Kokios naujos komercinės patalpos Vilniuje paklausiausios?

Kokios naujos komercinės patalpos Vilniuje paklausiausios?

 

Paskutiniu metu sostinėje nekilnojamojo turto rinka itin aktyvi. Tą puikiai išduoda ir nuolat vykstančios bei nesibaigiančios statybos, didžiulė būstų ir patalpų paklausa. Aišku, vieni variantai vis tiek tampa populiaresniais, o į kitus pirkėjai žiūri ne taip noriai. Šioje vietoje galima būtų išskirti naujos statybos pastatus bei itin mėgstamas lokacijas. Todėl tikrai ne atsitiktinai vieno iš didžiausių populiarumo sulaukia komercinės patalpos Šnipiškių rajone. Kadangi būtent šis rajonas dabar išgyvena tikrąjį atgimimą ir sparčią plėtrą. Todėl visiškai natūralu, jog tokioje vietoje noriai kuriasi ne tik žmonės, bet ir verslai.

Pirkti ar geriau nuomotis?

Tai gana dažna dilema, su kuria susiduriama. Aišku, kiekviena situacija labai individuali, dar labai daug priklauso ir nuo veiklos specifikos bei finansinių galimybių. Kadangi komercinės patalpos Šnipiškių rajone gali pareikalauti tikrai nemažų investicijų. O norint įsikurti šiame rajone jų turės tikrai ne kiekvienas. Tuomet lieka vienintelis nuomos variantas. Tiesa, būtų galima pažvelgti ir iš kitos pusės. Kadangi naujos komercinės patalpos Vilniuje gali tapti ne tik veiklos vieta, bet ir gera investicija ar netgi pajamų šaltiniu. Naivu būtų tikėtis, jog bėgant laikui jų kainos kris. Todėl galint sau leisti tikrai vertėtų apsvarstyti šį variantą vien dėl tokio aspekto. Kadangi nemažai nekilnojamojo turto sostinėje nuperkama būtent siekiant investuoti.

Išskirtinė vieta – komercinės patalpos Šnipiškių rajone

Pakankamai drąsiai būtų galima šį rajoną pavadinti prestižiniu. Kadangi jis įsikūręs greta centro, tačiau nėra toks apribotas plėtros atžvilgiu kaip senamiestis. Todėl čia sėkmingai gali būti statomos ir parduodamos naujos komercinės patalpos Vilniuje. Tiesa, jų kiekis taip pat bus ribotas. Ir tai tik dar viena priežastis, kuri prisideda prie šios vietos populiarumo. Kadangi nauji biurų pastatai, nuolatinis judėjimas tikrai pritraukia žmonių srautą. O patogi vietą padaro tokį rajoną itin patrauklų verslui. Nepaisant netgi gana nemažų čia vyraujančių nuomos ar parduodamų objektų kainų. Kadangi bėgant laikui jos turėtų tik dar labiau didėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI