Ar jums sunku užmigti?

Ar jums sunku užmigti?

Sunku užmigti? Visi žinome, kaip svarbu daug miegoti, bet kaip dažnai tai nutinka jums? Turint omenyje jūsų įtemptą gyvenimą ir visą stresą, susijusį su šeimos auginimu, tai gali atrodyti neįmanoma. Kai pagaliau atsiguli į lovą, guli pabudęs su savo mintimis ir rūpesčiais? Ar tada jūsų gyvenimo stresas užklumpa? Jums ne tik reikia pakankamai miego, bet ir miego kokybė yra labai svarbi. Turite giliai miegoti, kad jūsų kūnas galėtų atsinaujinti. Blogas miegas padidins kortizolio kiekį, sutrikdys hormonų darbą, susilpnins imuninę sistemą ir atmintį bei padidins riziką susirgti lėtinėmis ligomis. Taip pat yra įdomus ryšys tarp per mažai miego ir svorio padidėjimo. Jei jums sunku užmigti, jūs nesate vieni. Geros naujienos yra tai, kad galite daug nuveikti.

Jei jums sunku užmigti, išbandykite šiuos patarimus:

Štai keli patarimai, padėsiantys pereiti prie sveiko miego.

  • Jei pabundate pavargęs ir skauda, ​​arba jei miegate ant čiužinio su nuodingomis medžiagomis, galbūt norėsite pakeiskite čiužinį geresniam, sveikesniam miegui.
  • Jūsų cirkadinis ritmas ir hormonų gamyba yra optimalūs, kai miegate nuosekliai, einate miegoti ir keliasi maždaug tuo pačiu metu kiekvieną dieną. Geriausias laikas giliai išsimiegoti yra nuo 22 iki 2 valandos nakties, todėl stenkitės atsigulti iki 10 valandos.
  • Bent valandą prieš miegą išjunkite visus elektroninius ekranus. Neskaitykite, nedirbkite, nesimokite ir nežiūrėkite televizoriaus lovoje.
  • Kasdien daug mankštinkitės. Pratimai pagerina miego kokybę.
  • Po pietų ir prieš miegą atsisakykite stimuliatorių. Apribokite kofeino kiekį iki vieno ar dviejų puodelių ryte.
  • Jūsų organizmui gali prireikti daug baltymų / riebių užkandžių kelias valandas prieš miegą, bet ne vėliau kaip 19 val.
  • Sumažinkite temperatūrą savo miegamajame. Dauguma žmonių geriausiai miega, jei kambaryje vėsu, o lovoje šilta.
  • Miegokite labai tamsiame kambaryje. Jei reikia, pasirūpinkite tamsiomis užuolaidomis. Uždenkite arba pašalinkite visas dirbtines šviesas, pvz., laikrodžius, iš savo miegamojo.
  • Praleiskite mažiau laiko lovoje. Gulėjimas pabudęs lovoje susilpnina jūsų psichinę lovos ir miego sąsają. Negalvokite apie tai, koks yra laikas, kai pabundate naktį. Jei turite įprotį pabusti vidury nakties ir gulėti nemiegoję, pravartu atsikelti ir kurį laiką nuveikti ką nors atpalaiduojančio, o tada, kai jaučiatės mieguistas, grįžti į lovą.
  • Stresas visą dieną gali paveikti jūsų miegą, todėl dienos metu sukurkite atsipalaidavusią foninę būseną. Kiekvieną dieną skirkite šiek tiek laiko meditacijai, jogai ar kitai atpalaiduojančiai praktikai, kad kuo ilgiau išlaikytumėte atsipalaidavusią būseną.
  • Valandą prieš miegą paimkite karštą aromaterapinę arba epsom druskos vonią. Eteriniai romėnų ramunėlių, molio šalavijų, levandų, mairūnų, nerolių, sandalmedžio ir ylang ylang eteriniai aliejai pasižymi raminančiomis, raminančiomis, raminančiomis savybėmis, skatinančiomis miegą. Išbandykite vonią su 12 lašų levandų ir 3 lašais nerolio.
  • Nevadinkite savęs nemiga. Istorija, kurią pasakojate apie savo miegą (ar jo trūkumą), gali įstrigti įprotyje nemiegoti.
  • Pirkite geriausios kokybės natūrali ekologiška patalynė galite sau leisti. Daugelis žmonių išleidžia daug daugiau batams ar švarkui, kurį nešioja kelis mėnesius, nei išleidžia patalynei, ant kurios miega kiekvieną naktį ilgus metus. Sintetinė patalynė, apdorota cheminėmis dangomis, gali priversti jus prakaituoti ir sutrikdyti miegą. Kai miegate netoksiškoje, ekologiškoje patalynėje, savo lovą darote atjaunėjimo ir komforto vieta. Natūralios medžiagos jausis gerai ir padės užmigti sveikai.
  • Ar turite alergiją dulkių erkėms? Dulkių erkutės gyvena čiužiniuose ir minta negyvomis odos ląstelėmis. Jei turite alergiją ar astmą, jums reikės užvalkalo nuo dulkių erkučių, kuris visiškai apgaubia jūsų čiužinį. Ši kliūtis nutrauks jų maisto tiekimą ir atitrauks erkes nuo jūsų. Tvirtai austi ekologiškos medvilnės užvalkalai nuo dulkių erkučių yra saugesni ir sveikesni nei plastikiniai dangčiai, pagaminti naudojant chemines medžiagas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI