6 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie asmens sužalojimo atvejus

6 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie asmens sužalojimo atvejus

Kai susižalojate per nelaimingą atsitikimą, nesvarbu, ar tai būtų parduotuvėje, ar dėl pavojingo produkto, turite pradėti galvoti, kaip susigrąžinti žalą, kurią padarė jūsų sužalojimai. Asmens sužalojimo atvejai yra speciali teisinių bylų kategorija, nes jos gali turėti įtakos beveik visiems. Nesvarbu, ar prarandate atlyginimą, nes negalėjote atvykti į darbą kelias dienas, ar mokėsite už brangias ligoninės sąskaitas, vienas dalykas yra tikras: ieškiniai dėl asmens sužalojimo gali būti sunkūs ir varginantys. Šiame straipsnyje apžvelgsime 6 dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti apie asmens sužalojimo atvejus prieš pradėdami dirbti.

1. Pateikiame asmens sužalojimo bylas, nes jos yra įpareigojamos pagal įstatymą

Federalinė vyriausybė priėmė įstatymus, tokius kaip Amerikiečių su negalia įstatymas (ADA) ir Šeimos ir medicininių atostogų įstatymas (FMLA). Šie įstatymai leidžia mums pateikti ieškinius, kai kieno nors kito neatsargumas ar neatsargumas sukelia sužalojimą, dėl kurio netenkama darbo, netenkama medicininių sąskaitų, netenkama pajamų ir t. t. Tai veda prie sužalojimo atvejų.

Jei susižalojote darbe arba dėl kitų asmenų ar subjektų dėl savo neatsargumo, turite teisę pareikšti jiems civilinį ieškinį dėl savo padarytos žalos atlyginimo. Tai taip pat vadinama „ieškiniu“ prieš juos. Šiame URL ir kitose teisinėse svetainėse galite sužinoti, kas yra kūno sužalojimas ir dažniausiai pasitaikantys sužalojimo atvejai. Asmens sužalojimo ieškiniuose teigiama, kad dėl atsakovo elgesio ieškovas patyrė nuostolių ir yra teisinis pagrindas laikyti juos atsakingais.

2. Iki sužalojimo ieškinio tyrimo atlikimas

Jei planuojate pateikti ieškinį asmeniui, kuris jus partrenkė savo automobiliu, atminkite, kad prieš tai padarydami turite laikytis kelių taisyklių. Pirmiausia turite žinoti tikrąjį automobilio vairuotoją ir jo draudimo informaciją. Jei jie pabėgo iš įvykio vietos, pasirūpinkite, kad gautumėte kuo daugiau informacijos apie juos, pvz., vairuotojo pažymėjimo numerį, transporto priemonės aprašymą ir valstybinio numerio numerį. Be to, atsižvelgiant į jūsų sužalojimų sunkumą, gali būti naudinga šiek tiek pailsėti arba pasisamdyti advokatą.

3. Nustatyti, kas kaltas

Išsiaiškinus, kas kaltas dėl jūsų nelaimingo atsitikimo ir gavus informaciją apie draudimą, laikas pradėti galvoti apie tai, kokie buvo jūsų sužalojimai ir kiek jie jums kainuos medicininiu ir fiziniu požiūriu. Taip pat būtų patartina, jei per šį laikotarpį pradėtumėte rašyti kiekvieną nelaimingo atsitikimo detalę. Iš kur tai atsitiko, koks buvo laikas ir kokie įvykiai lėmė tai, kad jus partrenkė automobilis.

6 dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie asmens sužalojimo atvejus

4. Išsamios informacijos apie incidentą siuntimas draudimo agentūroms

Dabar, kai išėjote šiek tiek laiko iš darbo ir surašėte visą informaciją apie savo incidentą, paimkite po dvi kiekvienos jų kopijas ir išsiųskite jas atskirai tiek jus nukentėjusiojo asmens draudimo bendrovei, tiek jo draudimo agentūrai. Tai leis jiems žinoti, kad planuojate jiems iškelti bylą dėl sužalojimo. Taip pat atminkite, kad rašydami tokius laiškus svarbu per daug nesigilinti, nes kitaip jie manys, kad tai tik pasiteisinimas, kodėl sugedo jūsų automobilis, o ne bandymas pateikti ieškinį.

5. Visų dokumentų tvarkymas

Asmens sužalojimo atvejai gali užtrukti ilgai dėl jų sudėtingumo. Svarbu neatsilikti nuo visų dokumentų ir bylos datų, kad jūsų byla nebūtų išmesta dėl praleistos smulkmenos. Priklausomai nuo to, kurioje valstybėje gyvenate, turėtų būti nustatyta tiksli data, iki kurios turite pateikti visą šią informaciją.

6. Teisinių galimybių palikimas atviras

Daugeliu sužalojimo atvejų laikoma, kad kitas asmuo apmoka visas jūsų medicinines sąskaitas, kol vyksta jūsų ieškinys, bet ne visada! Spręsdami dėl automobilių avarijos sureguliavimo pasiūlymų, prieš sutikdami ar atsisakydami ką nors, perskaitykite viską. Vien todėl, kad kažkas jums siūlo mažiau pinigų, nei norite, automatiškai nereiškia, kad turėtumėte jų atsisakyti, nes jei atsisakysite ir pralaimėsite teisme, jums nereikės nieko mokėti!

Atminkite, kad asmuo, kuris jus partrenkė, gali būti ne vienintelis atsakingas už jūsų nelaimingą atsitikimą ir jo draudimo bendrovę. Jei, pavyzdžiui, paaiškėja, kad dėl sugedusio apšvietimo stulpo visa tai įvyko, į jūsų ieškinį taip pat turi būti įtrauktas atsakingas miestas ar agentūra. Nors šie atvejai paprastai užtrunka net ilgiau nei įprastai (paprastai 3–5 metai), nes tinkamai juos atlikti kainuoja daug laiko ir pinigų.

Ieškiniai dėl sužalojimo gali būti labai sudėtingi ir juos nagrinėjant svarbu nedaryti skubotų išvadų prieš atliekant tinkamą tyrimą ir ištyrus visus įmanomus įvykio aspektus. Galų gale, jei planuojate susižeisti ar susirgti dėl kažkieno veiksmų, turite užtikrinti, kad tai nepasikartotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI