Ar chiropraktikos priežiūra tikrai saugi vaikams?

Ar chiropraktikos priežiūra tikrai saugi vaikams?

Jūsų vaikas yra jūsų gyvenimo centras, todėl darote viską, ką galite, kad įsitikintumėte, jog jis yra sveikas. Jei jie jaučia skausmus, miego sutrikimus ar turi problemų mokykloje, nuvesite juos pas gydytoją.

Jei gydytojas negali išsiaiškinti, kas jiems buvo negerai, arba jei manote, kad gydymo ar vaistų rekomendacijos yra per daug radikalios, galbūt norėsite apsvarstyti chiropraktiką. Jūs žinote, kad chiropraktikas manipuliuoja žmogaus stuburu, ir galbūt susimąstėte, ar tai saugu ne visai suaugusiam žmogui.

Chiropraktinė priežiūra yra saugi bet kokio amžiaus žmonėms, o kai kurių kūdikių stuburas buvo pakoreguotas. Tačiau jūs turite kreiptis į chiropraktiką, kuris specializuojasi vaikų priežiūros srityje.

Kodėl kūdikiui reikia chiropraktiko?

Kūdikiai tikrai neveikia daug, tik valgo, miega ir retkarčiais šliaužioja iš vienos vietos į kitą. Tačiau kūdikis gali patirti tam tikrų stuburo ir bendro mobilumo problemų. Kai kuriais atvejais kūdikis gali nejudinti galvos iš vienos pusės į kitą, o tai gali sukelti stuburo iškrypimą. Jei vaikas negali apsiversti sulaukęs šešių mėnesių, gali būti naudinga jį ištirti.

Ar manipuliavimas stuburu nėra per griežtas kūdikiui?

Jei kada nors buvote pas chiropraktiką, tikriausiai žinote, kad gydymas dažnai yra susijęs su staigiu stūmimu į stuburą. Gali būti, kad leiskite gydytojui tai padaryti jūsų kūdikiui. Kai chiropraktikas gydo kūdikį, jis naudos daug mažiau spaudimo nei gydydamas suaugusįjį. Jei stipriai prispausite nykštį prie riešo, suprasite, kokį spaudimą kūdikis patiria chiropraktikos koregavimo metu.

Yra keletas baisių garsų, kuriuos išgirsite gydydami chiropraktiką. Galite išgirsti garsų spragtelėjimą ir manyti, kad trūkinėja kaulas. Tas triukšmas yra tiesiog oras, išsiskiriantis iš oro burbuliuko ir yra nekenksmingas.

Kodėl vaikui reikia chiropraktiko?

Yra keletas priežasčių, kodėl galite vesti savo vaiką pas chiropraktiką. Vaikai bėga ir žaidžia ir gali lengvai susižaloti nugarą. Jiems taip pat gali prireikti chiropraktikos koregavimo, jei jie turi miego problemų. Gali būti, kad žmogaus stuburo iškrypimas gali sukelti diskomfortą gulint. Tai gali sukelti nemigą.

Ar chiropraktikos priežiūra tikrai gali padėti sergant ADHD?

Yra keletas įrodymų, kad chiropraktiko pritaikymas gali padėti vaikui, turinčiam mokymosi negalią arba ADHD. Nors konkrečių mokslinių įrodymų tai patvirtinančių nėra, stuburas yra susijęs su smegenų žieve, o kai kurie žmonės teigė, kad po gydymo jų vaiko gebėjimas mokytis pagerėjo. Tačiau chiropraktikams neleidžiama sakyti, kad jų gydymas gali konkrečiai padėti sprendžiant psichinės sveikatos ar mokymosi problemas. Tokiu atveju jie privalo jus nukreipti pas gydytoją.

Kaip ir kūdikiams, chiropraktinė vaiko priežiūra yra daug švelnesnė nei suaugusiojo. Tai dažnai apima masažą ir švelnų stuburo manipuliavimą. Vaikų chiropraktikas turės specialiai vaikams skirtą aparatą.

Jūsų stuburas yra kanalas iš smegenų į likusį kūną. Pradėjus tinkamai prižiūrėti stuburą vaikystėje, žmogus gali stovėti aukštai ir vaikščioti tiesiai, kai suaugs. Daugiau galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI