Ar pakanka kasdienio drėkinamojo kremo su SPF 15 nuo saulės?

Ar pakanka kasdienio drėkinamojo kremo su SPF 15 nuo saulės?

Ar kasdienis drėkinamasis kremas su SPF 15 pakanka jūsų veido apsaugos nuo saulės? Mano dermatologijos praktikos pacientai manęs nuolat to klausia. Jie taip pat klausia, ar makiažas su kremu nuo saulės suteiks pakankamai apsaugos nuo saulės, kad išvengtų saulės žalos. Jei planuojate likti viduje dieną, tai gali suteikti jums tinkamą apsaugą nuo saulės, kuri patenka į langus (kuri bus UVA, todėl jums reikia plataus spektro apsaugos) arba atšoks nuo atvirų durų. Tačiau jei planuojate būti lauke daugiau nei greitai nubėgti į automobilį, tada kasdienis drėkinamasis kremas ar makiažas su SPF 15 suteikia jums klaidingą apsaugos nuo saulės pojūtį ir jūsų odai atsiranda naujų saulės pažeidimų!

Kasdienis drėkinamasis kremas su SPF 15 pakankamai apsaugai nuo saulės

  • Kokia problema, kai reikia pasikliauti drėkinamuoju kremu ar makiažo SPF apsauga?
  • Kaip galite gauti pakankamai apsaugos nuo saulės iš ryto tepdami kremą nuo saulės savo odos priežiūros rutinoje?

Kokia problema, kai reikia pasikliauti drėkinamuoju kremu ar makiažo SPF apsauga?

Apsauga nuo saulės, kurią gausite naudojant kremą nuo saulės, priklauso nuo to, ar ant odos užtepėte pakankamai produkto ir kas 2 valandas. To nedarysite su savo SPF 15 veido drėkinamuoju kremu ar makiažu, nes su šiais produktais jūsų tikslas yra kitoks.

  • Naudodami drėkinamąjį kremą norite sukurti tinkamą odos drėkinimą ir pojūtį.
  • Naudodami makiažą norite gauti tinkamą išvaizdą.

Norint užtikrinti tinkamą kasdienę apsaugą nuo saulės, SPF ingredientų kiekis, kurį tepate ant odos, yra svarbiausias apsaugos nuo saulės žingsnis.

Kai saulė šviečia ant jūsų odos ilgą laiką – tiesioginėje saulėje, atsispindi nuo pastatų, šaligatvio ar smėlio ir sklinda pro langus – ant veido reikia tinkamo saulės apsaugančių ingredientų kiekio! Be to, kai naudojate produktą su cheminėmis (taip pat vadinamomis „organinėmis“) veikliosiomis medžiagomis (tai reiškia bet ką, išskyrus cinko oksidą ar titano dioksidą), 2 valandų pakartotinis naudojimas yra tikrai svarbus. Taip yra todėl, kad UV spinduliai suardo šias chemines medžiagas. Dauguma kasdienių drėkinamųjų kremų ar makiažo pagrindų su SPF pagrįsti aktyviosiomis cheminėmis medžiagomis arba cheminių medžiagų ir titano dioksido deriniu ir turi tik mažą kiekį, kurio pakanka sukurti SPF 15. Tai reiškia, kad dienos metu jūsų apsauga nuo saulės baigiasi ir jūs neapsaugosite! Pridėkite prie to faktą, kad kai žmonės naudoja kasdienį drėkinamąjį kremą arba makiažą, kuris veikia kaip apsaugos nuo saulės priemonė, jie paprastai neatlieka pirmųjų dviejų svarbių apsaugos nuo saulės veiksmų: 1) užtepkite pakankamai ir 2) pakartotinai tepkite SPF kas 2 valandas. Vidutiniškai mažai tikėtina, kad kas 2 valandas vėl tepsite kremą nuo saulės, o tai reiškia, kad turite būti labai atsargūs ryte tepdami SPF.

Esmė, pasikliaujant kasdieniu SPF 15 drėkinamuoju kremu ir makiažu:

Kasdienis drėkinamasis kremas ar pagrindas su SPF 15 tikriausiai suteikia jums klaidingą apsaugos nuo saulės saugumo jausmą; per daug UV spindulių pasiekia jūsų odą ir sukelia saulės žalos bei odos pigmento problemų. Galiu padėti išsiaiškinti, kaip geriau apsaugoti odą.

Kaip galite gauti pakankamai apsaugos nuo saulės iš ryto tepdami kremą nuo saulės savo odos priežiūros rutinoje?

Savo pacientams sakau, kad vidutinei darbo ar mokyklos dienai jie turi naudoti tikrai geros kokybės drėkiklį, kuris visą dieną išlaiko jų odą hidratuotą, o drėkinamąjį kremą papildyti tikru kremu nuo saulės, kuris puikiai atrodo ir jaučiasi. Štai kodėl aš sukūriau savo Fort Knox rinkinys jūsų veidui – įsigykite tikrai puikų drėkiklį, praturtintą keramidais ir skvalanu, su „tikru“ apsaugos nuo saulės kremu, kurį malonu nešioti kiekvieną dieną IR suteikia tikrą apsaugą.

Kas yra dermatologų rekomenduojamas „tikras“ apsaugos nuo saulės kremas?

Štai kas turėtų būti Jūsų SPF kreme:

  • Apsauginis kremas nuo saulės, kurio SPF yra nuo 30 iki 50 ir kuris pažymėtas „plataus spektro“.
  • Pastebėjau, kad geriausią apsaugą užtikrina produktai, kuriuose yra 5% ar didesnės koncentracijos mineralinio cinko oksido.

Kodėl specialiai rekomenduoju cinko oksido kremus nuo saulės

Cinko oksidas yra svarbiausias kremo nuo saulės ingredientas. Suteikia plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. Jis taip pat vadinamas fiziniu arba „neorganiniu“ apsaugos nuo saulės ingredientu. Jis laikomas fiziniu bloku (UV filtru), nes jis sėdi ant išorinių odos sluoksnių ir pirmiausia veikia atmušdamas UV šviesos spindulius nuo odos ir atgal į stratosferą. Titano dioksidas taip pat yra fizinis UV filtras, tačiau jis nesuteikia plataus spektro apsaugos. Jis gali būti sudarytas su cinko oksidu, kad padidintų SPF, tačiau vis tiek turite pamatyti 5% ar daugiau cinko oksido, nurodytų kaip „aktyvus ingredientas“. Cinko oksido apsaugos nuo saulės technologija nuėjo ilgą kelią ir dabar yra daug skaidrių produktų. Gryni mineraliniai kremai nuo saulės su 5% ar daugiau cinko oksido su atspalviu matiniu paviršiumi idealiai tinka visų tipų odai, įskaitant riebią odą. Jie taip pat gali būti puikus makiažo gruntas.

Pro patarimas, kaip naudoti mineralinius SPF:

Gerai įtrinkite savo odą cinko oksido mineraliniu SPF produktu, kad cinko dalelės tolygiai pasiskirstytų po odos paviršių. Jūs ką tik sukūrėte ploną, nematomą ar nepastebimą apsauginį mineralinių dalelių sluoksnį, dengiantį jūsų odą, ir UV spinduliai jau pasiruošę pradėti dieną!

Jei naudojate makiažą su apsauginiu kremu nuo saulės, kada jį tepate?

Makiažas dedamas ant kremo nuo saulės, idealiu atveju tai turėtų būti mineralinis makiažas, kuris suteikia dar daugiau fizinės apsaugos nuo saulės naudojant tą patį atšokimo mechanizmą. Žinokite, kad jei tikrai planuojate būti saulėje, jums reikia puikios skrybėlės ir stengtis kuo daugiau likti šešėlyje. (Žinoma, esant ekstremaliam ir ilgalaikiam saulės poveikiui lauke, pvz., dieną paplūdimyje, kas 2 valandas ant atviros odos turite pakartotinai tepti kremą nuo saulės.) Reikia šiek tiek pastangų ir planavimo, bet jūsų oda apdovanos jus, atrodys jaunesnė nei tikitės, ir daugelį metų! Kaip tikriausiai jau girdėjote, dauguma nepageidaujamų odos pokyčių, kuriuos matome su amžiumi, pavyzdžiui, raukšlės, amžiaus dėmės ir odos suplonėjimas, iš tikrųjų atsiranda dėl saulės žalos. Kam to reikia! Ir atminkite, kad apsaugos nuo saulės reikia ištisus metus, nes net tie žiemos UVA spinduliai sukelia odos senėjimą ir odos vėžį.

Kasdienė apsauga nuo saulės yra labai svarbi norint turėti stiprią ir sveiką odą senstant.

Savo tinklaraštyje turiu daug informacijos apie praktinę apsaugą nuo saulės, nes tai vienintelis svarbiausias žingsnis, kurį žmogus gali padaryti, kad apsaugotų odą nuo senėjimo ir jos sveikatos. Kviečiu slinkti per Apsaugos nuo saulės straipsnių kategoriją, pateiktą šio straipsnio viršuje, dešinėje, arba apsilankyti mano apsaugos nuo saulės produktų puslapiuose, kur rasite kruopščiai patikrintų produktų, kuriuos naudoju savo praktikoje. Juos gamina patyrę chemikai; Aš asmeniškai juos naudoju kiekvieną dieną ir mačiau, kaip jie apsaugo tūkstančius mano pacientų nuo mūsų Kalifornijos saulės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI