Kokią naudą sveikatai teikia sekso žaislai?

Kokią naudą sveikatai teikia sekso žaislai?

Sekso žaislai kiekvienais metais tampa populiaresni ir pritraukia naujų naudotojų. Jokia paslaptis, kad 2020 metais iš sekso žaislų buvo sugeneruota virš 15 milijardų eurų. Nors suma ir atrodo labai didelė, tačiau vis dar dauguma žmonių nenaudoja sekso prekių dėl įvairiausių priežasčių. Dauguma vyrų gėdijasi ir jų nenaudoja, nes mano , kad tai jiems nesuteiks jokios naudos. Tačiau vibratoriai yra populiarios prekės tarp moterų, kadangi su jais moterys gali lengviau ir geriau pažinti visą savo kūną.

Amerikos daktaras yra pasakęs, kad sekso žaislai suteikia poroms ne tik naudos, tačiau suteikia ir psichologinės naudos.

Dažnas vyras savo santykiuose jaučia nuolatinį spaudimą, todėl jie vengia sakyti tiesą ir apie masturbaciją, bei slepia jaučiamas emocijas, todėl tai yra dažna priežastis, kodėl jie gali vengti sekso žaislų. Naudojant sekso žaislus poroje, jie gali atnešti didesnio pasitikėjimo vienas kitu. O štai dalinamės dar keliais privalumais:

Suteikiamas didesnis pasitikėjimas

Kuomet žmogus pažįsta savo kūną geriau, jie gali lengviau savimi pasitikėti ir žino kas labiausiai jiems patinka. Reikia nepamiršti, kad žmonių kūnai yra tarsi meno kūriniai, tad kiekvienas yra skirtingas. Poroms dažnai gali patikti skirtingi dalykai, tačiau su žaislais jūs galite suteikti vienas kitam didesnį malonumą. Reikėtų paminėti, kad besimasturbuojantys asmenys yra linkę labiau teigiamai vertinti savo kūną ir išvaizdą.

Tarkime vyrams yra rekomenduojami skirtingi masturbatoriai, su kuriais jie gali gauti skirtingus malonumus ir dar geriau suprasti kas jiems patinka.

Suteikiamas didesnis malonumas

Pagal visus atliktus mokslinius tyrimus, buvo įrodyta, kad žmonės naudojantys sekso žaislus yra labiau patenkinti savo seksualiniu gyvenimu. Kuomet pradeda naudoti sekso žaislus, jie geriau susipažįsta su savo kūnu ir galės daryti dalykus, kurie suteiks jiems didesnius malonumus. Pagal JAV atliktą apklausą, buvo nustatyta, kad

  • 90 procentų moterų jaučia didesnį pasitenkinimą iš savo vyro, kuris yra naudojęs arba vis dar naudoja sekso žaislus.

Sekso žaislai yra smarkiai populiarėjantys, todėl jums nereikėtų gėdytis ir išmėginti naujas patirtis, kurios jums gali patikti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI