Ar jūsų čiužinys palaiko sveiką miegą?

Ar jūsų čiužinys palaiko sveiką miegą?

Daug sveikas miegas yra svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti dėl savęs. Jei jums sunku užmigti, vienas iš labiausiai nepastebimų, bet veiksmingų pakeitimų, kurį galite padaryti, yra jūsų čiužinys. Netinkamas čiužinys gali sukelti mėtymąsi ir vartymąsi visą naktį, o tai gali sukelti skausmus ir lėtines miego problemas. Jei pabundate sustingęs ir skausmingas ir jaučiatės tarsi išgyvenę mūšį naktį, tikrai laikas įsigyti naują čiužinį. Ar turite aktyvų lovos partnerį, kuris neleidžia jums pabusti nuo visų judesių savo pusėje? Jums reikės čiužinio, kuris sumažina judesių perdavimą, kad to nejaustumėte, kai partneris mėtosi ir sukasi.

Sveikas miegas su tinkamu čiužiniu

Investavimas į naują lovą taip pat gali palengvinti stresą. Tyrimas, kuriame lyginama miego kokybė ir su stresu susiję simptomai tarp senesnių ir naujų lovų, parodė, kad dalyvių miego kokybė žymiai pagerėjo pakeitus seną miegamąjį paviršių. Panašiai stresas (tiek simptomai, tiek elgesys) gerokai sumažėjo po 4 savaičių miego naujoje lovoje. Giliam, jauninančiam ir sveikam miegui jūsų kūnui reikalinga gera atrama ir patogus paviršius. Kalbant apie komfortą, visi yra skirtingi. Kaip rasti sau tinkamą lovą? Nėra tyrimų, įrodančių, ar kietas ar minkštas čiužinys yra geresnis miegui. Viskas priklauso nuo to, kas jums patogu. Kai kurie žmonės nori minkšto, o kiti geriau miega ant kieto čiužinio. Jei čiužinys per minkštas, jūs per daug nugrimztate ir neturėsite pakankamai atramos. Tačiau jei tai per sunku, pajusite spaudimą apatinei nugaros daliai ir pečiams. Idealiu atveju čiužinys, kuris suteikia gerą atramą ir sumažina spaudimo taškus ant kūno, turėtų suteikti jums geresnį nakties miegą. Slėgio taškai ant jūsų kūno gali apriboti kraujotaką, kai kurį laiką gulite ramiai. Tai yra priežastis, kodėl jūs apsiverčiate naktį. Kai taip nutinka, jūsų miegas trumpam nutrūksta. Atlaisvindami slėgio taškus galite sumažinti poveikį ir grįžti į gilų miegą. Vidutinio kietumo čiužinys arba kietas čiužinys su minkštesniu paviršiaus sluoksniu arba pagalvės viršumi gali suteikti jums tinkamą atramos ir amortizavimo pusiausvyrą, kad sumažintumėte slėgio tašką.

Venkite toksiškų medžiagų savo čiužinyje

Daugumoje rinkoje esančių čiužinių yra toksiškų medžiagų su degiomis sintetinėmis putomis ir geliais, kuriems reikia antipireno barjerų arba cheminių medžiagų. Pagal įstatymą JAV reikalaujama, kad čiužiniai būtų gaminami su „ugnies barjeru“, kuriame gali būti cheminių medžiagų mišinio. Tai kelia nerimą, nes sveikas miegas turi atgaivinti ir atgaivinti jūsų kūną – nėra toksiškas! Miego metu jūsų kūnas pereina į atstatymo režimą ir švelniai detoksikuoja kaip regeneracijos proceso dalį. Svarbu leisti kūnui šį kartą detoksikuotis ir nepridėti toksinų prie kūno naštos, nes tai gali sukelti daugiau miego sutrikimų. Galbūt pajutote naujo čiužinio cheminį kvapą. Kartais galite užuosti toksinus, bet dažniausiai ne. Kvapas laikui bėgant išnyksta, tačiau toksinai išlieka ir toliau išsiskiria mažomis dalelėmis arba išsiskiriant dujoms. Jūs kvėpuojate ir sugeriate šiuos toksinus per odą, kol miegate. Kūdikiai ir vaikai yra ypač pažeidžiami čiužinyje esančių toksinų. Ekologiškos medžiagos, tokios kaip ekologiška medvilnė ir vilna, gaminamos be cheminių medžiagų ir laikantis tvarios ūkininkavimo praktikos. Natūralus organinis lateksas gali užtikrinti patogų sveiką miegą, geriau nei atminties putos ir be toksiškumo. Galite daug nuveikti, kad užtikrintumėte gilų ir sveiką miegą. Jei jums sunku užmigti, pirmenybę teikite kai kuriems pakeitimams ir pradėsite jaustis daug geriau. Nuostabu, kaip gera naktis gali pakeisti viską!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI