Meditacija depresijai ir nerimui gydyti

Meditacija depresijai ir nerimui gydyti

Niekada nesidomėjau meditacija. Žinojau, kad tai tikriausiai man būtų gerai, bet kažkaip man tai atrodė per daug intensyvu. Sėdėjau tylėdamas ir negalėjau susitvarkyti. Beveik atrodė, kad pabandžius būti gana garsiai pasidarė dar garsiau. Pastaruoju metu man labai patiko vadovaujamos meditacijos. Štai keletas mano mėgstamiausių, kai pradedu jaustis prislėgtas ar nerimastingas. Radau, kad jie tikrai naudingi ir tikiuosi, kad jie taip pat bus naudingi. Peržiūrėkite mano nerimo išgyvenimo vadovą ir prisijunkite prie RTP psichikos sveikatos palaikymo grupės „Facebook“, kad galėtumėte susisiekti su kitais žmonėmis, kovojančiais su nerimu ir depresija. Taip pat turiu visą nemokamų darbalapių ir išteklių biblioteką, kurią galite gauti čia. [convertkit form=1034004]

Kodėl verta išbandyti meditaciją savo psichinei sveikatai?

Depresija ir nerimas labai skiriasi nuo žmogaus iki žmogaus. Žmonės patiria skirtingas priežastis, simptomus ir naudoja skirtingus gydymo būdus jiems valdyti. Daugiau nei dešimt metų kovojau su klinikine depresija ir nerimu, kol galiausiai galėjau gauti pagalbą ir išsiaiškinti, kaip ją valdyti. Mano didžiausias patarimas visiems, kurie kovoja su savo psichine sveikata mesti viską. Tai reiškia, kad išbandykite DAUG įvairių gydymo būdų ir nenuleiskite rankų, kol nepasirinksite tinkamo jums tinkančių įrankių. Meditacija tikrai padėjo man suvaldyti nerimą, o kitiems žmonėms taip pat pasisekė. Aš vis dar naudojau kitus dalykus (pvz., Terapiją, mankštą ir sveiką mitybą), kad ją valdyčiau, tačiau meditacija tikrai yra priemonė, kurią vis dar naudoju, kad padėtų kontroliuoti savo simptomus.

Meditacijos privalumai

Meditacija turi daug puikių privalumų, o geriausia tai, kad ji yra 100% nemokama. Vienintelis dalykas, kuris jums kainuoja, yra jūsų laikas. Mūsų kultūra yra tokia sparti ir mes visi tiek daug vyksta, kad sulėtėjimas medituojant gali būti tikrai naudingas jūsų psichinei sveikatai. Vos kelias minutes sugaišę atsisėsdami ir sąmoningai pastebėdami savo kvėpavimą, galite sumažinti streso lygį. Kai kurie iš meditacijos privalumų psichinei sveikatai yra šie:

 • Padidėjusi laimė
 • Mažiau nerimo
 • Gebėjimas išlikti dabarties akimirkoje
 • Sumažina pyktį
 • Padeda sumažinti stresą ir pervargimo jausmus
 • Suteikia aiškumo ir ramybės jausmą

Jei norite pradėti gauti šių nuostabių privalumų, išbandykite šias vadovaujamas meditacijas žemiau. Tai mano mėgstamiausios depresijos ir nerimo meditacijos. [convertkit form=5268298]

Meditacijos patarimai

 • Neteiskite savęs, jei jūsų mintys klaidžioja
 • Pradėkite meditacijos praktiką medituodami kiekvieną dieną tuo pačiu metu
 • Jei niekada anksčiau nemeditavote, išbandykite vadovaujamas meditacijas
 • „Headspace“ programa puikiai tinka pradedantiesiems
 • Sukurkite savo namuose vietą meditacijos praktikai
 • Atsisėskite patogioje padėtyje

Nemokamos depresijos ir nerimo meditacijos

Tai puiku, jei esate toks chroniškas nerimo žmogus kaip aš. Tai padeda nutildyti balsus, kurie mėgsta nerimauti dėl kiekvienos smulkmenos, kuri gali suklysti.

Tai puikus būdas išbandyti, jei turite problemų su miegu.

Šis turi stebuklingą jausmą, kuris man labai patinka. Dar vienas geras variantas, kurį verta išbandyti, jei naktį sunku užmigti.

Man patinka, kad šis turi moterišką balsą. Tai gera išbandyti, jei kovojate su depresija

Šio fone yra vandenynas, kurio aš esu didelis gerbėjas. Jei paplūdimys suteikia jums ramybę, aš rekomendavau išbandyti šį.

Šiame kanale yra daugybė nuostabių meditacijų. Tai vienas iš mano mėgstamiausių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI