KIRANTI

KIRANTI

Kiranti yra naudinga palengvinti menstruacinis skausmas. Kiranti yra vaistažolių preparatas arba žolinis vaistas, vartojamas prieš ir po menstruacijų.

Viename Kiranti butelyje yra žolelių ingredientų, tokių kaip ciberžolė, tamarindas, kenkuras, pandanusas, imbieras ir cinamonas. Manoma, kad šis ingredientų derinys yra naudingas menstruacijų skausmui gydyti.

Be to, kad Kiranti padeda įveikti menstruacinį skausmą (menstruacinį skausmą), jis taip pat yra veiksmingas tiems, kurie patiria vėlyvas menstruacijas arba kaip mėnesinių pratęsimas. Taip pat yra įvairių Kiranti produktų, skirtų skausmui malšinti reumatiniams skausmams.

Rūšys Kiranti

„Kirant“ yra supakuotas į butelius išpilstytą gėrimą. Yra 3 Kiranti produktų tipai, būtent:

  • Kiranti Sehat Datang Bulan originalus skonis.
  • Apelsinų skonio Kiranti Sehat Datang Bulan.
  • Kiranti achy reumatinio imbiero medaus skonio.

Apie Kiranti

Aktyvūs ingredientai Ciberžolės ekstraktas, tamarindas, kenkuras, pandanus, imbieras ir cinamonas
Grupė Žolelių vaistas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Padeda įveikti menstruacijų skausmą ir vėlyvas menstruacijas
Vartoja Suaugusi moteris
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija : Dar nesuskirstyta į kategorijas. Kiranti nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims. Dar nežinomas vaisto poveikis maitinančioms motinoms. Kad būtų saugu, prieš vartodami Kiranti žindymo laikotarpiu pasitarkite su gydytoju.
Vaisto forma Sirupas

Įspėjimas:

  • Menstruacijų skausmas (dismenorėja), kurį paprastai patiria moterys menstruacijų metu. Tačiau jei menstruacijų skausmai pajunta pirmą kartą sulaukus 25 metų arba menstruacijų skausmai paūmėjo, nedelsdami kreipkitės į ginekologą.
  • Daugumai moterų mėnesinės prasideda kas 28 dienas. Manoma, kad mėnesinių ciklai yra normalūs, jei jie kartojasi kas 21–35 dienas. Pasitarkite su gydytoju, jei jūsų menstruacinio ciklo trukmė nepatenka į šį laikotarpį, ypač jei mėnesinių ciklas buvo reguliarus.
  • Moterims, kurios yra seksualiai aktyvios ir nenaudoja kontracepcijos, jei joms vėluoja menstruacijos, nedelsdamos pasidarykite nėštumo testą. Kiranti nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims.
  • Pacientai, sergantys tulžies ligomis, cukriniu diabetu, kraujo krešėjimo sutrikimais, skrandžio rūgšties refliukso liga, mioma, endometrioze, taip pat krūties ar kiaušidžių vėžiu, turi būti atsargūs vartodami augalinius vaistus, kurių sudėtyje yra ciberžolės.
  • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei išgėrus Kiranti atsiranda alergijos vaistams simptomų.

Kiranti Gėrimo taisyklės

Kiranti Sehat Men Bulan galima vartoti po 1-2 buteliukus per dieną, nuo 3 dienų prieš menstruacijas iki 3 dienų po menstruacijų.

Kaip tinkamai vartoti Kiranti

Kad būtumėte saugūs, prieš naudodami Kiranti visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis, nurodytomis ant vaisto pakuotės, arba pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Laikykite Kiranti pagal laikymo instrukcijas, nurodytas ant pakuotės. Kiranti laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu dėl jų natūralių ingredientų. Tai ne visai tiesa, nes vaistažolių preparatai nepraeina testavimo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nėra tiksliai žinomi.

Prieš pradėdami vartoti augalinius vaistus, pasitarkite su gydytoju ir nenutraukite kitų gydytojo skirtų vaistų vartojimo nepasitarę.

Reguliarus mankšta, tinkamas poilsis ir geras streso valdymas gali padėti sumažinti menstruacijų skausmą ir padaryti menstruacijas reguliaresnes. Nedelsdami kreipkitės į savo akušerį, jei nerimaujate dėl menstruacijų skausmo arba jei mėnesinės nereguliarios.

Kiranti šalutinis poveikis ir sąveika su kitais vaistais

Kiranti sudėtyje esanti ciberžolė gali sukelti šalutinį poveikį, įskaitant:

Ciberžolė taip pat gali sustiprinti kraują skystinantį aspirino, ibuprofeno, diklofenakas, klopidogrelis, ir varfarinas. Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda mėlynių be jokios aiškios priežasties arba sunku sustabdyti kraujavimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI