Ar suaugusieji gali turėti breketus?

Ar suaugusieji gali turėti breketus?

Daugeliui suaugusiųjų breketų suvokimas yra savotiškai baisus. Yra mintis, kad breketai skirti vaikams ir tik vaikams, bet tai netiesa. Breketų įsigijimas yra didžiulė investicija į jūsų burnos sveikatą ir paruošia jums geriausią burnos priežiūrą ateičiai, todėl nėra tokio dalyko kaip „tinkamas amžius“ ar laiko limitas. Ortodontinis gydymas skirtas ne tik estetiniam tobulėjimui. Tai gali padaryti burnos priežiūrą lengviau valdomą ir gali sukurti tvirtesnį pagrindą papildomam odontologiniam darbui.

Daugumai suaugusiųjų labiau investuoja į procesą ir geriau suvokia nedidelius pokyčius. Kai ateina laikas nusiimti breketus, tai įdomi ir naudinga diena ne tik pacientui, bet ir patiems odontologams. Daugelis pacientų yra priblokšti dėl pokyčių, nes negali patikėti, kaip skirtingai atrodo jų šypsena arba kad jiems prireikė tiek laiko, kol padarė šuolį ir priėmė sprendimą užsidėti breketus.

Pastaraisiais metais vis daugiau suaugusiųjų ryžtasi pradėti ortodontinį gydymą. Žmonės ne tik nori pataisyti savo įkandį ir dantų susigrūdimą, bet ir pasitikėti savo šypsena bei jos daromu įspūdžiu kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI