5 patarimai studentams, besidomintiems medicinos sritimi COVID-19 amžiuje

5 patarimai studentams, besidomintiems medicinos sritimi COVID-19 amžiuje

Daugelis studentų stoja į mediciną dėl darbo stabilumo ir galimybės prasmingai padėti kitiems. Per pastaruosius kelerius metus COVID-19 daugeliui jaunuolių parodė, kokia svarbi visuomenei yra medicinos sritis.

Tačiau prasidėjus pandemijai Amerikos medicinos koledžų asociacija rekomendavo medicinos studentams nedirbti klinikinių vaidmenų. Medicinos bendruomenė prisitaikė prie šių iššūkių naudodama virtualų mokymąsi, skirtą imituoti realų gyvenimą.

Nors dabartiniai medicinos studentai prarado prieigą prie realaus pasaulio klinikinio mokymo, daugiau studentų nei bet kada anksčiau stoja į medicinos mokyklą. Štai penki patarimai studentams, kurie domisi medicinos sritimi COVID-19 amžiuje.

1. Pradėkite nuo tikslo

Visi gyvenimo sprendimai priimami turint tikslą, tačiau dažnai šis tikslas lieka giliai jūsų pasąmonėje. Prieš nuspręsdami dėl savo ateities planų, pabandykite nustatyti savo karjeros tikslus ir juos užsirašykite. Priklausomai nuo to, ką norite daryti, gali būti daugiau nei vienas būdas pasiekti savo tikslus.

Pavyzdžiui, yra daug būdų, kaip pasiekti tikslą „padėti žmonėms išgyti nuo lėtinių ligų“. Galite studijuoti mitybą, dirbti sporto salėje, tapti gydytoju arba dirbti medicinos klinikų reklamos srityje. Stenkitės kuo konkretesni savo tikslus, kad įsitikintumėte, jog pasirinkta karjera padės jums juos pasiekti.

2. Atlikite savo tyrimus

Įstojimas į medicinos mokyklą yra didžiulė laiko ir finansų investicija. Prieš rinkdamiesi konkrečią profesiją ar mokyklą, investuokite į nuodugnius tyrimus. Naudodami šį procesą galite sužinoti, kaip medicinos mokyklos istoriškai taikė COVID apribojimus ir ar tos mokyklos jums tinka.

Per pastaruosius dvejus metus paraiškų medicinos mokyklose visoje Amerikoje padaugėjo iki neįprastai aukšto lygio. Nors mokymosi sąlygos pasikeitė, daugiau nei bet kada anksčiau studentų įžvelgia darbo medicinos srityje vertę. Kadangi paraiškų skaičius yra toks didelis, svarbu pateikti paraišką kelioms mokykloms, kad padidėtų jūsų priėmimo galimybė.

5 patarimai studentams, besidomintiems medicinos sritimi COVID-19 amžiuje

3. Ugdykite minkštus įgūdžius

Minkštųjų įgūdžių ugdymas yra vienas geriausių būdų pasiruošti sėkmei medicinos mokykloje. Labiau tikėtina, kad bus priimti kandidatai, kurie demonstruoja stiprius lyderystės, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius. Pozityvumas ir emocinis intelektas yra kiti labai vertinami profesiniai įgūdžiai.

Sunkių įgūdžių, tokių kaip techninės žinios ir medicininės procedūros, lengva išmokyti. Tačiau minkštuosius įgūdžius kiekvienas turi sąmoningai ugdyti. Drausmingas ir veržlus investavimas į save ir kitus žymiai pagerins jūsų kandidatūrą į medicinos mokyklą ir išsiskirsite iš kitų kandidatų.

4. Sukurkite galimybę

Jums gali kilti klausimas, ar turėtumėte palaukti, kol pradėsite medicinos mokyklą, kol pasibaigs pandemija ir atsiras daugiau galimybių. Nors mokymasis pandemijos metu buvo sudėtingas, studentai taip pat turėjo unikalių galimybių ugdyti atsparumą ir prisitaikyti prie pokyčių medicinos bendruomenėje.

Nors sprendimas, kada kreiptis, priklauso nuo jūsų, neįmanoma numatyti, kas gali nutikti medicinos sričiai ateityje. Užuot laukę progų, imkitės iniciatyvos ir kurkite augimo galimybes, kad ir kur būtumėte. Šis įgūdis jums pasitarnaus, nesvarbu, ar lankysitės medicinos mokykloje, ar ne.

5 patarimai studentams, besidomintiems medicinos sritimi COVID-19 amžiuje

5. Pasikalbėkite su profesionalais

Pokalbis su medicinos specialistais yra dar vienas geras būdas nustatyti, ar ši sritis jums tinka. Susisiekite su pažįstamais žmonėmis ir „LinkedIn“ profesionalais, kad sužinotumėte, ar jie norėtų greitai paskambinti telefonu ar vaizdo skambučiu ir atsakyti į klausimus apie savo sritį.

Taip pat galite naudoti „Google“ ir „YouTube“, kad tyrinėtumėte konkrečias profesijas, asmeninę patirtį, informaciją apie mokyklas ir tai, kaip COVID-19 paveikė medicinos mokymąsi. Visada atminkite, kad internetas apima įvairias perspektyvas, ir prieš darydami kokias nors išvadas daug tyrinėkite.

Nenusiminkite

COVID-19 buvo sunkus visiems medicinos bendruomenės nariams – nuo ​​studentų iki mokytojų iki specialistų. Tačiau pandemija nesitęs amžinai – jai pasibaigus medicinos specialistai vis tiek bus vertingi savo bendruomenėms.

Darykite viską, ką galite, kad pasiruoštumėte stipriai karjerai, ir nesijaudinkite dėl to, kas gali nutikti ateityje. Atsparumas, kurį išsiugdysite reaguodami į COVID-19, perkels jus į bet kokius nenuspėjamus pokyčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI