KOMIX

KOMIX

Komix yra vienas iš sirupo nuo kosulio prekių ženklų paketėlių pavidalu, kuris laisvai parduodamas rinkoje. Šio vaisto sudėtyje yra guaifenezino, kuris plonina skreplius, ir chlorfeniramino, kuris veikia kaip antihistamininiai vaistai, mišinio. Šių dviejų vaistų mišinys gali palengvinti kosulio ir slogos simptomus.

Remiantis jo turiniu, yra dviejų tipų Komix, būtent Komix ir Komix OBH. Į Komix pridėta dekstrometorpano, kuris slopina kosulio refleksą smegenyse, stabdo kosulį. Komix yra 3 skonių, būtent pipirmėčių, imbiero ir laimo. Tuo tarpu Komix OBH sudėtyje yra efedrino, kuris veikia kaip paburkimą mažinantis preparatas, ir succus liquiritiae, kuris, kaip manoma, kosuliuoja. Tačiau succus liquiritiae veiksmingumui įveikti kosulį dar reikia papildomų tyrimų.

Komix produktai

Rinkoje yra keletas Komix produktų, įskaitant:

 • Komiksas P pipirmėtė, Komix J aha, ir Komiksas J eruk N ipis . Padeda palengvinti kosulio ir slogos simptomus, sustabdyti kosulį, ploninti skreplius. Kiekviename 7 ml paketėlyje yra 15 mg dekstrometorfano, 100 mg guaifenezino ir 2 mg chlorfeniramino.
 • Komiksas S iup OBH ir Komix Kid OBH. Padeda palengvinti kosulio ir slogos simptomus, ploninti skreplius ir palengvinti nosies užgulimą. OBH Sirup Komix kiekviename 7 ml paketėlyje yra 100 mg guaifenezino, 167 mg succus liquiritiae, 4 mg efedrino ir 2 mg chlorfeniramino. Kalbant apie Komix Kid OBH, kiekviename 5 ml paketėlyje yra 50 mg guaifenezino, 167 mg succus liquiritiae, 4 mg efedrino ir 2 mg chlorfeniramino.
 • Komiksas K id S braškės. Padeda palengvinti kosulio ir slogos simptomus, sustabdyti kosulį ir ploninti skreplius. Kiekviename 5 ml paketėlyje yra 7,5 mg dekstrometorfano, 50 mg guaifenezino ir 2 mg chlorfeniramino.

Vartoti nėščios arba krūtimi maitinančios moterys

Ypač nėščioms moterims, kurios maitina krūtimi, reikia iš anksto atsižvelgti į kiekvieno Komix tipo nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijas, būtent:

Komix tipas Nėštumo kategorija
Komix ir Komix OBH C kategorija: Tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiomis moterimis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiamos naudos dydis viršija pavojų vaisiui.

Visos žindančių motinų vartojamos Komix ir Komix OBH veikliosios medžiagos gali patekti į motinos pieną. Jei maitinate krūtimi, aptarkite naudą ir riziką su gydytoju.

Įspėjimas :

 • Nevartokite Komix, jei esate alergiškas guaifenezinui ar kitoms vaisto sudėtyje esančioms kompozicijoms.
 • Venkite vartoti Komix kartu su MAO inhibitoriais, beta blokatoriais (pvz., propranololiu, linezolidu, metildopa, oksitocinu ar rezerpinu) ir tricikliais antidepresantais (pvz., amitriptilinu ar ergotaminu).
 • Vartodami Komix, nevartokite vaistų nuo kosulio, peršalimo ir kitų alergijų, venkite alkoholinių gėrimų.
 • Būkite atsargūs žmonėms, sergantiems fenilketonurija, astma, hipertenzija, aritmija, skydliaukės ligomis, diabetu, prostatos padidėjimu, glaukoma, insultu ir kepenų ligomis. Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų, išskyrus gydytojo nurodymus.
 • Šis vaistas gali sukelti mieguistumą, atsargiai jį vartoti vyresniems nei 60 metų žmonėms, nes gali padidėti rizika nukristi ir vengti veiklos, kuriai reikia susikaupimo, pavyzdžiui, vairavimo.

Komix dozė

Toliau nurodytos rekomenduojamos kiekvieno Komix produkto dozės:

Produktas Dozė
Komiksas P pipirmėčių, Komiksas Imbieras ir Komiksas Kalkės (Kiekviename 7 ml paketėlyje yra 15 mg dekstrometorfano, 100 mg guaifenezino ir 2 mg chlorfeniramino). Suaugęs: 3 kartus per dieną (1-2 paketėliai / gėrimas)
Komiksas K lt S braškės (Kiekviename 5 ml paketėlyje yra 7,5 mg dekstrometorfano, 50 mg guaifenezino ir 2 mg chlorfeniramino). 6-12 metų vaikai: 3 kartus per dieną (1 paketėlis / gėrimas)
Komix OBH (Kiekviename 7 ml paketėlyje yra 100 mg guaifenezino, 167 mg succus liquiritiae, 4 mg efedrino ir 2 mg chlorfeniramino). Suaugęs: 3 kartus per dieną (2 paketėliai / gėrimas)
Komiksas K lt OBH (Kiekviename 5 ml paketėlyje yra 50 mg guaifenezino, 167 mg succus liquiritiae, 4 mg efedrino ir 2 mg chlorfeniramino). 6-12 metų vaikai: 3 kartus per dieną (1 paketėlis / gėrimas)

Komix šalutinis poveikis ir sąveika su kitais vaistais

Guaifenezinas ir chlorfeniraminas yra dvi veikliosios medžiagos kiekviename Komix gaminyje. Galimas šalutinis poveikis po to, kai asmuo vartoja guaifeneziną ir chlorfeniraminą:

 • Mieguistas.
 • Skreplė tampa stora.
 • Viduriavimas.
 • Odos bėrimas.
 • Burnos, nosies ir gerklės sausumas.
 • Neryškus matymas.
 • Prarasta pusiausvyra.
 • Spengimas ausyse.
 • Sunku šlapintis.

Rekomenduojama nedelsiant kreiptis į gydytoją, jei atsiranda šalutinis poveikis, pavyzdžiui:

 • Širdies plakimas.
 • Traukuliai.
 • Haliucinacijos.

Nors sąveika, kuri gali atsirasti, jei asmuo vartoja guaifeneziną-chlorfeniraminą kartu su kitais vaistais, yra:

 • Padidina guaifenezino ir chlorfeniramino poveikį ir sumažina kraujospūdį iki pavojingo lygio, jei jie vartojami kartu su MAO inhibitoriais.
 • Įtakoja jodido veiksmingumą, jei jis vartojamas kartu su vaistais, kurių sudėtyje yra jodido. Jodidas paprastai skiriamas žmonėms, turintiems skydliaukės problemų.

Norėdami sužinoti galimą šalutinį poveikį ir kitą kiekvieno Komix produkto sąveiką, pagrįstą kitomis sudedamosiomis dalimis nei guaifenezinas ir chlorfeniraminas, žr. šią lentelę:

Produktas Efektas
Šoninė
Sąveika
Komiksas
Pipirmėtė
Apsvaigęs
Skrandžio skausmai
Pykinimas
Gag
Neramūs
Nervingas
Padidina mieguistumo poveikį, jei vartojama kartu su antihistamininiais vaistais.

Vartojant kartu su fluoksetinu ir terbinafinu, padidėja apsinuodijimo rizika.

Padidinti haliucinacijų, karščiavimo riziką
didelis ir koma, jei vartojama kartu su SSRI arba MAOI antidepresantais.

Komiksas
Imbieras
Oranžinė komiksas
Kalkės
Komiksas vaikas
Braškių
Komix OBH Apsvaigęs

Galvos skausmas

Tremoras

Pykinimas

Gag

Kraujo spaudimas
padidėjo

Kalio kiekis
sumažėjo

Šlubas

Natrio susilaikymas
ir gilus vanduo
kūnas

Sutrikimas
menstruacijos

Padidina nervingumo, pykinimo ir nemigos riziką, jei
vartojamas kartu su teofilinu.

Padidinkite kofeino poveikį.

Išplečia kraujagysles, jei vartojama kartu su metildopa ir rezerpinu.

Kraujagyslių susiaurėjimas vartojant kartu su oksitocinu ir ergotaminu.

Padidina aritmijų riziką, jei vartojama kartu su chinidinu, digoksinu, tricikliais antidepresantais, beta blokatoriais, tokiais kaip propranololis ir halotanu.

Vartojant kartu su MAOI vaistais, padidėja kraujospūdžio padidėjimo rizika.

Estrogenų tablečių veiksmingumo mažinimas.

Sumažinkite kalio kiekį, jei vartojate kartu su furozemidu ir kortikosteroidais.

Sumažinti antihipertenzinių vaistų veiksmingumą.

Vartojant kartu su varfarinu, padidėja kraujavimo rizika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI