apima dienos ar savaitės padalijimą į pasninko ir valgymo laikotarpius. Yra įvairių metodų, kuriuos galite naudoti protarpinis svorio kritimas nevalgiuskuri apima:

12 valandų pasninkas

Ši dieta reikalauja, kad jūs pasninkaujate 12 valandų per dieną, o tai yra geras pasirinkimas, jei esate pradedantysis. Pasninkauti galite nuo 20:00 iki 8:00 val. todėl per šias valandas nevalgysite. Tai tinka pradedantiesiems, nes pasninko langas yra mažas, nes didžiąją pasninko valandų dalį miegate. Kai badaujate maždaug 10–16 valandų, jūsų kūnas gali paversti riebalų atsargas energija, išskirdamas ketonus į kraują ir paskatindamas svorio mažėjimą. Tai puikus būdas pradėti savo pertraukiamo badavimo svorio metimo programą.

16:8 metodas (Leangainso dieta)

Čia galite pasninkauti 16 valandų per dieną ir valgyti 8 valandas. Šis protarpinio badavimo metodas tinka vidutiniam greitesniam žmogui, kuris jau bandė 12 valandų badauti ir nori daugiau rezultatų. Šio pasninko metu paskutinis valgis gali būti 20 val., o kitas – kitos dienos vidurdienį.

Dieta 5:2

Galite laikytis šios dietos, kai penkias dienas valgysite sveiko maisto porcijas, o po to dvi dienas sumažinkite suvartojamų kalorijų kiekį. Šias dvi dienas bendras vyrų suvartojimas yra 600 kalorijų, o moterų – 500 kalorijų. Geriau praleisti šias dvi dienas, o ne pasninkauti iš eilės. Ši dieta prisideda prie svorio mažėjimo ir insulino lygio mažinimo, pagerina jautrumą insulinui.

Alternatyvus dienos badavimas

Šis metodas apima badavimą kas antrą dieną, o šiomis dienomis galite visiškai atsisakyti kieto maisto arba suvalgyti ne daugiau kaip 500 kalorijų. Maitinimo dienomis galite valgyti tiek, kiek norite. Šis metodas pasirodė esąs veiksmingas skatinant širdies sveikatą ir svorio metimą. Šis metodas netinka asmenims, turintiems tam tikrų sveikatos sutrikimų.

Dieta „Valgyk-Stop-Valgyk“.

Šis pasninkas yra 24 valandų pasninkas, kuriuo galite visiškai pasninkauti vieną ar dvi dienas per savaitę. Jūs nevalgysite 24 valandas iš karto, bet galite gerti arbatą, vandenį ir nekaloringus gėrimus. Nevalgymo dienomis galite tęsti įprastą valgymo būdą. Pasninkas yra sudėtingas, nes gali sukelti nuovargį, dirglumą ir galvos skausmą. Šis metodas rekomenduojamas tiems, kurie išbandė 12 ar 16 valandų badavimą.

Kario dieta

Šis ekstremalus protarpinio pasninko metodas apima mažų vaisių ir daržovių porcijų valgymą per 20 valandų badavimo langą ir gausų valgymą naktį. Šis metodas turi tik 4 valandų valgymo langą, skirtą vartoti daržoves, sveikus riebalus ir baltymus.

Protarpinio badavimo privalumai

Protarpinis badavimas suteikia jums privalumų, įskaitant:

  • Padidėjęs ilgaamžiškumas
  • Skatina svorio metimą
  • Sumažina atsparumą insulinui
  • Sumažina uždegimo žymenis, apsaugo nuo lėtinių ligų
  • Pagerina jūsų širdies sveikatą
  • Padidina smegenų hormono BDNF kiekį ir palaiko naujų nervinių ląstelių augimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI