5 pagrindiniai dalykai, kurių jums reikia, kai pradedate treniruotę namuose

5 pagrindiniai dalykai, kurių jums reikia, kai pradedate treniruotę namuose

Kadangi mūsų gyvenimas tampa vis sėslesnis, mankšta yra labai svarbi norint išlikti fiziškai ir protiškai tinkama. Nesvarbu, ar tai būtų važinėjimas dviračiu, sporto salė ar ratai prie baseino, turime daugybę pasirinkimų – ir dabar net mūsų namuose, kur daugelis žmonių renkasi sportuoti iš savo svetainės, laisvo miegamojo ar kiemo. Treniruotės namuose populiarėja ir dėl geros priežasties! Narystė sporto salėje gali būti brangi, o jei tik pradedate sportuoti, mankštintis prieš tiek daug kitų žmonių gali bauginti. Kita vertus, sportuojant namuose nereikia niekur keliauti, nereikia laukti įrangos, o muziką galite leisti taip garsiai, kaip norite, nereikia ausinių.

Nors jūsų namuose greičiausiai nėra tokio pat ploto kaip sporto salėje, su keliais patogiais įrenginiais net palyginti nedidelę erdvę galite paversti puikia vieta treniruotėms namuose – o geriausia yra tai, kad jūs neturite išmesti daug grynųjų. Nuo hantelių iki mankštos juostų – skaitykite mūsų pasirinktus 5 būtiniausius elementus, kad jūsų treniruotė namuose pakiltų į kitą lygį.

1. Jogos / mankštos kilimėlis

Nesvarbu, ar užsiimate joga namuose, ar dirbate ant grindų, pvz., atsilenkimai ar pratimai, jogos kilimėlis yra būtinas norint užtikrinti maksimalų komfortą ant kietų grindų ir stabilizuoti paviršius. Galite rasti geros kokybės jogos kilimėlį už priimtiną kainą. Rinkitės storesnį kilimėlį, kad suteiktumėte daugiau amortizacijos, o jei treniruojatės intensyviau, geriau naudoti neslidų kilimėlį, kad jis neslystų po jumis.

2. Svarmenys, hanteliai arba virdulys

Kalbant apie kardio, hantelių kėlimas, be abejo, yra vienas geriausių pratimų, kuriuos galite atlikti. Jie ne tik gali padidinti jūsų jėgą ir raumenų masę, bet dirbant su svoriais taip pat gali paspartėti medžiagų apykaita ramybės būsenoje, todėl galėsite toliau deginti kalorijas net ir baigę treniruotis. Yra daug įvairių rūšių hantelių ir virdulio, ir šiais laikais galite juos pasiimti už labai priimtiną kainą. Svarbi hantelių dalis yra ta, kad jie svyruoja nuo lengvo iki sunkaus svorio, o tai suteikia daug galimybių rasti tą, kuris geriausiai atitinka jūsų kūno rengybos lygį.

5 pagrindiniai dalykai, kurių jums reikia, kai pradedate treniruotę namuose

3. Šokinėjimo virvė

Šokinėjimo lynai yra smagus būdas pasportuoti treniruotėmis be jokios sunkios įrangos. Patikimas būdas padidinti širdies susitraukimų dažnį, praleidžiant veikia daugybė kūno dalių, įskaitant rankas, kojas ir šerdį. Ieškokite lengvos virvės su patogiomis rankenomis ir įsitikinkite, kad virvė yra tinkamo aukščio (ji neturėtų pakilti aukščiau už krūtinę, jei stovite viena koja ant virvės vidurio ir matuojate ją su savimi) . Žinoma, jei turite žemas lubas ir šokinėjimo lyno naudojimas nėra išeitis, HIIT treniruotės metu galite pasiekti tokius pačius kardio rezultatus.

4. Atsparumo juostos

Atsparios juostos yra dar vienas pigus ir lengvai laikomas daiktas, kurį galite pridėti prie savo kolekcijos. Panašiai kaip ir hanteliai, jie taip pat būna įvairių atsparumo lygių (kuo storesnis plotis, tuo stipresnis pasipriešinimas), todėl galite juos pritaikyti pagal savo kūno rengybos lygį. Yra tiek daug skirtingų būdų, kaip treniruotis su pasipriešinimo juostomis, todėl jos yra tikrai universalus jūsų namų treniruotės priedas. Nesvarbu, ar norite padidinti savo jėgą, pagerinti mobilumą ir lankstumą ar net padėti reabilituotis po traumų, atsparumo juostos yra idealus pasirinkimas.

5 pagrindiniai dalykai, kurių jums reikia, kai pradedate treniruotę namuose

5. Stabilumo kamuolys

Stabilumo kamuolys gali būti ne pirmas dalykas, apie kurį galvojate, kai kalbate apie treniruotes namuose, tačiau yra daug pratimų, kuriuos galite atlikti su juo, kurie puikiai tinka ugdant bendrą jėgą, pusiausvyrą ir lankstumą. Be to, jei iškeisite savo stalo kėdę į stabilumo kamuoliuką, atlikdami darbą galėsite tonizuoti ir sustiprinti savo šerdį. Ieškodami stabilaus kamuolio, atminkite, kad kietesni kamuoliai leidžia atlikti sunkesnę treniruotę, ir būtinai suraskite savo ūgiui tinkamo dydžio kamuoliuką (pavyzdžiui, nuo 5’1″ iki 5’8″ turi būti tinkamas 55 cm. kamuolys, o žmonės nuo 5’9″ iki 6’2″ turėtų rinktis 65 cm rutulį).

Nesvarbu, ar turite plačią erdvę, kurioje galite įrengti visą namų sporto salę, ar teikiate pirmenybę lengvam pasirinkimui, kurį galite laikyti toliau, vis tiek galite pakelti savo treniruotę namuose į kitą lygį naudodami keletą patogių įrangos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI