Medi-Klin

Medi-Klin

Medi-Klin yra naudingas gydant spuogus. Medi-Klin naudojamas tik išoriniam naudojimui, tepant ant veido srities su spuogais.

Yra 2 Medi-Klin tipai, būtent Medi-Klin oranžinė ir Medi-Klin TR violetinė. Medi-Klin sudėtyje yra klindamicino – antibiotiko, mažinančio spuogus sukeliančias bakterijas. Tuo tarpu Medi-Klin TR sudėtyje yra klindamicino ir tretinoino. Tretinoino pridėjimas sumažina riebalų kiekį odoje, linkusioje į spuogus.

Apie Medi-Klin

Veikliosios medžiagos Klindamicinas
Grupė Išorinė medicina
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Spuogų įveikimas
Naudojama Suaugusiesiems ir 12 metų ir vyresniems vaikams
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija (Medi-Klin): Dar nesuskirstyta į kategorijas. Jei esate nėščia, prieš naudodami Medi-Klin pasitarkite su gydytoju apie Medi-Klin naudą ir riziką.

C kategorija („Medi-Klin TR“) : Tyrimai su eksperimentiniais gyvūnais parodė neigiamą poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiamos naudos dydis viršija pavojų vaisiui.

Dar nežinoma, ar Medi-Klin gali patekti į motinos pieną, ar ne. Jeigu žindote kūdikį, nevartokite šio vaisto nepasitarę su gydytoju.

Vaisto forma Gelis

Įspėjimas

 • Medi-Klin neturėtų vartoti pacientai, kurie yra alergiški komponentams, kurių sudėtyje yra klindamicino.
 • Būkite atsargūs naudodami Medi-Klin, jei sergate žarnyno uždegimu, viduriavimu, alerginiu rinitu ir astma.
 • Venkite šio vaisto sąlyčio su akimis, burna, nosimi ir atviromis opomis. Patekus į vietą, nedelsiant nuplaukite šaltu vandeniu.
 • Vartodami Medi-Klin, nenaudokite kitų vaistų toje pačioje odos vietoje.
 • Jei pasireiškia viduriavimas, dirginimas ir alerginės reakcijos, nedelsdami nutraukite Medi-Klin vartojimą ir kreipkitės į gydytoją.
 • Kreipkitės į gydytoją, jei po mėnesio šio vaisto vartojimo būklė nepagerėja.

Medi-Klin dozė

Medi-Klin naudojamas plonu sluoksniu tepant spuogų vietą vieną ar du kartus per dieną.

Tinkamas Medi-Clin naudojimas

Prieš naudodami Medi-Klin, pirmiausia nuplaukite veidą veido muilu, tada nusausinkite. Medi-Klin geliu patepkite dėmėtą veido vatą, o po naudojimo medvilnę išmeskite.

Neleiskite, kad šis vaistas patektų į akis, nosį ir burną, o ant odos nebūtų atvirų žaizdų. Nedelsdami nuplaukite vietą šiuo vaistu, jei atsitiktinai pateko į Medi-Klin.

Vartokite šį vaistą pagal gydytojo nurodytą dozę, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Nepamirškite nusiplauti rankų po šio vaisto vartojimo.

Medi-Klin sąveika

Jei naudojamas kartu su kitais vaistais, Medi-Klin sudėtyje esantis klindamicinas gali sukelti keletą toliau nurodytų poveikių:

 • Padidinti vaistų, vartojamų nervų ir raumenų sutrikimams gydyti, poveikį.
 • Vartojant kartu su varfarinu, padidėja kraujavimo rizika.

Medi-Klin šalutinis poveikis

Medi-Klin gali sukelti daugybę šalutinių poveikių, tokių kaip:

 • Oda jaučiasi kaip deganti
 • Sausai ar net riebiai odai
 • Paraudusi oda
 • Odos lupimasis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI