Nori tapti asmeniniu treneriu?  Štai keletas naudingų patarimų

Nori tapti asmeniniu treneriu? Štai keletas naudingų patarimų

Asmeninės treniruotės yra labai naudinga sritis. Turėsite galimybę padėti žmonėms susikurti sveikesnį gyvenimą ir pasiekti savo kūno rengybos tikslus, gaudami patogų atlyginimą. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip kasdien pasirodyti darbe ir tikėtis, kad jūsų klientai pasieks savo kūno rengybos tikslus. Turite turėti gerą darbo etiką ir dėti pastangas, kad jūsų klientai gautų geriausias paslaugas.

Šiame straipsnyje bus pateikti keli naudingi patarimai, kurie padės jums tapti sėkmingu nuo pat kelionės į asmeninį trenerį pradžios.

Išsilavinkite

Pirmas ir svarbiausias žingsnis norint tapti asmeniniu treneriu yra tinkamo išsilavinimo įgijimas. Norėdami suteikti savo klientams geriausią įmanomą paslaugą, turite turėti daug žinių apie įvairius mankštos būdus ir su sveikata susijusias problemas, su kuriomis gali susidurti jūsų klientai. Kuo labiau būsite išsilavinęs šiais klausimais, tuo geriau būsite pasirengę paruošti savo klientams efektyvias treniruotes ir padėti išvengti traumų. Geriausias būdas įgyti išsilavinimą visose asmeninio mokymo srityse yra įgyti laipsnį akredituotame universitete. Tačiau jei nenorite praleisti ketverių metų mokydamiesi, kaip tapti asmeniniu treneriu, yra daug kitų galimybių. Galite lankyti trumpus kursus bendruomenės kolegijose arba privačiose treniruočių įmonėse, kurie suteiks jums žinių ir patirties, reikalingos norint pradėti dirbti asmeniniu treneriu, neįsipareigojant ketverių metų universitete.

Gaukite sertifikatą

Baigę mokslus norėsite įgyti puikią asmeninio trenerio kvalifikaciją. Yra keletas skirtingų sertifikatų, kuriuos galite gauti, priklausomai nuo to, ką norite veikti kaip asmeninis treneris. Galite gauti bendrąjį sveikatos ir kūno rengybos specialisto pažymėjimą arba konkretesnius sertifikatus, pvz., sportinio kondicionavimo, vyresnio amžiaus kūno rengybos ir treniruočių prieš ir po gimdymo. PES (Performance Enhancement Specialist) sertifikatas, išduotas NSCA (Nacionalinės jėgos ir kondicionavimo asociacijos), taip pat yra gera idėja, jei norite dirbti su sportininkais, nes tai išmokys jus kurti kondicionavimo programas, pritaikytas skirtingiems sportininkams. įvykius. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote sertifikatą, kuris suteiks didžiausią vertę jūsų potencialiems klientams.

Sukurkite reputaciją

Vienas dalykas yra tikras, kai kalbame apie asmeninio trenerio buvimą: jei norite būti sėkmingi, turėsite turėti daug laimingų klientų. Negalite tiesiog išeiti ir vieną dieną įvesti daugybę žmonių prie durų ir nuspręsti, kad ketinate dirbti su jais. Turėsite pamažu susikurti savo reputaciją iš lūpų į lūpas, iš pradžių teikdami paslaugas su nuolaida, kad žmonės žinotų, jog gali pasitikėti jūsų nuomone. Geriausias būdas skleisti žinią apie savo paslaugas yra padėti bendruomenės kūno rengybos renginiams arba mankštintis su draugais, kurie taip pat nori tapti sveikesni. Laikui bėgant šie žmonės ne tik papasakos savo draugams apie tai, ką darote, bet ir rekomenduos jiems jūsų paslaugas, o jūs galėsite labai greitai suburti klientų bazę.

Nori tapti asmeniniu treneriu?  Štai keletas naudingų patarimų

Bendraukite su kitais treneriais ir pratimų ekspertais

Kai nuspręsite tapti asmeniniu treneriu, turėsite suprasti, kad kiti pramonės atstovai nori ir gali padėti. Skirkite laiko tam, kad susitiktumėte su kitais žmonėmis, kurie uždirba pragyvenimui kaip treneriai ir mankštos ekspertai, ir mokykitės iš jų. Niekada negali žinoti, kai kurie iš jų gali pasiūlyti jums darbo galimybių. Geriausias būdas susirasti bendraminčių savo vietovėje – prisijungti prie sporto salės, kurioje siūlomos asmeninės treniruotės, ir dalyvauti visuose jų siūlomuose seminaruose. Sužinosite ne tik svarbią kūno rengybos informaciją, bet ir galėsite susitikti su naujais draugais, kurie eina tame pačiame karjeros kelyje kaip ir jūs.

Efektyviai reklamuokite save

Dabar, kai susikūrėte reputaciją iš lūpų į lūpas ir dirbate bendruomenės renginiuose, laikas pasirūpinti, kad išliktumėte matomi potencialių naujų klientų akyse, kur jie bebūtų. Geriausias būdas tai padaryti – sukurti svetainę, kurioje žmonės galėtų su jumis susisiekti arba sužinoti apie jūsų paslaugas. Taip pat turėtumėte reguliariai rašyti tinklaraščius, kad parodytumėte, jog esate šios srities autoritetas, kuris nuolat atnaujina viską, kas vyksta kūno rengybos ir sveikatos srityje, ir gali duoti geriausius įmanomus patarimus. Įsitikinkite, kad esate aktyvūs socialinės žiniasklaidos bendruomenėse, pvz., „Facebook“ grupėse ir „Instagram“, ir pateikite patarimų ir patarimų apie šias platformas. Kuo labiau matomas būsite, tuo didesnės jūsų galimybės kiekvieną dieną pasiekti naujų klientų, atlikdami tik nedidelį jūsų darbo kiekį.

Kai norėsite tapti asmeniniu treneriu, turėsite įsitikinti, kad atliksite teisingus veiksmus ir imkitės tinkamų veiksmų, nes kitaip viskas gali nukristi ant veido. Visada turėtumėte siekti kuo daugiau sužinoti apie kūno rengybą ir tęsti mokslus toliau, jei norite būti sėkmingi. Jei laikysitės visų šių patarimų, kiekvieną dieną galėsite pasiekti daug naujų žmonių ir pradėti uždirbti pinigų, kurių nusipelnėte. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI