Vazelinas

Vazelinas

Vazelinas arba vazelinas yra vienas iš išorinės medicinos ar grožio produktų ingredientų, kurie naudojami odos apsaugai, sprendžiant įvairias odos problemas. Be to, vazelinas taip pat naudojamas kaip minkštinantis arba vietinis vaistas, kuris yra naudingas norint apsaugoti ir palaikyti odos drėgmę dėl ekstremalių oro sąlygų, per šiltų ar per šaltų.

Emolientai – tai medžiagos, kurios atlieka odos minkštinimo ir drėkinimo, mažina niežėjimą ir šveitimą. Kasdieniame gyvenime vazelinu gydomos įvairios odos problemos, tokios kaip išsausėjusi, šiurkšti, suskilinėjusi, pleiskanojanti, deginanti, subraižyta, sužeista, vystyklų bėrimas, atopinė egzema, dėl radioterapijos sukeltas dermatitas.

Prekių ženklai: Drėkinamasis kremas, Drėkinamasis losjonas, Petrolatum Skin Protectant, Petrolatum Skin Protectant Mango, Vazelinas, Vazelinas Kūno priežiūra, Vazelinu parfumuotas, Itin švelnus kūno prausiklis, vazelinas

Apie Petrolatumas

Grupė Minkštinantis
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Apsaugokite, minkštinkite, tvarkykite ir apsaugokite nuo įvairių odos problemų
Naudojama Vaikai suaugusiems
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos A kategorija: kontroliuojami tyrimai su nėščiomis moterimis nerodo pavojaus vaisiui ir mažiau kenkia vaisiui. Kol kas nežinoma, ar žindyvėms vartojamas petrolatumas gali patekti į motinos pieną. Nepaisant to, vazelinas kaip vietinis vaistas laikomas saugiu vartoti maitinant krūtimi.
Figūra Kremai, tepalai, losjonai (vietiniai)

Įspėjimas :

  • Vartodami vazeliną, nelieskite akių, nepatekkite į nosį ir burną. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite švariu vandeniu. Prarijus, nedelsiant vykite į artimiausią ligoninę.
  • Būkite atsargūs, jei norite naudoti petrolatumą, bet sergate odos infekcija, turite gilią žaizdą, rimtą nudegimą arba žaizdą dėl žvėries įkandimo.
  • Pasakykite savo gydytojui, jei būklė nepagerėja po vazelino produktų vartojimo ilgiau nei 7 dienas.
  • Praneškite savo gydytojui, jei vartojate kitus vaistus, įskaitant papildus ir vaistažoles.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Petrolatumas Dozė

Vazelino dozės odos problemoms gydyti skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo. Dozės paprastai yra nurodytos ir jas galima pamatyti ant kiekvieno produkto pakuotės. Pasitarkite su savo gydytoju apie vazelino dozę, kuri bus pritaikyta prie sąlygų.

Naudojant Petrolatumas Teisingai

Prieš naudodami produktus, kurių sudėtyje yra vazelino, vadovaukitės gydytojo patarimais ir perskaitykite ant pakuotės pateiktas naudojimo instrukcijas.

Prieš ir po šio vaisto vartojimo būtinai nusiplaukite rankas švariu vandeniu ir muilu.

Kai kuriuos vazelino produktus prieš naudojimą reikia sukratyti. Esant sausai odai, vazelinu galima tepti pakartotinai, jei reikia.

Naudodami petrolatumą vaikų vystyklų bėrimui gydyti, įsitikinkite, kad tepama vieta yra visiškai švari ir sausa.

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Petrolatumas

Nors ir retai, bet šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti pavartojus vazelino, yra karštis, jautrumas ir odos paraudimas.

Nedelsdami nustokite vartoti vaistą ir kreipkitės į gydytoją, jei vazelinu ištepta oda turi rimtų šalutinių poveikių, tokių kaip klampumas ir sloga, arba pasireiškia alerginė reakcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI