Noskapinas

Noskapinas

Noskapinas yra vaistai nuo kosulio, vartojami kosuliui malšinti. Vienas iš noskapino veikimo būdų yra slopinti bradikininą, kuris gali paskatinti kosulį. Manoma, kad šis vaistas ne tik stabdo kosulį, bet ir gali susidoroti su insultu ir daugeliu vėžio formų, tokių kaip gaubtinės žarnos vėžys, skrandžio vėžys, kiaušidžių vėžys ar smegenų vėžys (glioblastoma). Tiesiog noskapino nauda, ​​​​išskyrus tuos, kurių tikslas – sumažinti kosulį, vis dar reikalauja tolesnių tyrimų.

Prekių ženklai: Dekstrozinas, Flukodinas, Longatinas, Mercotinas, Noskapaksas, Paratusinas, Tilomiksas

Apie Noscapine

Grupė Vaistai nuo kosulio (vaistai nuo kosulio)
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Malšina kosulį
Vartoja Suaugusieji ir vaikai
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nežinoma, ar noskapinas yra saugus, ar ne vartoti maitinančioms motinoms. Todėl žindančioms motinoms, prieš vartojant šį vaistą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
Figūra Tabletės, sirupai, suspensijos ir geriamieji lašai

Įspėjimas:

  • Būkite atsargūs, kai norite vartoti šį vaistą, jei turite sutrikimų, tokių kaip inkstų funkcijos sutrikimas, kepenų liga, dusulys, astma ar padidėjęs spaudimas smegenyse.
  • Paklauskite savo gydytojo apie tinkamą noskapino dozę 0–12 metų vaikams.
  • Pasakykite gydytojui, jei norite vartoti noskapiną ilgą laiką, nes šis vaistas gali sukelti priklausomybę.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitus vaistus, ypač vaistus, kurie gali sumažinti smegenų veiklą, pvz., antihistamininius vaistus, taip pat papildus ir vaistažoles.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Noskapino dozė

Noskapino lašų, ​​kuriuose noskapino kiekis yra 10 mg / ml, dozė suaugusiems yra dešimt lašų, ​​6-12 metų vaikams – penki lašai, o naujagimiams – du lašai. Kiekvienas vartojamas 3-4 kartus per dieną.

Paklauskite savo gydytojo apie noskapino dozavimą kitomis dozavimo formomis arba skaitykite ant pakuotės nurodytas naudojimo instrukcijas.

Vartokite Noscapine teisingai

Perskaitykite ant pakuotės nurodytas naudojimo instrukcijas ir laikykitės gydytojo nurodymų. Nedidinkite ir nemažinkite gydytojo skaičiaus be gydytojo žinios.

Pasitarkite su gydytoju, kada tinkamas laikas gerti tabletes, sirupą, suspensiją, noskapino lašus.

Jei naudojate noskapino suspensiją, prieš naudodami buteliuką suplakite. Įsitikinkite, kad vaisto suspenso dozė matuojama naudojant matavimo šaukštą, kuris yra pakuotėje. Atidžiai laikykitės vaisto vartojimo instrukcijos, nurodytos ant pakuotės.

Vaistų sąveika

Jei vartojate varfariną, pasitarkite su gydytoju, nes noskapino vartojimas kartu su varfarinu gali sustiprinti varfarino poveikį ir sukelti kraujavimo pavojų.

Atpažinkite Noscapine šalutinį poveikį ir pavojus

Kiekvienas žmogus po vaisto vartojimo turi skirtingą reakciją. Nors retas, noskapinas gali sukelti šalutinį poveikį, pvz., pykinimą ar diskomfortą aplink skrandį. Jei šalutinis poveikis nepraeina ir būklė nepagerėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI