Odontologinės procedūros, padedančios palaikyti nepriekaištingą dantų būklę

Odontologinės procedūros, padedančios palaikyti nepriekaištingą dantų būklę

Dantų skausmas – vienas nemaloniausių pojūčių, su kuriuo gali susidurti žmogus. Netikėtai atsiradęs dantų skausmas ne tik sukelia didelį diskomfortą, bet ir neleidžia kokybiškai atlikti kramtymo funkcijų ir, iš esmės, kenkia visai gyvenimo kokybei. Norint išvengti įvairių burnos ertmės ligų, odontologų paslaugomis reikėtų pasinaudoti ne tik tada, kai jau susiduriama su akivaizdžiu danties skausmu. Reguliarūs vizitai pas odontologą – vienintelė veiksminga prevencinė priemonė, kuri užkerta kelią įvairioms dantų ligoms ir leidžia džiaugtis puikia dantų bei burnos ertmės būklė. Trumpai aptarkime, kokias odontologines procedūras reikėtų atlikti reguliariai, bent kartą ar du per metus.

Profesionali burnos higiena

Daugelis žmonių yra susidarę klaidingą nuomonę, jog visapusiška burnos higiena galima pasirūpinti savarankiškai, pasitelkiant šiam tikslui pritaikytas dantų priežiūros priemones. Žinoma, tinkamai pasirinktas dantų šepetėlis, tarpdančiams skirti siūlai ar kitos priemonės tikrai padeda pašalinti didelį kiekį per dieną susikaupusių apnašų. Visgi, net ir puikiai išmanant dantų priežiūros taisykles, profesionalią burnos higieną reikia atlikti reguliariai. Net ir atidžiai valant dantis ir visą burnos ertmę, tikrai nepavyks visiškai išvengti apnašų kaupimosi. Ilgą laiką nevalomos apnašos ilgainiui virsta dantų akmenimis, o dantų akmenys gali tapti pagrindine, dantenų uždegimų ir kitų burnos ertmės ligų atsiradimo priežastimi. Šiai rizikai užkirsti kelią gali tik odontologijos klinika, kurioje yra teikiama profesionalios burnos higienos paslauga. Apsilankyti pas burnos higienos specialistą reikėtų reguliariai, bent kartą ar du per metus. 

Terapinis dantų gydymas

Terapinis dantų gydymas – itin greitai atliekama ir didelių finansinių išlaidų tikrai nereikalaujanti odontologinė procedūra, kuri padeda pašalinti nesudėtingas dantų problemas. Terapinio dantų gydymo metu įprastai atliekamas visiems puikiai žinomas procesas – estetinis dantų plombavimas. Estetinio dantų plombavimo metu odontologas įprastai atlieka nedideles, ėduonies pažeistų, nuskilusių, gražią spalvą ar taisyklingą formą praradusių dantų korekcijas, kurios padeda išsaugoti danties audinius ir puikias dantų estetines savybes. Kiekviena profesionali odontologijos klinika rekomenduoja savo pacientams terapinį dantų gydymą atlikti reguliariai, bent kartą per metus. Atliekant tokio tipo procedūrą ne tik efektyviai pašalinami tam tikri dantų defektai, bet ir įžvelgiamos, dar tik besiformuojančios, pirminėje stadijoje esančios dantų ligos. Todėl reguliariai atliekant terapinį dantų gydymą, pacientas gali išvengti rimtesnių burnos ertmės ligų bei, ženkliai didesnių finansinių išlaidų susijusių su dantų gydymu.

Dantų balinimas – šypsenos grožį puoselėjanti procedūra

Terapinis dantų gydymas ir profesionali burnos higiena yra odontologinės procedūros, kurios padeda pasirūpinti dantų funkcinėmis savybėmis. Dantų balinimas – dantų grožį puoselėjanti procedūra. Šiais laikais žmonės nori turėti ne tik sveikus, bet ir išvaizdžius, baltus dantis. Deja, tačiau nemažai žmonių siekdami baltų dantų svajonės nueina neteisingu keliu ir pasinaudoja nesaugiomis, dantų būklei kenkiančiomis balinimo priemonėmis. Norint patobulinti savo dantų estetiką bei saugiai atlikti dantų balinimo procesą, tikrai negalima pasikliauti abejotinos kokybės, neištirtomis ir odontologų nepatikrintomis dantų balinimo priemonėmis. Šiais laikais kiekviena pažangi odontologijos klinika gali pasiūlyti labai patogius dantų balinimo metodus, kuriuos, laikantis odontologų rekomendacijų, galima saugiai atlikti ir namuose. Taigi, jeigu norite baltos šypsenos, tikrai neeksperimentuokite savarankiškai ir nerizikuokite savo dantų būkle, o tiesiog apsilankykite dantų balinimo paslaugas teikiančioje odontologijos klinikoje. Odontologijos klinikoje Kaune, Aleksote – Šypsenos magija yra atliekamas ne tik dantų balinimas įvairias metodais, bet ir teikiamos visos kitos odontologinės procedūros. Apsilankius šioje klinikoje, neabejotinai rasite visų sričių odontologijos specialistus, kurie efektyviai pasirūpins visapusiška Jūsų dantų priežiūra. 

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI