5 būdai, kaip pagerinti burnos higieną

5 būdai, kaip pagerinti burnos higieną

Naudokite elektrinį dantų šepetėlį

Elektrinis dantų šepetėlis dažnai laikomas efektyvesniu už tradicinius dantų šepetėlius, kai naudojamas teisingai. Naudojant elektrinį dantų šepetėlį, naudotojams nereikia valytis pirmyn ir atgal, o tiesiog pervesti šepetėlį per burnos kvadratus, o mažos vibracijos atlieka valymą. Ypač jei burnoje pastebite daugiau apnašų ir kalcio sankaupų, elektrinis dantų šepetėlis gali efektyviau pašalinti šias daleles kasdien. Daugelyje elektrinių dantų šepetėlių taip pat yra įmontuotas 2 minučių laikmatis, kuris padės išlaikyti jūsų atskaitomybę!

Svarbu pažymėti, kad per stiprus dantų valymas elektriniu ar tradiciniu šepetėliu gali pažeisti dantenas. Būkite atsargūs valydami šepetėlį ir visada naudokite 45 laipsnių kampą link dantenų linijos ir švelniai valykite, kad nepažeistumėte dantenų ir nenusidėtumėte emalio.

Įsitikinkite, kad tinkamai naudojate dantų siūlą

Valymas siūlu kartą per dieną yra labai svarbus jūsų burnos sveikatai. Dantų šepetėlis gali pasiekti tik 60% jūsų dantų paviršių, o dantų siūlas yra vienintelis būdas pašalinti apnašas ir šiukšles nuo kitų 40%. Tačiau dantų siūlų naudojimas yra naudingas jūsų burnos sveikatai tik tada, kai jis atliekamas teisingai. Nenaudodami C formos, kai naudojate tarpdančių siūlą ir nesileidžiate pakankamai toli po dantenomis, siūlas nepašalins tarp dantų ir po dantenomis pasislėpusių apnašų. Priešingai, tie, kurie per stipriai naudoja dantų siūlą, rizikuoja pažeisti savo dantenas, o tai gali sukelti papildomų burnos sveikatos problemų. Sužinokite, kaip tinkamai valyti siūlą.

Išskalaukite burną po siūlu

Pacientams rekomenduojama prieš valantis dantis valyti siūlą, kad jie galėtų pašalinti dantų valymo metu atsilaisvinusias šiukšles, tačiau dar svarbiau yra įsitikinti, kad dantų siūlu naudojate kai kurie tašką per dieną. Jei dantis valote siūlu po valymo ar kitur visą dieną, po to būtinai nuplaukite vandeniu, kad išplautumėte burną nuo bakterijų ir šiukšlių, kurias atsilaisvino siūlas.

Laikykite dantų šepetėlį savo biure

Niekada nežinai, kada gali tekti nušveisti tuos perlinius baltymus! Jei pietaujate, kai maisto dalelės įstrigo jūsų dantyse, arba žinote, kad jums reikia geriau išsivalyti dantis, visada pravartu turėti papildomą dantų šepetėlį kritiniais atvejais. Būtinai laikykite jį saugioje vietoje ir su dangteliu, kad ant jūsų dantų šepetėlio nesikauptų dulkės ir dalelės.

Neapleisk savo liežuvio

Ant liežuvio gyvena milijonai bakterijų, kurios gali prisidėti prie blogo burnos kvapo ir apnašų susidarymo burnoje. Valydami šepetėlį, būtinai švelniai nuvalykite ir liežuvį, kad pašalintumėte bakterijas. Taip pat galite įtraukti burnos skalavimo skystį į savo kasdienybę, kad atgaivintumėte kvėpavimą ir sunaikintumėte bakterijas. Būtinai naudokite vieną su fluoru, kad sustiprintumėte dantis ir apsaugotumėte burną.

Šie patarimai padės patobulinti savo dantų higienos rutiną ir išlaikyti burną sveikesnę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI